İçeriğe Yönlendir

Vw Passat B8

Servet Aydın

Recommended Posts

Evren Erakçora

Kadjarın test sürüşünü yapmıştım, işçilik ve malzeme kalitesi biraz düşük evet. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
3 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Kadjarın test sürüşünü yapmıştım, işçilik ve malzeme kalitesi biraz düşük evet. 

Malzeme kalitesi değil de işçilik 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Arda Bülent Güzel

Ya sen bu passatı sevmiyorsun neden talisman almadın hem reno hem 1.5 yada 1.6 dci istediğin motor var. Valla senin bu yazdıklarından sonra passat satışları düştü diye seni mahkemeye verecekler. Oassat sahipleri senin ayağına sıkacak arabalarının değerini düşürdün diye. Adamlar sonuçta Mercedes’ten üstün görüyordu passatlarını.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Ortaklarla birlikte 5 yıl sonunda 2. Elde en az değer kaybedecek arabayı seçmiş olabilirler abi

Ozaman maneviyatı değil maddiyatı seçmişler[emoji41]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 saat önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Ya sen bu passatı sevmiyorsun neden talisman almadın hem reno hem 1.5 yada 1.6 dci istediğin motor var. Valla senin bu yazdıklarından sonra passat satışları düştü diye seni mahkemeye verecekler. Oassat sahipleri senin ayağına sıkacak arabalarının değerini düşürdün diye. Adamlar sonuçta Mercedes’ten üstün görüyordu passatlarını.

Kango motorlu cla ile jetta mukayese edilirse haklılar, diğer eşleştirme modelleri için ise vw henüz 4 halka ve yıldıza yaklaşamadı 

Bir saat önce, Mert Gulkokan yazdı:
2 saat önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Ortaklarla birlikte 5 yıl sonunda 2. Elde en az değer kaybedecek arabayı seçmiş olabilirler abi

Gereksiz yere değeri artan aracı hak ettiği yere almış olduk fena mı :) Benim tercihim süperBişey almaktı. Madem 160bin verilecek dolu Birşey almaktı. 

Tercih sebebi etiketli araç olması ancak Kızılay dağıtmış sanki. Her yer passat 

46 dakika önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Ozaman maneviyatı değil maddiyatı seçmişleremoji41.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ozaman maneviyatı değil maddiyatı seçmişler[emoji41]
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
30 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Damat kel mi ?

Bence bıyıklı 😒

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Gözleri iyi görüyor kıla tüye takılmayın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
10 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Damat kel mi ?

Benim düğün fotoğrafımı nereden buldunuz?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
34 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Benim düğün fotoğrafımı nereden buldunuz?

çok cesur gördüm seni hayırdır sabah kahvaltıda yürek mi yedin

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
19 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Damat kel mi ?

Yanlış tercih mi yaptık aceba bakışı :) 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Araç 15.bin kmyi geçti. İlk bakım için serviste. Fren sıkıntısını test ettik. Servis çalışanı izin isteyerek ve tarifim ile frenleri stres altında test etti. Yüksek hız sert fren düşük hız yumuşak uzun fren gibi. Yumuşak uzun freni ve aracın akışının dengesizliğini söyledim. 

Arka kaliperler düzgün çalışmıyor denildi ve diskler eğilmiş. Garantiden değişim talebi açıldı. Yarın cevap alınacak. 

Aracın akışı ile ilgili şanzıman yazılımı değişebiliyor dendi. Bakılacak. Şayet müşteri talebi servis ayarları dışında ise istersem ücret mukabili değişim yapılacak. 

Android cihazı sökmüşüm olurda laf edilir diye. Kendilerine durumu anlattım. Keşke sökmeseydiniz, araç ile cihaz arasında olan ara birim yazılımı kontrolü yapardık, sorun görünmüyor ise kullanmaya devam edersiniz, eğer sorun var ise yazılım ile uygun hale getirmeyi denerdik dendi. Servis doğuşun kendi yeri. 

Aydınlatma olayını ve planlarımı anlattım. Mercek vs. Bekleyin, elektrik teknisyeni dinlesin sizi dedi, müşteri ilişkileri personeli. Gelen personele projemi, ve işin teknik verilerini anlattım. Dinleyenler epey vardı yanımda. Yap boz anında oluşabilecek kısa devre vs ile hasar oluşumu ilgili birimi garantiden çıkarır, ancak yapılacak ve çalışacak olan sistemin kendilerince kontrolü yapılması gerektiği, sorun görülmez ise problem olmadan kullanılacağı belirtildi. 

Finalde, servisler ile ilgili önceden duyduklarım ile bugün gördüğüm tamamen zıt. 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

:shok: ne oluyor yahu, şoktayım vallahi....

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Finalde, servisler ile ilgili önceden duyduklarım ile bugün gördüğüm tamamen zıt. 

Belki de Doğuş değişmeye başladı ve ilk dalgası seni vurdu?

Belki de orası bambaşka düzende ilerleyen bi servis?

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Servisler iyi ama kusursuz değiller. Son gittiğimde yedek depo hortumu ile ilgili eksik iş yapmışlardı ben düzelmiştim.

Ama otokoç bornova şubesi gibi, ağbii öğle tatilindeyik giriş gapalı dışarda bekle. Veya, çıkan parçalarımı istediğimde parçaları koymak için torbamız yok o yüzden veremeyiz demiyorlar.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
7 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Adamlar kontrpiyede kalmış. Her türlü golü yemişler. Servis çalışanları da aynı şeyi düşünmüş olabilir. “Müşteriler ile ilgili önceden duydukları ile o gün gördükleri tamamen zıt”. Bu da bir istisna tabi onlar için. 🙂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Yıllardır giderim hiç aksini yaşamadım

tarihinde Hasan Karabekiroglu tarafından düzenlendi
mükerrer mesaj
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Geçen cupra yı far yanmıyor diye götürdüm kanlı bıçaklı olmamıza ramak kaldı.

Bakalım şimdi periyodik bakım zamanı geldi ne edeceğiz bilmem.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...