İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen
Evren Erakçora yazdı:

https://www.eurorepar.com/TR-tr/p/1450/Urunlerİmİz/Lastİkler/Eurorepar-reliance-lastİklerİ

şöyle bir site buldum.

Yedek parça üreticisi galiba ama lastik de satıyor. 

Etiket değerleri E C 70 görüyor. Hiç duymadığımız bir marka.

Uyumluluk tablosu diye saçma bir PDF koymuşlar, 205/55R16 da focus yok 😁

Herkesin bütçesi farklı tabi ama 1600 e falken, 1800 hankook varken biraz macera olmuş sanki, etiket değerleri de kötü.

Yorum bağlantısı
Mehmet Unkun
Mehmet Yeter yazdı:

On numara atış oldu Valla çok teşekkür ederim.🤗 Cuk diye oturur bu. Şimdi bunu bastırabileceğim bir 3d yazıcısı olan firma lazım. 

Facebook'tan mesaj attım hocam,o kişi gayet uygun fiyata baskı yapıyor.  Silecek kapağını bastırmıştım.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Herkesin bütçesi farklı tabi ama 1600 e falken, 1800 hankook varken biraz macera olmuş sanki, etiket değerleri de kötü.

Girdik bir maceraya işte..Pandemi bizi fena vurdu..

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
(düzenlendi)
Metin Mankal yazdı:

Girdik bir maceraya işte..Pandemi bizi fena vurdu..

Öncelikle hayırlı olsun.. Eurorepar PSA grubuna ait bir servis ağı ve yedek parça tedarikçisi diye biliyorum. Dünya genelinde 4500 servis ağı varmış. Kalitesiz bir ürün yaptırıp marka ismine zarar vermezler sanırım :) 

Ek: ŞURADA yazılana göre kış lastiklerini Hankook üretiyormuş. Büyük ihtimal yaz lastikleri de aynı markadır :) 

tarihinde Yurdaer Elay tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Her iki varyatör posizyon valfi temizliğini yaptıktan sonra arabanın hem sesi azalmış hemde net bir sürüş sağlamıştı. Bunun sonuclarını en iyi şekilde almaya başladı. 7,8 litre ile çıktığı yolculuğum 7,1 litrelere kadar düştü. Aynı imes yolu ve trafiğinde 8 litrenin altını görmek çok çok zordu. 7,1 litre benim için bir mucize sayılır. 

ACtC-3eCCrVuxsaXSNjM-0Ba3ZszbAEebRoI6V73

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Bu gün aracıma ben bir şey yapmadım ama yapmışlar..Çelik sibop kapaklarımın dördünüde çalmışlar..

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Metin Mankal yazdı:

Bu gün aracıma ben bir şey yapmadım ama yapmışlar..Çelik sibop kapaklarımın dördünüde çalmışlar..

Ne kadar basitleşebilir insanlar daha? 

Lastiğin araya giren taşları da çalacaklar yakında... 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Metin Mankal yazdı:

Onu hep yapıyorlar Metin hocam. Daha bir gün durduğunu göremedim. 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Metin Mankal yazdı:

Vay anasını... Ramazan'a girdiğimiz şu günde Allah'tan da korkmuyorlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Özene bezene aldığım mavi kapaklarım gitmişti. Ama ikinci aldıklarım duruyor hala. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Eyüp Çetin yazdı:

Ford logolu çelik sibop kapaklarım var sökmesinler diye anahtarla sıktım, bu seferde lastikçi açmakta zorlanıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Aracımı geçtiğimiz cumartesi 17:45 randevusuyla beraber esenyurtta birileriyle görüştürdüm. Oturdular, bir on dakika birseyler yediler içtiler. Hesap bana kaldı. 460 civarı birşey ödedim. Ve sessizce ordan uzaklaştım.Merak ettim burasının adı ne diye, neden bu kadar pahalı ? Kafamı kaldırdım baktım.

Birde ne göreyim TUVTURK. :)

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Metin Uzunoğlu yazdı:

Ford logolu çelik sibop kapaklarım var sökmesinler diye anahtarla sıktım, bu seferde lastikçi açmakta zorlanıyor.

Üç defa aldım en sonunda pes ettim. Allah razı olsun söken kişi plastik siyah takmış. 😊 Alt tarafı üç kuruşluk kapak ya. Milleti de anlayamıyorum. Gerçi parasından değildir ama anlayamıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Metin Mankal yazdı:

Çevrede oynayan başıboş çoluk çocuk var mı hocam olayı belli etmeden küçükler nezdinde bi soruşturun ben 3 ünü bisikletlerden toplamıştım kalan sonuncuyu da getirip paspasın üzerine koymuşlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Koray Demir yazdı:

Çevrede oynayan başıboş çoluk çocuk var mı hocam olayı belli etmeden küçükler nezdinde bi soruşturun ben 3 ünü bisikletlerden toplamıştım kalan sonuncuyu da getirip paspasın üzerine koymuşlar.

Yok çocuğun sökebileceği gibi bir şey değildi..Ben bile baya uğraşıyordum sökmek için..

Ne diyelim..Alan arabasına takıp gezebilecekmi rahatça onu merak ediyorum..Satsa para edecek bir şeyde değil.Nette 30-40 lira civarı..

Eyüp Çetin yazdı:

Her yer aynı maalesef..

Mehmet Yeter yazdı:

Özene bezene aldığım mavi kapaklarım gitmişti. Ama ikinci aldıklarım duruyor hala. 

Ben de alacağım tekrar..Seviyorum böyle küçük ayrıntıları..

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Sani Gerşon yazdı:

Vay anasını... Ramazan'a girdiğimiz şu günde Allah'tan da korkmuyorlar...

Allah korkusu sadece sözde kaldı artık..Özde başka bir dünya..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Koray Demir yazdı:

Bence de çocuklar bisikleti için alıyordur. Benim de köyde düğüne gittiğimde yol kenarına bakan kısımdaki iki tane gitmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Arabayı ilk aldığım zaman jant renginde güzel bir kapak almıştım 3 ü çalınınca daha da almadım.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Önceki sahibinin taktığı 75'lik aküyü söküp yeni akü taktım

rbu3lM.jpg

Araç Dün sabah karlı çamurda balçığa oturmuştu, alt yıkama yaptık sonuç : 1 hasta sürücü ve bir temiz #çantalıvelet :)

5krQ2L.jpg

EFLz7D.jpg

3JQvJ9.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Talha Bilgi yazdı:

Araç Dün sabah karlı çamurda balçığa oturmuştu, alt yıkama yaptık sonuç : 1 hasta sürücü ve bir temiz #çantalıvelet :)

Altına alüminyum koruma sacı gibi birşey yapılsa çok güzel olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Mercedes’in altının fabrikasyon korumalı olarak geliyor olması lazım? Daha evvel bir yerlerde kırılmış olmalı.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Metin Uzunoğlu yazdı:

Altına alüminyum koruma sacı gibi birşey yapılsa çok güzel olabilir.

Aklıma geldi ufak tefek taşlardan da korur... :) Teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Gözünün feri sönen 3 buçuk yıllık İnci 66 Ah İnci aküyü evde şarja aldım. 16 V 3.3 A ile, 10 Ah şarj ettik elektrikler gitti. 1 buçukta geldi taktım tekrar sabaha kadar dolsun bakalım, akım 1.2 ye düştü zaten, indikatör de yeşile dönmeyen başladı.

Yaklaşık 12 saat de 14 Ah civarı bir yükleme yaptım. Şuan boşta dinleniyor, 13.13 V a düştü şarjdan yarım saat sonra. Akşama takarım malum yarın mesai var.

Dün yine ölçtüm, 12.13 V a düşmüş akü. Marş esnasında far rölesi bırakıyordu, belliydi. Kilidi açınca 11.90V lara düşüyor. 3.5 senelik akü, yazı çıkarsa öpüp başımıza koyacağız sanırım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...