İçeriğe Yönlendir

Ayı Boğan - 2001 Grand Cherokee 4.7 V8

Sami Demirpaz

Recommended Posts

Fatih Keskin
8 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Hep siz gezin çağırmayın bizi 

Sayın King sildim bu şahısları ben sana tavsiye sen de sil.

Satışta üzerilerine yok.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
1 saat önce, Fatih Keskin yazdı:

Sayın King sildim bu şahısları ben sana tavsiye sen de sil.

Satışta üzerilerine yok.

Silme hemen yahu, yeni obalar keşfettik birlikte gitmelik. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
15 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Beter olun.

öyle güzel bir yere götürecezki seni ağlamamak için kendini zor tutacaksın. bak o kadar diyorum

çamurun üzerinde dirift yapacaksın koskoca grand ile öyle büyük bir oba ormanda pek keşfedilmemiş 

sami o aşağıda 8 çizdiğin obada 7 8 jeep rahat kapm yapar dimi çok genişti ora

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Ali Gök yazdı:

öyle güzel bir yere götürecezki seni ağlamamak için kendini zor tutacaksın. bak o kadar diyorum

çamurun üzerinde dirift yapacaksın koskoca grand ile öyle büyük bir oba ormanda pek keşfedilmemiş 

sami o aşağıda 8 çizdiğin obada 7 8 jeep rahat kapm yapar dimi çok genişti ora

Pisler :beee:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 saat önce, Ali Gök yazdı:

Videolarda ses iyi cikmiyor

gercegini bi dinle melodi gibi 🔥🔥

Derdin beni borca sokmak mı?

10 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Pisler :beee:

Senin naylon da gider, altı yüksek :D 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

çok pisler hemde,

benim bu arkadaşları hayatımdan çıkarmam lazım,:elisopali:

silmem lazım tüm hayatımdan, bu arkadaşlar yüzünden arabamdan soğudum, arabamı satışa çıkardım, gün boyu jeep ilanlarına bakıyorum:exc1:

böyle devam ederse forumdan ayrılacağım, bütün sosyal medya üyeliklerimi sonlandıracağım. :i-ih:

böyle videolar resimler paylaşıyorlar sonra birde sesi videoda tam çıkmamış diyorlar bizde alalım deyince alın başınıza belayı diyorlar. :p:bambam2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
22 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Derdin beni borca sokmak mı?

Senin naylon da gider, altı yüksek :D 

Onun gitmediği yere kangoo daha iyi gider, daha yüksek :D

14 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

çok pisler hemde,

silmem lazım tüm hayatımdan, bu arkadaşlar yüzünden arabamdan soğudum, arabamı satışa çıkardım, gün boyu jeep ilanlarına bakıyorum:exc1:

böyle devam ederse forumdan ayrılacağım, bütün sosyal medya üyeliklerimi sonlandıracağım. :i-ih:

böyle videolar resimler paylaşıyorlar sonra birde sesi videoda tam çıkmamış diyorlar bizde alalım deyince alın başınıza belayı diyorlar. :p:bambam2:

Hanıma Sami nin story sini gösterdim yan verirken, "sen napcan ki çamurun içinde" dedi, detaycılık kolay unutulmuyor :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
27 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

kangoo

Aslinda kangoya bi snorkel 

bi tavan sepeti bide vinc alllah be krali olur ofroadun 😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
46 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

çok pisler hemde,

Kötü bir virüs, içine işliyor adamın. Ali banyoda egzoz sesi dinliyormuş mesela :)

30 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Onun gitmediği yere kangoo daha iyi gider, daha yüksek :D

Hanıma Sami nin story sini gösterdim yan verirken, "sen napcan ki çamurun içinde" dedi, detaycılık kolay unutulmuyor :D

Bizimkide eskiden basık araç kullanıyordun şuan arabayı yükseltme derdidesin dedi dün. 

29 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

KJ ye lastik lazım...

Aynen öyle, içindeki çamuru boşaltamıyor. 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
21 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Kötü bir virüs, içine işliyor adamın. Ali banyoda egzoz sesi dinliyormuş mesela :)

hani şeyapmayacaktık :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
Bir saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

KJ ye lastik lazım...

Cooper discoverer at3 m+s yazıyor üzerinde tip olarak.  25 k civarı yol yaptı. 

forumlarda baksan millet auvvvv şöyle iyi böyle iyi diyor hikaye . özellikle ilk yağmurda yol tutuş çok kötü,  hava 4 derece ve altında ise zaten  abs hiç çıkmıyor devreden hiç tutmuyor zemini

seneye başka lastik alacam . yazın iyi ses yok kuru asfaltta fren mesefeasi çok iyi.   

çamurda sıradan at ler bundan iyi olacağını sanmam. anca ko2 veya direk çamura yönelik bişeyle fark yaratılır tahminimce. 

mesela bi video atim bi yer zemin kaygan bir çamur asılıyorum gaza 4 teker boşa dönüyor dönüyor deli gibi zorla çıkıyor bıraksam batacak. 

Cooper bide pahali bosa para almam ben eskiyince baska marka alacam 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök
6 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Benim normal kışlıklar bunlardan iyi

O kadar degil canm 😂

Yorum bağlantısı
Ali Gök
3 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

çok pisler hemde,

bu ateş üflemeyle sönmez :D 

çamurda low la redline redline  vutututututut  arkadan bir ses baas bass bass bırakmaa basssss  :nargile: :nargile:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
(düzenlendi)

@Sami Demirpaz sami bey, grand cherokee arka koltuk ortası dar yani kısa yandaki koltuklara göre bir sıkıntı oluyormu arkada 3 kişi oturunca merak ettimde.... Teşekkür ederim.

tarihinde Talha Bilgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
19 dakika önce, Talha Bilgi yazdı:

@Sami Demirpaz sami bey, grand cherokee arka koltuk ortası dar yani kısa yandaki koltuklara göre bir sıkıntı oluyormu arkada 3 kişi oturunca merak ettimde.... Teşekkür ederim.

Aldığım zamanda bir kere oturmuştum rahatsız etmemişti. Daha sonradan ailem bindi bir kez 5 kişi onlarda Mondeo sonrasında şikayet etmedi. Şimdi çocuk koltuğu var 2 tane arkada zaten binen olmuyor oraya 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

ben orda oturdum bi 30 40 km. kısa olduğunu şuan öğrendim demekki farkına varılmıor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
20 dakika önce, Ali Gök yazdı:

ben orda oturdum bi 30 40 km. kısa olduğunu şuan öğrendim demekki farkına varılmıor

Bakacak çok şey var insanın aklına gelmez ki :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
(düzenlendi)

Kilometre 200.000'e gelince arabaya güzel bir bakım yapacağım herşeyini yenileceğim diyordum. Bu hafta km 200'e geldi ve bugün Jeep Garaj Davut ustada sabahtan yerimizi aldık.

Disk balatalarım eskimişti, 4 disk 4 balatayı değiştirecektim zaten. Sanzıman ve difransiyel yağlarını değişeyim takibi kolay olsun benim için diye düşünerek gittim. 

Difransiyel yağları yepyeni çıktı içinden, açmasakta olurmuş  iç dişlileri ve kilit mekanizmaları sapasağlam bu güzel bilgi oldu. Katkısını ve yağını koyup kapattık. Sanzıman yağı ve filtreside ayrıca değişti. Track bar burcu iki yönlü olarak değişti, arka linkler değişti ve kalan bütün hareketli parçalar greslendi temizlendi boşluğu kalmadı. 

Zaruri olmasa da yaptığımız masraf ile alt takım, sanzıman, difransiyel ve frenlerde önümüzdeki birkac yil kafamiz rahat.

Sabah 9 da arabaya baslayip oglen 1 saat yemek molasi dahil saat 17 de teslim ettiler.

3.600 lira civarında tutan faturaya karşılık 3.300 lira ödeyip çıktık5023f148abe2392eb25698fc62762593.jpg1ba51f4e7f0953a873ccd082268e840a.jpg2b7af4fe193b9111157775dd7ea1677e.jpg3dc738a57dcf6aa1602da0ee68b66f10.jpg4d6486dbd5ab093b865ddc2b38b05296.jpg9ffb4cf5b6d4093f29c81869cea33706.jpg176d7d3a5ca895284765ed2f9557333e.jpga681fd84f4f93a73b8b8fd69799f5304.jpge93a93519234c2f8ef77dc7e83ea4ede.jpg

tarihinde Sami Demirpaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 17
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...