İçeriğe Yönlendir

Amblem hırsızlığı.

Yücel Gezgin

Recommended Posts

Yücel Gezgin

Arkadaşlar merhaba sabah aracın yanına gittiğimde ön amblemin sökülmüş olduğunu gördüm,çıkarırken kırmış hırsız efendi az ileride yere atmış,servisi aradım 156 tl fiyat verdiler,sonradan aklıma geldi bu tramere yazılırmı?Malum satarken çıkıyor hatta fiyatı şişmiş halde,Sizlere danışmak istedim,Şimdiden teşekkürler.Fotoğraf eklemeyi beceremedim.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

malesef günümüzde oluyor böyle emek hırsızları insanlar ne yaptıgının farkında değil benim sibop kapagım calındı arka ceki demirine nazarlık asıyorum o calında üst tavan cıtalarım calındı en son komple arabayı cizdiler.

cıkmacılardan alabiliriz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kaskodan yaptırırsanız tramere yazılır bu hasar.. 

Geçmiş olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Geçmiş olsun, arkadaşımın sciroccosunun gts logolarını çalmışlardı, 2015 de 74 tl idi tanesi

scirocco gts logo ile ilgili görsel sonucu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
(düzenlendi)
Kaskodan yaptırırsanız tramere yazılır bu hasar.. 

Geçmiş olsun. 

Mehmet bey teşekkürler,kaskoyu bozmak istemiyorum 5 yıl hasarsızlık var,kendi servisinde yaptırsam satarken çıkarmı?156 tl fiyat verdiler,buda ayrı bir komedi ne yapsam bilemedim [emoji4]

Geçmiş olsun, arkadaşımın sciroccosunun gts logolarını çalmışlardı, 2015 de 74 tl idi tanesi  

images?q=tbn:ANd9GcT2__NiOKFv7EDCeLDZEYNwPkeI87cI8--Tps3hD_TU_erD1ta4NQ

Millet nelerle uğraşıyor ya [emoji20]

tarihinde Yücel Gezgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bazen kaskolar ufak hasarlarda hasarzıslık indirimini bozmuyor. Kasko şirketiniz ile görüşüp ona göre yaptırın bence. Tramerde 170 tl lik hasar gözüksede birşey olmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Herhangi bir yerde karşıma çıkmasın istiyorsanız, Yetkili servis dışında ve nakit olarak yaptırmanız gerekiyor. 

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

kaskodan onu yaptırmayalım bunu yaptırmayalım dünyanın parasını neden veriyoruz anlamıyorum.

156 tl içinde hasarsızlık bozulması  ayrı bir olay.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 dakika önce, Sezgin Yılmaz yazdı:

kaskodan onu yaptırmayalım bunu yaptırmayalım dünyanın parasını neden veriyoruz anlamıyorum.

Hasarsızlık koruma var bazı şirketlerde. 

Allianz da yapmaya başladı artık.. bu tür küçük hasarlar için kullanılabilir.. 

Ancak hasarsızlık koruma yoksa 156 lira için kasko kullanılması teknik olarak yanlış. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Satarken karşınıza çıkmaz. Çıkması için yetkili servisten kontrol edilmesi lazım. Ayrıca amblem çıkarsa laf edecek biri varsa, ona satmayın aracı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
2 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Satarken karşınıza çıkmaz. Çıkması için yetkili servisten kontrol edilmesi lazım. Ayrıca amblem çıkarsa laf edecek biri varsa, ona satmayın aracı.

Peki yetkili servisten sadece amblemi alsam ben taksam,bilginiz varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
21 dakika önce, Yücel Gezgin yazdı:

Peki yetkili servisten sadece amblemi alsam ben taksam,bilginiz varmı acaba?

Servis kısmına çok takılmayın Yücel Bey. 

Servis kaydında 156 lira çıksa ne olur. Hatta ucuz yapacaklarsa serviste de taktırırsınız. 

Ha ne olur diyorsanız, 

Parçayı alırken servis sizden şasi numarası isteyecek. Dolayısıyla servis kayıtlarına geçecek. 

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Servis kısmına çok takılmayın Yücel Bey. 

Servis kaydında 156 lira çıksa ne olur. Hatta ucuz yapacaklarsa serviste de taktırırsınız. 

Ha ne olur diyorsanız, 

Parçayı alırken servis sizden şasi numarası isteyecek. Dolayısıyla servis kayıtlarına geçecek. 

Eksik olmayın teşekkür ederim.Fazla bilgim yok bu konularda, iyi'ki varsınız,size ve diğer arkadaşlara teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Memur

Link1

link2

Böyle 2 tane buldum hangisi uygun bilmiyorum. Bunların çapı uymasa bile mutlaka aliexpresste arabaya uygun olan vardır.

1 kumpas 1 tanede benzer logo bulunursa iş çözülür.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...