İçeriğe Yönlendir

Vw Passat B8

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

Kontağa bağlı sistemin ve 13.8 volt olmadan çalışmayan sistemin riski olmaz ve foto vw içinde cnm 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Kök hücre nakli yapılıyor sanırım, galiba, yanılmıyorsam, belki.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

O zaman hikaye zamani.

vaktiyle bir derviş berbere gidip:

– vur usturayı berber efendi, der. berber dervişin saçlarını kazımaya başlar ve diğer tarafa usturayı vuracakken, mahallenin kabadayısı içeri girer. doğruca dervişin yanına gider, başının kazınmış tarafına sert bir tokat atarak:

– kalk bakalım kabak, kalk da tıraşımızı olalım, diye bağırır. ‘dövene elsiz, sövene dilsiz’ olan, halktan gelen her şeyin hak’tan geldiğine inanan derviş, sabreder. fakat kabadayının tıraş esnasında da dili durmaz, sürekli alay eder
derviş ile:

”kabak aşağı, kabak yukarı.”

nihayet tıraş biter, kabadayı dükkandan çıkar. henüz birkaç metre gitmiştir ki, kontrolden çıkan bir at arabası yokuştan aşağı hızla üzerine gelerek kabadayıyı altına alıp sürükler. kabadayı oracıkta feci şekilde can verir. berber dervişe bakar, sorar:

– biraz ağır olmadı mı derviş efendi?

derviş düşünceli bir şekilde cevap verir:

– vallahi gücenmedim ona. hakkımı da helal etmiştim. gel gör ki, bu kabaginda bir sahibi var!

[emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
11 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Ne olmuş 

Amplifikatör hattı için enerji alan beyzade passatın kutup başını sıkmayı unutmuş. Akü uf olmuş 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
8 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Amplifikatör hattı için enerji alan beyzade passatın kutup başını sıkmayı unutmuş. Akü uf olmuş 

Şarj kurtardı mı, komple mi öldü?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Land da uf olan yeri öpmüş

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ah caanim passati mincikliya mincikliya pert edecen abi. Caanim dizelin tir tir sesini senfoni gibi dinlemek varken, nerden cikti bu amfi işi. Swissair md11 flight 111 ucagina donmesin araba. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
5 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Şarj kurtardı mı, komple mi öldü?

Kurtardı. Derin döngü deşarj olmadığı sürece hasar görmez akü 

5 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Land da uf olan yeri öpmüş

İşi o, öpmek 

Şimdi, Ali Darbaz yazdı:

Ah caanim passati mincikliya mincikliya pert edecen abi. Caanim dizelin tir tir sesini senfoni gibi dinlemek varken, nerden cikti bu amfi işi. Swissair md11 flight 111 ucagina donmesin araba. 

Sene olmuş 2019 hala traktör sesli araçlar var. Gözlerimi kapadım ve bir anlığına 1.5 dCi passat düşündüm. Efsane olurdu 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Kurtardı. Derin döngü deşarj olmadığı sürece hasar görmez akü 

İşi o, öpmek 

Sene olmuş 2019 hala traktör sesli araçlar var. Gözlerimi kapadım ve bir anlığına 1.5 dCi passat düşündüm. Efsane olurdu 

Hız sabitleyemeyen , hız sabitleyicini ne yaptın  abi. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Sanki bir önceki kasada daha az motor sesi var. Bu kasada bana da ses yüksek geliyor, dışardan. Arabanın içinden nasıl onu bilemem.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
6 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Sanki bir önceki kasada daha az motor sesi var. Bu kasada bana da ses yüksek geliyor, dışardan. Arabanın içinden nasıl onu bilemem.

Ben biliyorum :)  Ses yok.

42 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Düşünme, olamaz öyle birşey. Bu tıpkı 1.5 dci motorlu Mercedes olsa demek gibi biş... Bi dakka yaa :unsure2:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
56 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Ben biliyorum :)  Ses yok.

Neye göre hangi araca göre. 2600 dd sonrası motor sağ koltukta çalışıyor. 

Bir saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Garip olan şu. Ses enjektör sesi. Siemens kullanıyor. Aynı enjektör dci 105 ve 110 motorlarda var. Onlar çok daha sessiz 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
2 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Neye göre hangi araca göre. 2600 dd sonrası motor sağ koltukta çalışıyor. 

Garip olan şu. Ses enjektör sesi. Siemens kullanıyor. Aynı enjektör dci 105 ve 110 motorlarda var. Onlar çok daha sessiz 

ököbön öltöyöz dövör... Kumpasla mı ölçtün. 2004 model MB ye göre, hadi bakalım.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
O zaman hikaye zamani.

vaktiyle bir derviş berbere gidip:

– vur usturayı berber efendi, der. berber dervişin saçlarını kazımaya başlar ve diğer tarafa usturayı vuracakken, mahallenin kabadayısı içeri girer. doğruca dervişin yanına gider, başının kazınmış tarafına sert bir tokat atarak:

– kalk bakalım kabak, kalk da tıraşımızı olalım, diye bağırır. ‘dövene elsiz, sövene dilsiz’ olan, halktan gelen her şeyin hak’tan geldiğine inanan derviş, sabreder. fakat kabadayının tıraş esnasında da dili durmaz, sürekli alay eder
derviş ile:

”kabak aşağı, kabak yukarı.”

nihayet tıraş biter, kabadayı dükkandan çıkar. henüz birkaç metre gitmiştir ki, kontrolden çıkan bir at arabası yokuştan aşağı hızla üzerine gelerek kabadayıyı altına alıp sürükler. kabadayı oracıkta feci şekilde can verir. berber dervişe bakar, sorar:

– biraz ağır olmadı mı derviş efendi?

derviş düşünceli bir şekilde cevap verir:

– vallahi gücenmedim ona. hakkımı da helal etmiştim. gel gör ki, bu kabaginda bir sahibi var!

[emoji23][emoji23][emoji23]
Benim kissadan hisseyi almamisiniz lakin [emoji16]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
5 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

ököbön öltöyöz dövör... Kumpasla mı ölçtün. 2004 model MB ye göre, hadi bakalım.

2700 cc motor. 2004 model. 

2012 1.5 dci kamyonet daha sessiz 

1 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Benim kissadan hisseyi almamisiniz lakin emoji16.png

Adamı ezdin la neyini alalım. Ters kelepçe ile alıp götürecekler beni. Onu mu istiyon 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kısa tecrübeme göre dci rölantide daha sesli. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
4 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Kabin içi nasıl, ses varmı 

Kabin içi deyince

• Normalde göğüste ses yok
  • rüzgar sesi 120'den sonra başlıyor. O aynalara göre yine iyi
  • kapılara içten baskı uygulayınca ses geliyor
  • Yorumlarda ön camdan rüzgar sesi geldiğiyle ilgili şikayetler bolca var, servise gidince fitil değişimiyle sorunu çözmüşler. Benim aracın servis kayıtlarında da ön cam ve fitil değişimi var. Şu an bende ses yok.
  • ve o vitesin etrafındaki kısım yok mu, resmen çatur çutur ses geliyor. Dizimle falan dokununca ve çukura girince acaip ses yapıyor. Zaten bütün inceleme videolarında, sıfır test aracında bile o sesten yakınan vardı. Yorumlarda da aynı şeyden bahsetmişlerdi.

İşaretlediğim yerlere bastırınca9ef70c3805f2cc2f3519a8021564e3cf.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Şimdi, Mahmut Yıldız yazdı:

Kabin içi deyince

• Normalde göğüste ses yok

Motor hariç her yeri sesli. 

Mk3 mondeo. Dışarıda traktör sesi. İçeride çıt yok 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
4 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Motor hariç her yeri sesli. 

Mk3 mondeo. Dışarıda traktör sesi. İçeride çıt yok 

O kadar değil, benim yazdıklarımdan sadece vites etrafı sıkıntı. Onun dışında insanı yoracak ses yok araçta.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
20 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Kabin içi deyince

• ve o vitesin etrafındaki kısım yok mu, resmen çatur çutur ses geliyor. Dizimle falan dokununca ve çukura girince acaip ses yapıyor. Zaten bütün inceleme videolarında, sıfır test aracında bile o sesten yakınan vardı. Yorumlarda da aynı şeyden bahsetmişlerdi.

İşaretlediğim yerlere bastırınca

Trimi söküp klipslerin/tırnakların etrafına bez bant sarıp daha sıkı şekilde takınca ses kesilir abi

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
1 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Trimi söküp klipslerin/tırnakların etrafına bez bant sarıp daha sıkı şekilde takınca ses kesilir abi

O görünen gri plastik malzemeyi söküp bir şeyler yapacağım ama ne bilemedim.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
2 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

O görünen gri plastik malzemeyi söküp bir şeyler yapacağım ama ne bilemedim.

Kangooda bikaç yerde kullandım, bez bant pratik ve güzel çözüm abi

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
3 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Kangooda bikaç yerde kullandım, bez bant pratik ve güzel çözüm abi

Bez bant uyguladığım yerler oldu, gerçekten başarılı. Ama o plastik malzeme göründüğü değil, çok dandik. Kızma sebebim de o zaten. Yaza doğru bakayım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...