İçeriğe Yönlendir

Radyatör tıkayıcı tavsiye edermisiniz

Emrah Taşpınar

Recommended Posts

Emrah Taşpınar

İyi günler arkadaşımın linea aracının radyatör peteginin alt kısmından hafif su aktığını fark ettik , yeri tam tespit edemedik kör noktada oldugundan dolayi tahminen plastikle petegin kenar kısmı birlesme noktası , önce tıkayıcı tarzı ürünleri denesekmi tavsiye edermisiniz , bunlar devirdaim veya kalorifer petegi gibi başka yerleride tıkarmi , şimdiden teşekkür ederim kazasız belasız iyi günler dilerim

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu ürünler Başka yerleri de tıkarlar. Tehlikelidirler. Arabayı başınızdan savma sırasında kul hakkına tecavüz şeklinde uygulanmasında mahzur olmayabilir :)  (ahiret kısmı hariç!)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar

Banada mantikli gelmiyor aslinda ama arkadaş sanayiye gitsem en az 500 bu urun 10 lira diyor , onada bisey diyemiyorum , burdaki cevaplara gore onu yonlendirmeye calisacagim

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Ben würth markalı tıkayıcılardan kullandım daha önce.Silindir kapak contasından damlama şeklinde kaçak vardı onu düzeltti en az 1.5 sene o şekilde kullandım ve hiç bir yer tıkanmadı.Ama sanayide başka toz şeklinde ürünler var onlar söylediğiniz yerleride tıkayabilir.Ama würth sıvı halde içinde küçük partiküller olan bir sıvı, kanalları tıkayacak bir yapısı yok ben güvenerek kullandım.

8 dakika önce, Emrah Taşpınar yazdı:

Banada mantikli gelmiyor aslinda ama arkadaş sanayiye gitsem en az 500 bu urun 10 lira diyor , onada bisey diyemiyorum , burdaki cevaplara gore onu yonlendirmeye calisacagim

O 10 liralık ürünü kullanmayın :)

http://www.hepsiburada.com/wurth-radyator-sizinti-onleyici-150ml-pm-otrotawrt12 bu ürünü deneyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Hafif bir çatlak varsa kesinlikle Würth tavsiye ederim. Arkadaşların da dediği gibi toz halinde olanların başka yerleri tıkama ihtimalleri yüksek. Bir de eğer görülebilir bir yerde ise yada radyatörü sökebiliyorsanız radyatör yapıştırıcıları var oyun hamuru gibi. Sıvı kaynak diye de geçiyor. İki farklı rengi karıştırıp elinizle çatlak yere sürüyorsunuz 10 dakika sonra taş gibi oluyor. O denenebilir. 

Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Bir yerde okumuştum, sadece yolda belerttiğiniz tıkayıcıları bulamayacağınız acil durumlarda işe yaradığı belirtiliyordu: yumurta akı [emoji16]

Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar

Cok teşekkür ederim wurth marka olandan siparis verdik kullaninca yorum yaparim nasıl oldugu ile ilgili

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...