İçeriğe Yönlendir

2013 Fiat 500L RockStar BA 1.6 Mjet II

Selçuk Bakış

Recommended Posts

Azad Mirzade

Daha önce bakmamıştım bu konuya, çok güzel arabaymış hayırlı olsun, dün bi iş arkadaşım aldı aynısından sarı sarı :D kaç model bilmiyorum ama.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
10 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

Daha önce bakmamıştım bu konuya, çok güzel arabaymış hayırlı olsun, dün bi iş arkadaşım aldı aynısından sarı sarı :D kaç model bilmiyorum ama.

Sağolasın :)

Ona da hayırlı olsun diyelim, sarı candır :D 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Hep milletin videolarını koyuyor, bide kendin çık araziye bakalım ne yapcak makine ?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Hep milletin videolarını koyuyor, bide kendin çık araziye bakalım ne yapcak makine ?
O bir türlü denk gelmedi de kışın kar üstünde en azından deneme fırsatımız olur inşallah [emoji4]
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
1 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

kışın kar üstünde

ohoo.. öyle olacak sa 3 tekerli pisiklet de olur... aracın kapısının yarısından fazlası çamur olmalı...

Ben jettayla nerelere giriyorum @Önder Özcan abiye sor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

ohoo.. öyle olacak sa 3 tekerli pisiklet de olur... aracın kapısının yarısından fazlası çamur olmalı...
Ben jettayla nerelere giriyorum [mention=47964]Önder Özcan[/mention] abiye sor...
Ama benim mahalle Sivas'ın en soğuk bölgesi sayılır [emoji3] buz vs gırla. Çamura denk gelemedim bir türlü, okullar açıldı anahtarı da kaptırdık [emoji4]
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
11 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Ama benim mahalle Sivas'ın en soğuk bölgesi sayılır emoji3.png buz vs gırla. Çamura denk gelemedim bir türlü, okullar açıldı anahtarı da kaptırdık emoji4.png

aha ayni ben 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
O bir türlü denk gelmedi de kışın kar üstünde en azından deneme fırsatımız olur inşallah [emoji4]
Aracı rampaya çek, sabunlu su dök tekerin birine. Sonra kalkış yap
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
8 dakika önce, Servet Aydın yazdı:
4 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:
O bir türlü denk gelmedi de kışın kar üstünde en azından deneme fırsatımız olur inşallah emoji4.png

Aracı rampaya çek, sabunlu su dök tekerin birine. Sonra kalkış yap

Bunu yaparım, anahtarı yıkacağım deyip aldık mı tamamdır 😀

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

boşa uğraşmayın, toprak yola su dökün, kaymak çamur olsun, bu araçla girin çekiş kontrolüde açın, olduğu yerde sağa sola kayıp sonrada şarampole doğru gidecektir :D

çamurda buzda en kaygan zeminde kalırsın haberin ola, 500x Cross 4x2 ile az kaldı uçuyordu kardeşim :) hemde aşşağı eğimli yolda, az kaldı satacaktı aracı, arazide hikaye dediydi....

asfalttan çıkma özellikle çamurdan uzak dur, heleki yeni yağan yağmur sonrası krema kıvamlı arazi yollarından....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Uygun lastik olmayınca 4x4de kalır dediğin yerde Abi, pilotajda var tabi birde. Deneyip göreceğiz. [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
9 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Uygun lastik olmayınca 4x4de kalır dediğin yerde Abi, pilotajda var tabi birde. Deneyip göreceğiz. emoji4.png

4x2 uygun lastiklede kalır, arka kayar gider, sen kuruda gir gireceğin yerlere o zaman güzel olur,   çamurda çoook denedik çoook kaldık çooook halat kopardık çoook sövdük :D arka tekerler çamurdan dönmez olurdu asılırdık hala... sonra kurtarmaya gelen kamyonda battı, hey gidi günler heey, ülen ne deliymişiz be :D

araziye çamura gireceksen 4x4 olacak, öyle uyduruk değil ama, harbi 4x4 olacak,   pilotaj kısmına tamam, zamanında reno 12 SW ile çamurda ne atraksiyonlar yapıyordum, aracın tavanda 4 cm.  çamur,  camlar falan komple çamur her yer, o halde ne gidiyordum Edirne-Meriç sınır (yazlık seddelerin tamiri işi) bölgesinde :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Illa 500 janti mi olmasi lazim. Doblo da ayni Corolla veya Avensiz da ayni bijonda [emoji16]

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Şimdi, Metin Akbal yazdı:

Illa 500 janti mi olmasi lazim. Doblo da ayni Corolla veya Avensiz da ayni bijonda emoji16.png

Diğer jantlar biraz abes durur gibime geliyor. Bizim jantların göbeğinde Fiat yerine 500 logosu var. Son çare egea doblo jantı gibi birşey takabilirim.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Doblo jantı al, jant göbeklerini sirkeye yatır, sonra asetatlı kalemle 500 yaz :biggrin:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
15 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Ben jettayla nerelere giriyorum @Önder Özcan abiye sor...

Hee giriyorsun sonra ne oluyor?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
3 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Doblo jantı al, jant göbeklerini sirkeye yatır, sonra asetatlı kalemle 500 yaz :biggrin:

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek dedikler bu ellaham :D fiat logosuna razı gelmeye başladım :) 

Şimdi, Köksal Yılmaz yazdı:

Sonra trent fokus çekmeye geliyor :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
18 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Hahaha, sonra boyacıyla pazarlık :D

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
18 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek dedikler bu ellaham :D fiat logosuna razı gelmeye başladım :) 

Tirent çekecekse bıraksın orda kalsın :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Bitane fuluyens, bitane F3, bide Rock Star, üçünü arkaya bağlayın çeker Jetta (J ile) 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
3 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Bitane fuluyens, bitane F3, bide Rock Star, üçünü arkaya bağlayın çeker Jetta (J ile) 

Belki beygirimiz düşük olabilir ama torkumuz yüksek 320 nm :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
29 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

10 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Tirent çekecekse bıraksın orda kalsın :D

C5 le çekeyim istersen :D  Bak Selçuk ne güzel açıklamış, ölümü gösterip sıtmaya razı etmek diye. Fokuz iyidir iyi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
26 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Bi kere onun adı Fluence (gayet gurumsal bir kişilik sayibisi gibi) :tease3:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Belki beygirimiz düşük olabilir ama torkumuz yüksek 320 nm [emoji4] 
Şaftı kırmasın :)
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
7 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Şaftı kırmasın :)

Her şeyi beklerim :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...