İçeriğe Yönlendir

Markaya Göre Tarife

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Metin Uzunoğlu
18 saat önce, Ali Gök yazdı:

yok hocam bence okumamalı ciddi söylüyorum.  sadece gerçekle yüzleşmeyi 2 sene geciktiren o kadar bölüm varki boşa çaba ailesinede kendinede zaman kaybı

Herkes okumalı istediği alanda yeterince eğitim alabilmeli fakat bazı bölümler ihtiyaçtan fazla açılınca okuyanların kalitesinde ister istemez düşme oluyor. Arz talep dengesi iyi hesaplanmalı ama güzel ülkemde bu hesaplanmıyor hangi alanda hoca bulursan o alanda üniversitede bölüm açıyorsun. Bu konuya en iyi örnek polis ve asker okulları ne kadar ihtiyaç varsa o kadar alınıyor açıkta kimse kalmıyor. öte yandan fen edebiyat ve eğitim fakülteleri plansız olarak açılıyor mezunları sürekli atama bekliyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Herşeyi atama ile çözersen komünizm olur. Öğretmenlik okuyan bu mesleği öğrenmek için okur. Aklında işim olur diye düşünce olsa bile iş garantisi verirsen olay başka tarafa gider.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Eğitimi, özgürleşme , hayatı keşfetme , sorgulama olarak düşürsek herkese lazım. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

3 gün önce fantom marka dik süpürgemiz bozuldu, götürdüm servise kablosunda sorun olmuş, kesip tekrar taktı usta yerine 15 tl istedi. Geçen yıl yine bozulmuştu parçayı da yine ucuza değiştirmişlerdi. Beyaz eşya markaları arızayı tamir etmezsek bile tespit parası 50 tl alırızdan açıyorlar kapıyı.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Tüketici alışkanlıkları değişince servislerde önlem alıyor doğal olarak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...