İçeriğe Yönlendir

Vw Passat B8

Servet Aydın

Recommended Posts

Mert Yeldan
Sorun yok, orada da yeri geldi kompresör hortumu ile adam kovaladık 
Azdan az çoktan çok gider 

Yine sahurda yürek yiyip gelmiş.. [emoji28]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Yine sahurda yürek yiyip gelmiş.. emoji28.png

Benekli geyik yüree seviyom 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Elinde silah olanın erkekliği sıfırdır gözümde 

Ateş ediyor mu? Ediyor direkt vurur valla 😀 Önce aile, evlat, torun torba vs. düşünülmeli cahille kaşık atılmaz.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
33 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Ateş ediyor mu? Ediyor direkt vurur valla 😀 Önce aile, evlat, torun torba vs. düşünülmeli cahille kaşık atılmaz.

Doğru diyorsun Koray ancak olmuyor bazen. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şimdi gelelim fasulyenin faydalarına. Sezarın hakkını vermezsem hesap sorulur vakti gelince. 

Yıllardır reno kullanıyoruz. Araç adetleri fazla, tek yerden alınır 2004 yılından beri. Tek yerde onarımı yapılır kaskodan. Bir tek benim son hasarım hariç. Servise gideriz hasar onarımı için. Aracın başka yerinde 1 cm 2 cm çizik veya mini çökme var. Bunları da yapsanıza. Yok yapmayız, ücret farkı ver. Lbg deriz. 

Bugün aracımı aldım. Pazartesi günü exper geliyor, Salı işlem yapılıyor. Arka sağ çamurluk, arka sağ tampon, arka sağ yolcu kapısı ile çamurluk birleşimi düseltme ve boyama var. Sağ ön kapıda 5 cm çizgi şeklinde göçük, sol arka kapıda bezelye tanesi kadar mini çökme ve sürücü kapısında 1 cm kadar çizik. Hepsi yapılmış ki ben sadece ön sağ kapıda olanı söyledim. Yapılır mı diye. 

3100 tl civarı rakam çıktı. Kasko karşıladı ve karşı tarafın sigortadan alacak. Müsait ara ise değer kaybı olayına başlayacağım. 

Diyeceğim o ki, vw Gebze doğuşun çizgisi başarılı. Taktir ettim hizmeti 

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Komple cila atılmış. Yazmayı unuttum. Boyacıya bi 100lük ateşledim. Yok mok dedi döverim dedim 

• Beğen 6
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayırlı olsun. [emoji848] Rüşvet mi , bahşiş mi? [emoji28]

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
(düzenlendi)

Tabi beklenen hizmetin üzerinde kaliteli iş görünce insan bi şaşırıyor dimi :)

tarihinde Hasan Karabekiroglu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Diyeceğim o ki, vw Gebze doğuşun çizgisi başarılı. Taktir ettim hizmeti 

Sen soyleyince simdi ben de taktir ettim keratalari.
Peki serviste nasil duzeltme yapildi ki, hani servisler yapmazdi, direk degisime giderdi? Camurluk agzi hasatti?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 saat önce, Adnan Çakır yazdı:

Hayırlı olsun. emoji848.png Rüşvet mi , bahşiş mi? emoji28.png

Cila vs baştan biliyor olsam rüşvet olurdu :)

1 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Tabi beklenen hizmetin üzerinde kaliteli iş görünce insan bi şaşırıyor dimi :)

Beklediğimi söyleyemem. 

Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Sen soyleyince simdi ben de taktir ettim keratalari.
Peki serviste nasil duzeltme yapildi ki, hani servisler yapmazdi, direk degisime giderdi? Camurluk agzi hasatti?

Haşat olması değişmesi anlamı taşımaz. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Abi sakın o servisi bırakma sakın kartal dogus a gelme hasar için ben 3 ayda zor kaçtım ellerinden dediğin gibi ilgi alaka çok iyi ancak işçilik vasatın altında idi kartal dogus otoda 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Bak şimdi aklıma geldi. Geçtiğimiz pazar günü Mustafa Serhat il tükkandayız. Ön sol kapı bitimi ile çamurluk arasında 20 cm kadar çizikler var derin değil. Serhat, pasta cila atalım gider demişti, bende kalsın nazırlık onlar hep dedim. Demekki hurafe imiş 😃

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
16 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Boyacıya bi 100lük ateşledim. Yok mok dedi döverim dedim 

döv beni, yeter ki ateş olsun

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Servet abi passatda maxımum yag sıcaklıgı kac olmalıdır bu sıcaklıgın zararı varmıdır dün 118 dereceye kadar gördüm ideali yag sıcaklık kullanımı ne olmalıdır acaba 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Erkan araştırma yapmadım ancak, linde iş makinaları (5w30) yağ ile 140 dereyi görüyor. Blok 120 derece olunca yaklaşık. 1000 saatlik bakım periyodunda sorun olmuyor. Motor birebir aynı b8 dizel ile. Deviri sınırlı sadece. 2500 dd. 

Ben performanslı rampa tırmanma anında 116 derece gördüm. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
39 dakika önce, Erkan Işık yazdı:

Servet abi passatda maxımum yag sıcaklıgı kac olmalıdır bu sıcaklıgın zararı varmıdır dün 118 dereceye kadar gördüm ideali yag sıcaklık kullanımı ne olmalıdır acaba 

1.6 TDI 2012'de biraz sıkıştırınca 120'ye geldi sonra yavaşladım. Normal kullanımda 100-110 arası seyreder. 130 gören de var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Enaktarım hazır, ucu sivri. Boydan boya çizeceğim sonra hiper sonic superb'imle basacağım gaza, Pehhh 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İki ayrı sektör. İki ayrı sektörde zirveyi sahiplenen iki Alman kuzen

245ed64df5de624812c034de347acafb.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...