İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Alpay Sumer
Metin Uzunoğlu yazdı:

jlEGFV.jpgson durum bu yeterli dersen diğerlerini iade edeceğim.

fotograftan bilemedim. Karar senindir metin abi.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Alpay Sumer yazdı:

fotograftan bilemedim. Karar senindir metin abi.

İade etmeyip değiştireyim o zaman.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

daha önce -27 tl idi denk geldiğimde, bu yüzden 2 tane- şundan almıştım: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01LY75BHA/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

şimdi bundan da aldım fiyatı düşünce: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00YP8B8RC/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s01?ie=UTF8&psc=1 .

batarya sağlığı için -cihaza göre- 20-80 veya 15-85 aralığında şarj edebilmek, yani 80-85'ten önce şarjdan çıkarmamak için hız şart benim için. bataryayı sallamayan insan için de şart gerçi, ben şehir içinde hiç şarja takmam, şarjım iki günü bile buluyor zaten ama 20 dk'yı falan geçtiğimde, yani arabada biraz zaman geçirince 85'i bulması çok güzel. 

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Trafik sigortası yapıldı 872.TL
2011 Renault Kangoo kamyonet %20 indirim i oldu

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Lpg filtresini değiştirdim. Çıkanın dışını kesip içine baktım fazla bir kir yoktu 15 bin km önce değişmişti. Fırsatım olduğunda kesici filtresini de değiştireceğim

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

mjjc foam lance sipariş edeceğim kendileri için ama vergi tanrılarını yanıltmanın bir yolunu arıyorum, satıcıyı günaha davet ettim, cevap bekliyorum

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Emre Şimşek yazdı:

Yazık.. Böyle bir şeye tenezzül etmek...

Artık diyecek hiçbir şey bulamıyorum toplum nereye gidiyor böyle.. Sabah evden besmeleyle çıkıyorum akşam sağlam döndüğüme ve halen yaşıyor olduğuma şükrediyorum şans eseri hayattayız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Koray Demir yazdı:

Artık diyecek hiçbir şey bulamıyorum toplum nereye gidiyor böyle.. Sabah evden besmeleyle çıkıyorum akşam sağlam döndüğüme ve halen yaşıyor olduğuma şükrediyorum şans eseri hayattayız.

Başımıza bi şey gelirse, hayatın fıtratında var, üzülmeyin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Sani Gerşon yazdı:

Başımıza bi şey gelirse, hayatın fıtratında var, üzülmeyin.

O kısma bi şey demiyorum insanların birbirine tahammülü saygısı sıfır ayıp utanma edep hak getire ve dışarıda serbestçe dolaşan on binlerce potansiyel katil/hırsız adayı var başımıza kolaylıkla gelebiliyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Koray Demir yazdı:

dışarıda serbestçe dolaşan on binlerce potansiyel katil/hırsız adayı var başımıza kolaylıkla gelebiliyor.

Serbest kaldılarsa ya da önceden önlenemiyorsa onlar da fıtrattan. Adaletten iyi mi bileceksiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Sani Gerşon yazdı:

Serbest kaldılarsa ya da önceden önlenemiyorsa onlar da fıtrattan. Adaletten iyi mi bileceksiniz?

Adalet ayrı konu ben toplumsal yozlaşmadan bahsediyorum herşeyi fıtrata bağlayamayız değil mi 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Lpg filtresini değiştirdim. Çıkanın dışını kesip içine baktım fazla bir kir yoktu 15 bin km önce değişmişti. Fırsatım olduğunda kesici filtresini de değiştireceğim
kesici filtresini degisimini pek tavsiye etmiyorlar özellikle atiker . Degistirmeyip tam tikaninca kesici ile değişiyorlar
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
kesici filtresini degisimini pek tavsiye etmiyorlar özellikle atiker . Degistirmeyip tam tikaninca kesici ile değişiyorlar
İlk defa duydum. Benim kitin markası mimgas. Atikerle parçaları uyumlu. Kesicinin filtresini sökmek için önce kesiciden regülatöre giden bakır boru sökülüyor. Yalama vs oluyormuş sanırım zamanla o yüzden mi tavsiye edilmiyor?
Aracı aldığımdan beri iki kere değiştirdim. İkisinde de temizdi.
Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)
Levent Güzelkalp yazdı:

Markaya özel bir durum mu bu her 10 binde bir değişirim şimdiye kadar 300 bin km yapmışımdır lpg ile hiçbir sorun yaşamadım.

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Kendisi için eski halı yıkama makinemi satıp yine ikinci el olarak bunu aldım. Bu detailing işi hobi olmaktan çıkıyor gibi [emoji3]
bef139ca77ec225b8da8f024134552f1.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Koray Demir yazdı:

dışarıda serbestçe dolaşan on binlerce potansiyel katil/hırsız adayı var başımıza kolaylıkla gelebiliyor.

Onların dışarıda olmasına vesile olanlarla karşılaşırlar inşallah.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bende Atiker varken tavsiyeye uydum ve filtreyi paramparça buldum :) Üstelik yaptığım menzilde azalmıştı.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Havalandırmayı açınca bir sürtme sesi geliyordu. Polen filtresini kontrol ettim sorun yok. Fanı söktüm naylon ince bir ip takılmış. Fanı sökmüşken temizledim.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Havalandırmayı açınca bir sürtme sesi geliyordu. Polen filtresini kontrol ettim sorun yok. Fanı söktüm naylon ince bir ip takılmış. Fanı sökmüşken temizledim.

Focus 2 de de bu kadar kolay olsa keşke.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Focus 2 de de bu kadar kolay olsa keşke.
Vw grubunda motoru sökmek gerçekten çok kolay. 10 saniye sürmüyor. Temizlik hastası olduğumdan çok hoşuma giden bir durum
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Yıkadık. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...