İçeriğe Yönlendir

Vw Passat B8

Servet Aydın

Recommended Posts

Erkan Işık
(düzenlendi)

Servet abi filo müşterisisin kaz gelecek yerden tavuk esırgenırmı servıslerde tek sıkıntı dış pşyasaya göre aşırı işcilik ücretleri hatta parcada bazı zaman vw servıs dısarıdan ucuz en son eön panjura güvercın gırdı panjura dısarda yan sanayıye 350 dedıler servısden 310 aldım ,Servet abi birde benım B7 passata yeni şanzıman yazılım varsa soruversene

tarihinde Erkan Işık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
10 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Android cihazı sökmüşüm olurda laf edilir diye. Kendilerine durumu anlattım. Keşke sökmeseydiniz, araç ile cihaz arasında olan ara birim yazılımı kontrolü yapardık, sorun görünmüyor ise kullanmaya devam edersiniz, eğer sorun var ise yazılım ile uygun hale getirmeyi denerdik dendi. Servis doğuşun kendi yeri. 

Ben ilk duyduğumda yanlış anlamışım bunu.. Şimdi anladım.. 

Diskler için giderken tak git ve baksınlar bakalım.. 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
12 saat önce, Servet Aydın yazdı:

önceden duyduklarım ile bugün gördüğüm tamamen zıt. 

Bence araç içinde geçerli bu :) 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Az önce bilgi geldi. Arka diskler garanti dahilinde değişmiyor. Bende merkeze şunu iletin dedim. Bir dakika dedi ve konuşmamız kayıt altında buyurun dedi, 

Eğik disk her zaman eğik olur, normal sürüş anında titreşim olmayan disk eğer stres altında salınım yapmaya başlıyor ise metalin ısıya dayanımı zayıftır. Bunu tekrar inceleyin, yok ise ben aracı alıp diskleri söktürüp metali analiz ettireceğim, aracın yattığı süre ve sonrasında ölçümler için harcanan zamanı, eğer metal hatası ise tarafınıza rücu edeceğim dedim. Biz size dönüş yapacağız dediler ve görüşme bitti. 

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Az önce bilgi geldi. Arka diskler garanti dahilinde değişmiyor. Bende merkeze şunu iletin dedim. Bir dakika dedi ve konuşmamız kayıt altında buyurun dedi, 

Eğik disk her zaman eğik olur, normal sürüş anında titreşim olmayan disk eğer stres altında salınım yapmaya başlıyor ise metalin ısıya dayanımı zayıftır. Bunu tekrar inceleyin, yok ise ben aracı alıp diskleri söktürüp metali analiz ettireceğim, aracın yattığı süre ve sonrasında ölçümler için harcanan zamanı, eğer metal hatası ise tarafınıza rücu edeceğim dedim. Biz size dönüş yapacağız dediler ve görüşme bitti. 

bağırılıp çağırılması lazımsa sen yorulma ben ariyim 1 haftadır çok antremanlıyım....

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bende hizmet veriyorum. Suratı asık müşteri ile elinde çay ile beni bekleyene aynı hizmeti sunmam beklenemez. Bunlarda aynı. Dsg kullanım stilimi anlattım mekanik ustasına. Abi sen bu işi biliyorsun galiba dedi. Bende, benim sana anlattığımı satış personeli müşteriye anlatsa sorunlar minimum olur dedim. Haklısın dedi. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
14 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Keşke sökmeseydiniz, araç ile cihaz arasında olan ara birim yazılımı kontrolü yapardık,

yeme....

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

yeme....

Yemedim 

Taze anlık bilgi 

Geri dönüş yapıldı. Diskler garantiden değişiyor. Balataları ödeyeceğim. 310 tl sanırım. 

1090 tl bakım. %5 iskonto yapılacak 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
8 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Yemedim 

Taze anlık bilgi 

Geri dönüş yapıldı. Diskler garantiden değişiyor. Balataları ödeyeceğim. 310 tl sanırım. 

1090 tl bakım. %5 iskonto yapılacak 

İşi bilen, konuya hakim müşteri olunca sonuç hızlı oluyor :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

6 ay 10.k fren sistemi. Dedikleri. Fren problemi zaten baştan beri vardı. Ben nasılsa garanti çözer diye üzerine düşmedim. Bende de var 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Servet Aydın'ı tanımıyorlar.  :seytan:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu araba ne ara 15000 km oldu. Ben başlık açıldığından beri 1200 km yol yapamadım. Abi ucağa binsen daha ekonomik olmuyor mu. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Şimdi, Ali Darbaz yazdı:

Bu araba ne ara 15000 km oldu. Ben başlık açıldığından beri 1200 km yol yapamadım. Abi ucağa binsen daha ekonomik olmuyor mu. 

Alet edevat taşıma ve gidilecek sahalar için araç her zaman avantaj 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

15000 km de balatalar bitti diskler zaten yamuktu en başından , doğru mu anladım?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
15 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

15000 km de balatalar bitti diskler zaten yamuktu en başından , doğru mu anladım?

Nasıl kullanıyorsa :)

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Finalde, servisler ile ilgili önceden duyduklarım ile bugün gördüğüm tamamen zıt. 

Dikkat et liftten düşürmesinler ,kartal doğuş'un crafter düşürmüşlüğü var.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Benim passatın aynayı kırdılardı. Video da mevcut.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
5 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Bırak karışma abi, hem belki içindeyken düşürürler :crazy:

çırak kaçıyor kovalıyorum 😅

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
39 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Haha.. seni denemişler :)

Bence de. Yermiyim yemmeemm 

31 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Evet, ilk andan itibaren ses vardı. 

16 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Nasıl kullanıyorsa :)

Diyene bak hele 

9 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Alırım sıfır süperB 

6 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Benim passatın aynayı kırdılardı. Video da mevcut.

Çamura yatmadılar dimi 

2 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Bırak karışma abi, hem belki içindeyken düşürürler :crazy:

çırak kaçıyor kovalıyorum 😅

O çırağına söyle eline diline hakim olsun 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Dört ayda 15.000 km yılda 45.000 km demek. 5 yıl binecek desek.
45.000* 5 = 225.000 km. Dizel araç böyle binilir işte.[emoji106]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Alırım sıfır süperB 

Nasıl olsa geleceksin bizim sepete, böyle acıtma kendi canını :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu sabah aracı aldım. Disk ve çıkan balataları poşetleyip verdiler. Şanzıman şimdi istediğim hale gelmiş. Rampa inerken hangi viteste isem gaz vermediğim zaman o viteste kalıyor, önceden yükseliyor idi. Frene bastığım anda hızı uygun ise bir alt vitese geçiyor, daha yüksek devirde vites düşüyor. Önceden 1300 dd civarı idi vites küçültme deviri, şimdi 1900 2000 arası. Kompresyon epey yardımcı oluyor. 

Bayır aşağı indiğim vites kaç ise çok gaz verirsem vitesi düşürüp hızlanıyor, hafif gaz verirsem gerekirse vitesi yükseltiyor. 

Baştan beri diyorum, olmaması gereken şeyleri yapıyordu diye. Şimdi otomatik şanzımanın sunması gerekenleri yapıyor. Cruise control'ü de deneyip yorumlayacağım. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...