İçeriğe Yönlendir

Araç Kameramdan Yansıyanlar

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Ses cıkarttırdım ama fren yaptırtamadım.. Freni senmi yaptın kendi mi?

kendi yaptı.

Demekki yeteri kadar niyetlenememişsin :) 

@Oğuzkan Erışık soğuktan büzüşeseciler sizi. 4.nesil çağlar abi servet abi falan işte 😁

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Metin Akbal yazdı:

Bu yayalar elde telefonla yürüyor yol vereceksin bakmıyor devam edeceksin atlıyor.

Sinir bozucu.

Keşke böyle yayalar denk gelse bana da.

Görüyor, yaya için kırmızı ışık benim için yeşil ışık yanmasına rağmen önüme atlıyor. Bir de yayalara öncelik nutku atıyor.

Haklısın abla diyerek geçiştiriyorum. :crazy:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet Ekici

İlk videoda görünmeyen kısımda görevli dur işareti yapıyor. Pickup'ın çıkarılması için yardım ediyorlar. L200 Nevşehir il özel idareye ait. 

Konum, @Mehmet Ozyurekabi bilir, Nevşehir'e bağlı kozaklı-karahasanlı arası. Bu arada arkamızda 3 araç var, tuscon, doblo ve courier. 3'ü de sabırsız, sürekli selektör atıp kornaya basıyorlar. Ancak biz görevlinin dur işaretini gördüğümüz için, yardım edebilmeleri için müsade ediyoruz. Videoyu bilerek uzun bıraktım. Bir müddet sonra videoları sileceğim.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ahmet Ekici yazdı:

Bu arada arkamızda 3 araç var, tuscon, doblo ve courier. 3'ü de sabırsız, sürekli selektör atıp kornaya basıyorlar.

bence onlar dururlar ise devam edemeyecek kadar donanımsız lastik vsleri olduğundan korkanlar zaten galiba sonra bir tanesi zor hareket etmiş . elinize sağlık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ahmet Ekici yazdı:

İlk videoda görünmeyen kısımda görevli dur işareti yapıyor. Pickup'ın çıkarılması için yardım ediyorlar. L200 Nevşehir il özel idareye ait. 

Konum, @Mehmet Ozyurekabi bilir, Nevşehir'e bağlı kozaklı-karahasanlı arası. Bu arada arkamızda 3 araç var, tuscon, doblo ve courier. 3'ü de sabırsız, sürekli selektör atıp kornaya basıyorlar. Ancak biz görevlinin dur işaretini gördüğümüz için, yardım edebilmeleri için müsade ediyoruz. Videoyu bilerek uzun bıraktım. Bir müddet sonra videoları sileceğim.

Fena tipi yapmış.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Son videoya kadar belli olmuyor ama rampa var belli ki, araç ve yürür uygun değilse orada uygun olmayan zeminde durmaları yanlış olmuş, muhtemelen uygun olmayan vites ile kalkmaya da kalkınca desteğe ihtiyaç duymuşlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Oğuzkan Erışık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

CA245-AA1-D4-FE-4-DC4-A051-B75-CB03-A1-B

🌬İstanbul kibrit group. 

Kibrit ama ısı yok yani öyle kibrit deyince ateş falan algılamayın.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Volvo patlamış. Psa ve Mazda ayakta

346848-BA-A841-44-AF-8-DA5-0-F3-F2004158

A5279723-FECB-4-BD8-B73-F-D4-AFFAEEFC83.

7-FB7-ABD4-5-D12-4-C09-AF8-B-1708-F6-C7-

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Yorum bile yapmıyorum artık. 1. videoda dayı kendisini takip ediyorum sandı halbuki aynı yere gidiyordum durdum yanına biraz sohbet ettik 😊 2. videoda beni göre göre şerit ihlaline devam etti vatandaş.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Metin Akbal yazdı:

biraz sohbet ettik

Ne konuşuldu :unknw:

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İkinci video, cinayete teşebbüs. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çok önceden orta şeride geçerek iyi yapmışsın hocam. Çok daha güvenli oluyor böyle.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Volvo patlamış

2 misli yüksek tavanı olmalı trucks bayisi ise, misli hasap lazımdır

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Psa

artık kısca tofaş da diyebiliriz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Sani Gerşon yazdı:

Ne konuşuldu :unknw:

Arabanız çok güzelmiş satılık mı falan birşeyler dedi :fiuw: Kıskançlıktan herhalde :D

Evren Erakçora yazdı:

Çok önceden orta şeride geçerek iyi yapmışsın hocam. Çok daha güvenli oluyor böyle.

İnsanlar tırmanma şeridi mantığını hala anlayabilmiş değil. Kendi hakkını geçtim artık tapulu malı sanıyor :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Metin Akbal yazdı:

Yorum bile yapmıyorum artık. 1. videoda dayı kendisini takip ediyorum sandı halbuki aynı yere gidiyordum durdum yanına biraz sohbet ettik 😊 2. videoda beni göre göre şerit ihlaline devam etti vatandaş.

İkinci videoda siz de şeridi iki kez kaçırmışsınız. Kamyonet gelmeden önce de geçtikten sonra da şeridi kaçırdığınız görülüyor. 👍

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Öner Kurukuz yazdı:

İkinci videoda siz de şeridi iki kez kaçırmışsınız. Kamyonet gelmeden önce de geçtikten sonra da şeridi kaçırdığınız görülüyor. 👍

Şeridi kaçırdım çünkü ilkinde Doblo sollamada iken benim şeridime girdi ikinci de ise kamyonetten ve Doblodan kurtarmak ve toparlamak için manevra yaptım. Kamera mesafeyi uzun veya uzak gösteriyor ama orada güvenli mesafe kalmamıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Metin Akbal yazdı:

Şeridi kaçırdım çünkü ilkinde Doblo sollamada iken benim şeridime girdi ikinci de ise kamyonetten ve Doblodan kurtarmak ve toparlamak için manevra yaptım. Kamera mesafeyi uzun veya uzak gösteriyor ama orada güvenli mesafe kalmamıştı.

Baştan desene yaağ :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Metin Akbal yazdı:

Yanlış anlaşılma olmasın, sizde suç var anlamında yazmadım.

Direksiyon kontrolunu kaçırmışsınız anlamında yazdım.

Kameradan o şekilde görülüyor çünkü. Mesafeler dogru yansımıyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Öner Kurukuz yazdı:

Yanlış anlaşılma olmasın, sizde suç var anlamında yazmadım.

Direksiyon kontrolunu kaçırmışsınız anlamında yazdım.

Kameradan o şekilde görülüyor çünkü. Mesafeler dogru yansımıyor.

Yanlış anlamadım :) Kameranın bakış açısı ve görüşü ile benim o anki görüşüm ve bakış açım bir değil o anlamda dedimdi :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Yanlış anlamadım :) Kameranın bakış açısı ve görüşü ile benim o anki görüşüm ve bakış açım bir değil o anlamda dedimdi :)

Bakış açını değiştir 😄

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Nereye küf... Selam yolluyorduk?

• Beğen 1
  • Şaşkın 5
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Nereye küf... Selam yolluyorduk?

Korku filmi gibi.. 

Bende köpek atlattım.. 

IMG_20230309_072213.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Alpay Sumer yazdı:

Korku filmi gibi.. 

Bende köpek atlattım.. 

Sana da hep köpek denk geliyor.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...