İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Metin Akbal
Alpay Sumer yazdı:

Bakış açını değiştir 😄

Mesela kaç derece olmalı? Yoksa dik açı dar açı geniş açı olarak mi algılamalıyım 😅

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Mesela kaç derece olmalı? Yoksa dik açı dar açı geniş açı olarak mi algılamalıyım 😅

Sana serbest 😂

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Alpay Sumer yazdı:

Sana serbest 😂

Ohoo olmaz öyle tork anahtarı lazım.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Alptuğ Özcan

Şimdi buraya video yüklerken plakaları kapatmak gerekiyor mu?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Biri 2001 Nurdağı Adana istikameti otoyol, diğeri Karadeniz yeni sahil yolu sanırım 2009 şimdi de Hereke Gebze istikameti E5. Biri ya beni biçecek ya da ben onu

58EF616F-C250-4087-9E90-173CD2EF30F1.png

• Şaşkın 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bomboş yolda olabiliyor ters yöne girme mevzusu. Ben de geçen sene servet abinin evden çıkmış gidiyordum gece geç saat, teme bağlanmaya çalışırken farkettim ters şeritte olduğumu. Hemen yoluma girdim.. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Servet Aydın yazdı:

Biri 2001 Nurdağı Adana istikameti otoyol, diğeri Karadeniz yeni sahil yolu sanırım 2009 şimdi de Hereke Gebze istikameti E5. Biri ya beni biçecek ya da ben onu

Haberlere düşmemiş mi trafik kazası diye, o yolu kazasız tamamlaması mucize olur

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Servet Aydın yazdı:

Sen nasıl sağ şeritten gidiyordun, ilginç olan o. İlla hız anlamında değil, videoyu izledim, 80li 90 lı hızlarla sağdan gidiyorsun. Verilmiş sadakan varmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Bizden uzak olsunlar, Bilinçli olarak inatla yapanlar inşallah kamyon sollayan tır ile karşılaşırlar. Bir defada Sakarya Akyazı arası Ankara istikametinde rastlamıştım otoyolda. Normal yolda Düzce de olağan bir durum.

Düzce Kaynaşlı dabir arkadaşın tersten giden yeğeni otobüs ile çarpışıp ölmüştü, otobüste de yaralı vs vardı sonrasını bilmiyorum.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Metin Akbal

Kavşağa girene kadar arabayı görmedim kamyonetten. Kavşağa girip Corsayı görmem ve tekerin bana doğru döndüğünü anlamam saliselik oldu.

Bir yandan Corsadan kurtarmaya çalışıyorum bir yandan aynaya bakıyorum geçtim mi diye bir yandan Connect i kurtarmaya çalışıyorum.

Hakikaten çok sinirlendim boyuma bakmadan kavga çıkaracaktım o derece, el frenini çekip emniyet kemerini nasıl fırlattığımı hatırlamıyorum, arabadan abla çıktı.

Sağdaki markete girmek için kavşağın ortasında durmuş. Durduğu için bende o an arıza yaptı zannediyorum diğer tarafın sinyalinin yandığını görmediğim

için dörtlü yanıyor diye düşündüm. Senin aynan yok mu dedim, sinyal yaktım görmüyor musun dedi. Tepki göstermeye devam ettim sinyal yaktın diye

yola atlama hakkın yok aynana bakacaksın öyle bir dönüş şekli yok dedim kadın oralı değil arkasını döndü markete gidiyor daha da sinir katsayım arttı.

Özür bile dilemiyorsun birde üste çıkmaya çalışıyorsun nasıl insansın deyince bana doğru bakmaya başladığı an ben arkamı döndüm arabaya bindim.

• Şaşkın 3
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Metin Akbal yazdı:

Kavşağa girene kadar arabayı görmedim kamyonetten.

Corsa %100 suçlu. Arızalı olsun olmasın, öyle pat diye dalamaz. Keza arızalıysa da alması gereken önlemler var...

Maalesef ki kadın sürücüler her durumda kendilerini haklı görüyorlar. Sadece arabayı kullanarak trafikte dolanabileceklerini sanıyorlar. %99'unun böyle olduğunu düşünüyorum.

Seneler evvel şirket aracımıza vurup kaçan bir THY hostesini havalimanı girişine kadar kovalamıştık. "Uçağa yetişmem lazım, ilgilenemem" deyip kaçmıştı kadın. Evrakların bir kısmını alabilmiştik. Araç kiralıktı, iyi niyet çerçevesinde hasarı kaskodan halletmişlerdi. Aksi halde tutanaksız isek, zabıt zorunluydu. Yoksa bize kaçacaktı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Geçmiş olsun. Allahtan kamera var da delil niteliği taşıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Sürüş şartlarında corsa suçlu. Kağıt üstünde de suçlu mu? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kadın kendini haklı görüyor da konuşuyor ama senin yerinde daha hızlı bir araç olsa  belki de bir daha hiç konuşamayacaktı. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Sani Gerşon yazdı:

Corsa %100 suçlu. Arızalı olsun olmasın, öyle pat diye dalamaz. Keza arızalıysa da alması gereken önlemler var...

Maalesef ki kadın sürücüler her durumda kendilerini haklı görüyorlar. Sadece arabayı kullanarak trafikte dolanabileceklerini sanıyorlar. %99'unun böyle olduğunu düşünüyorum.

Seneler evvel şirket aracımıza vurup kaçan bir THY hostesini havalimanı girişine kadar kovalamıştık. "Uçağa yetişmem lazım, ilgilenemem" deyip kaçmıştı kadın. Evrakların bir kısmını alabilmiştik. Araç kiralıktı, iyi niyet çerçevesinde hasarı kaskodan halletmişlerdi. Aksi halde tutanaksız isek, zabıt zorunluydu. Yoksa bize kaçacaktı...

kamera şart.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sürüş şartlarında corsa suçlu. Kağıt üstünde de suçlu mu? 

O şekil birine girdim %100 haklı çıktım zamanında.

Aha videosu..

Not: sonradan çıkıp gelen kayınbiraderimdir olayla alakası yoktur :D

• Beğen 4
  • Şaşkın 3
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
(düzenlendi)

Bayramın ilk günü başımıza iş alacaktık

Video kalitesini youtube'a yüklerken mi seçiyoruz?

tarihinde Alptuğ Özcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Şaşkın 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Hem arkası dönük, hem yol değil, hem geri geri yürüyor.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Alptuğ Özcan yazdı:

Bu ara millet bi garip araç kullanıyo

Ankara için normal değil mi, trafik sağdan akar derler ya, ondan yani. :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Mahmut Yıldız yazdı:

Ankara için normal değil mi, trafik sağdan akar derler ya, ondan yani. :D

Burda aslında her şey normal de ben çok karşılaşmıyordum bu aralar çok karşılaşır oldum :f1:

2 gün önce de yine aynı yolda bi MB S350 tepeme çıkacaktı. Onunda kaydını alacaktım unuttum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Çağlar Bayur yazdı:

bu gibi garip simülasyon hataları çoğaldı :crazy:

Yapay zeka bile çözemiyor bu tipleri.

Canım ne kadar da naif cevap yazıyor

image.png.337d43705df13c14ae9254f0870a24c3.png

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kişiyi uyardım kavga çıktı senin yüzünden karakoldayız desene

vesile ile yaya yolu olmayana takılmış, arkası dönük yürümenin psikosunu çözememiş

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...