İçeriğe Yönlendir

Yerli Malı - Lassa Greenways

Mert Yeldan

Recommended Posts

Evren Erakçora

Viraj alma, direksiyon hissi pek iyi değil, ıslak fren, aşınma, tüketim iyi. 

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Başka yere yazıp görüş sormuştum ama bu lastikte son durum nedir? Uzun süre tecrübesi olanlar???

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Fiyat uygunsa alınabilir. Frende  iyi . Islak frende epey iyi. Ama viraj alma, direksiyon hissi michelin, hankook vs seviyesinde değil. Dayanıklılık avantajı var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Evren Erakçora yazdı:

Fiyat uygunsa alınabilir. Frende  iyi . Islak frende epey iyi. Ama viraj alma, direksiyon hissi michelin, hankook vs seviyesinde değil. Dayanıklılık avantajı var. 

Diğer taraftaki mesajı da okudum. Teşekkürler Evren Hocam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mert Yeldan yazdı:

@Ali Cihangiroğlu abi ne kadar kullandın görüşün nedir?

hort oldu biraz ama anca gördüm :)

viraj alma fena değil, ses normal, frenler güzel, ıslak tutuş ve ıslakta fren güzel, 2 sene olduydu sanırım, sertleşme dişlerde aşırı aşınma yada parça kopması olmadıydı, özetle dayanıklı f/p lastiği diyebiliriz sanırım....

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Evren Erakçora

6 yaz Lassa Greenways kullandıktan sonra yorumumu yapayım. Lastikleri yaklaşık 50,60 bin km kadar kullandım.  Lastik çok dayanıklı, aşınma konusunda çok iyi, 90bin km falan kullanılabilir yasal limitlere daha kullanılacaksa. Yol tutuş pek iyi değil, viraj alma ,direksiyon hissi üst düzey lastikler kadar iyi değil. Sanki ayak izi normalden dar gibi.(175-65-14 bendimki)  Tüketim iyi. Yanaklarda çatlama falan çok az, eskidikçe performansı çok düşmedi, sesi çok artmadı, çok sertleşmedi. Islak tutuş ve fren fena değil. ABS çok sık devreye girmiyor. Fiyat çok ucuz değil pahalı da değil. Özetle sportif kullanım seven , hızlı viraja giren adama göre lastik değil, az yaksın çok dayansın , yerli olsun diyen için bir alternatif olabilir. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...