İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Okay Kaygusuz
Sinan Akgöl yazdı:

Gecmis olsun Okay. Neyseki parcalari uygun. Gule gule kullan kazasiz belasiz. Kafa dalginligi kisa surede birsuru sey oldu normal. Vitamin al 

saol sinan ne tur bir vitamin  olur mesala

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Okay Kaygusuz yazdı:

saol sinan ne tur bir vitamin  olur mesala

Ben one a day her sabah komple vitamin. Dediklerin bende de vardi suan yok. Birde maden suyu magnezyum eksikligi goz seyirmesi el titremesi vs icin 😁 asiri stressin yaralarini kapatiyoruz. Kış cayi yap kendine birde guzel mis. Kusburnu yesilcay yasemin ihlamur ne seviyosan karisik elma portakal at kabuklu kaynat ic. Doktora gitsen hemen antidepresanı yazıyor gerek yok.

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Okay geçmiş olsun.

Aklında olsun camı komple sökmene gerek yok. Vidalarını gevşettikten sonra camı elinde yukarı kaldır ve çerçeveye bantla sabitle aşağı düşmesin diye. Komple sökmeden de sac panel sökülebiliyor. Sadece camı tutan ayaklardan camı boşandırıp camı yukarıya sabitlemen gerek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Sinan Akgöl yazdı:

Ben one a day her sabah komple vitamin. Dediklerin bende de vardi suan yok. Birde maden suyu magnezyum eksikligi goz seyirmesi el titremesi vs icin 😁 asiri stressin yaralarini kapatiyoruz. Kış cayi yap kendine birde guzel mis. Kusburnu yesilcay yasemin ihlamur ne seviyosan karisik elma portakal at kabuklu kaynat ic. Doktora gitsen hemen antidepresanı yazıyor gerek yok.

sinan bu one a day cok pahalı geldi benim cebimi asıyor. diger kış cayları uygulamasını yaparım hergün bitane soda içmeyede baslayım neredeyse 3 aydır felan içmiyorum.

Mustafa Arıkan yazdı:

Okay geçmiş olsun.

Aklında olsun camı komple sökmene gerek yok. Vidalarını gevşettikten sonra camı elinde yukarı kaldır ve çerçeveye bantla sabitle aşağı düşmesin diye. Komple sökmeden de sac panel sökülebiliyor. Sadece camı tutan ayaklardan camı boşandırıp camı yukarıya sabitlemen gerek.

mustafa o tekinigi biliyordum o ara bant yoktu para bantı bile yoktu benim alüminyum folyo bantlar vardı oda yapıstıgı yerden cıkmıyor diye kullanmamıstım vida felan mı sıkıstırayım dedim simdi kırarım derken sol köseden aldım baktım cok kolay geldi öylece gitti işte hayırlısı ne yapalım gidecegi varmış.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Okay Kaygusuz yazdı:

sinan bu one a day cok pahalı geldi benim cebimi asıyor. diger kış cayları uygulamasını yaparım hergün bitane soda içmeyede baslayım neredeyse 3 aydır felan içmiyorum.

Supradyn bak bide supradyn all day de var onuda kullandım. one a day dediğime bakma onuda ben almadım zaten bende o kadar para vermem :D. Soda değil bak maden suyu olacak. Beypazarı akar.

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Okay Kaygusuz yazdı:

bugun aracım bana masraf cıkarttı dün işten cıktım eve geldim kapı acılmadı teli kopmus belli sabaha kadar düşündüm sabah erken geldim işyerine avp otoparkta sökmeye basladım saat 9 olunca öylece biraktım dükkana gectim patron gelince cıkarım dedim patronda 9,30da geldi bende izin aldım cıktım arabayı dısarı cıkarttım karanlıkta pek gözükmüyor neyse dısarı cıktım panzoiti söktüm  tel kopmus, sonra demir sacı söktüm raydan camı aldım tavana koydum kilidin tork vidası yok bende bendekiler kücük geldi şurdan sanayiye gideyim ordan birinden alırım dedim camı tavana koydumya giderken hızlanınca bir ses geldi aynadan baktım ki cam arkamdan geliyor yerde durmadım sanayiye gittim kilitciden anahtarı rica ettim verdi söktüm yeni teli taktım dogru cıkmacı arkadas var onda da varmıs allahtan orda halletim sol ön camıda taktım telide taktım bugun 120 lira cama verdim hayırlısı unutkanlık kafam bir milyon huzursuzluk var hep içimde mutsuzum

Geçmiş olsun üzüldüm, içindeki huzursuzluğa ve mutsuzluğa daha çok üzüldüm.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Fatih Evcin yazdı:

Geçmiş olsun üzüldüm, içindeki huzursuzluğa ve mutsuzluğa daha çok üzüldüm.

aglatmayın beni arkadaslar tamam gecti cok sagolun yanımdasınız iyiki varsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mais Jannataliyev yazdı:

Geçmiş olsun müdür. 

saol mais kardes

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Sinan Akgöl yazdı:

30 kesmez, 45 'ine binmişliğim var. Ölüm makinesi resmen :D 

Metin Uzunoğlu yazdı:

iyiymiş en azından daha ulaşılabilir, ben 740 veya 850 diyeceğini bekliyordum.

740 'da güzel alet hocam 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
aglatmayın beni arkadaslar tamam gecti cok sagolun yanımdasınız iyiki varsınız.
O zaman firca basalim. Arabanin tavanina esya mi konurmus. Ben ne sokersem ya bagaja ya iceri alirim her zaman. Yere bile koymam.

Hadi gecmis olsun [emoji16]
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Gökhan Albayrak yazdı:

30 kesmez, 45 'ine binmişliğim var. Ölüm makinesi resmen :D 

740 'da güzel alet hocam 

Hocam durun defteri kapatmamaya calisiyorum😂 760a kadar yolu varda bu guzel keser keser 😁

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Metin Akbal yazdı:

O zaman firca basalim. Arabanin tavanina esya mi konurmus. Ben ne sokersem ya bagaja ya iceri alirim her zaman. Yere bile koymam.

Hadi gecmis olsun emoji16.png

metin, şurda karın boslugum var üst tarafta kafa yorgunlugu bosluguda var oraya dogru vurabilirsin vur vur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
metin, şurda karın boslugum var üst tarafta kafa yorgunlugu bosluguda var oraya dogru vurabilirsin vur vur [emoji4]
Koordinat belirt roket yollayayim [emoji16]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Metin Akbal yazdı:

Koordinat belirt roket yollayayim emoji16.png

cansın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

VMFyqt.jpg

VMFuIR.jpg

4 mevsim lastiklerimizi taktık bugün. Nexen marka aldım lastikçinin tavsiyesi üzerine. Hiç bilmediğim bir marka. Kullananlar var mıydı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Dört mü mevsim?

Markadan ziyade dört mevsim pek tavsiye edilmez ama araştırmışsınızdır diye düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Emre Şimşek yazdı:

Dört mü mevsim?

Markadan ziyade dört mevsim pek tavsiye edilmez ama araştırmışsınızdır diye düşünüyorum 

Valla araştırmadım, alırken lastikçi söyledi "bunun yerine yazlık lastik al kışın da kullanırsın 4 mevsim alma" dedi. O da benim içime sinmedi. Yazlığı kışlığı ayrı ayrı alsak 8 tane lastik alıp sürekli tak-çıkar yapmak da bana zor geldi. Sonucunda 4 mevsim aldım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Metin Akbal yazdı:

Koordinat belirt roket yollayayim emoji16.png

Aklıma şu youtube da putine kafa tutan eleman aklıma geldi. Çeşit erkek yaz filan diyordu. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya

Yağ ,yağ filtresi ve mazot filtresi değişti.resim çekmeyi unuttum yoksa ekleyecektim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Açtm Yello amcanın The race şarkısını, dükkana gelirken iyicem uzattım yolumu. Misss gaymak :D

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Otomatik far sensörü montajımızı yaptık. Follow me home özelliği aktif olmadı onu anlamadım sadece. Otomatik far anahtarın LED’leri beyaz çıktı artık onları kırmızıya çevireceğiz müsait zaman.

lQJjyQ.jpg

nbzMgN.jpg

vak5LA.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

c.tesi gecesi bir bora aracın kalorifer işini hallettim gece 11de baslayım 12bucukta bitirdim ona fotograf cekmek aklıma gelmedi
pazar günü babamın siyah karavellayı yıkadım aksamına bir bora aracı daha yaptım.

V4FtKs.jpg
V4FF0Q.jpg
V4FlHb.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...