İçeriğe Yönlendir

Eski Model Mitsubishi Yedek Parça

Yakup Duyar

Recommended Posts

Yakup Duyar

Elimde babamdan kalma bir 1984 Galant GLX var. Stop farı, yan aynalar ve tamponda değişim ihtiyacı var ancak internetten araştırdığım kadarıyla Yeni Zelanda'da ancak parça bulabildim. Mitsubishi yetkili servisi yardımcı olabilir mi ya da farklı bir öneriniz var mı?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yetkili servise ihtimal vermiyorum.

Şu kasadan mı sizinki?

index.php?q=aHR0cDovL3VwbG9hZC53aWtpbWVk

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bayağı bi araştırdım sizin için. Ancak maalesef bulamadım. En iyi ihtimalle 92 sonrası mevcut.

Japon çıkmacılara bakmanız lazım ama Bursa'da var mıdır, bilemiyorum tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Yakup bey aracinizi klasik arac olarak degerlendirmeyecekseniz  en basit çözüm yakışan ve çok abes durmayan başka bir araca ait parçaları kullanabilirsiniz. Örnek olarak mitsubishi yerine toyota parcasi uydurmak gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yakup Duyar

Araştırdığın için teşekkürler Sani abi. En iyi ihtimalle uyumlu parçaları kullanacağım.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
5 saat önce, Yakup Duyar yazdı:

Elimde babamdan kalma bir 1984 Galant GLX var. Stop farı, yan aynalar ve tamponda değişim ihtiyacı var ancak internetten araştırdığım kadarıyla Yeni Zelanda'da ancak parça bulabildim. Mitsubishi yetkili servisi yardımcı olabilir mi ya da farklı bir öneriniz var mı?

Bu değil mi? https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-mitsubishi-galant-arka-stop-orjinal-sifir-mb283856-430381521/detay

ve bu https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-mitsubishi-galant-sag-dis-ayna-orjinal-sifir-mb566816-430881838/detay

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Güzel stoplarmış, bence biraz daha ara. R12 stopu ile heba olmasın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bol yaratıcılık, fiber ve mika benzeri malzemelr ile yeni baştan yaratılabilir.sıfırını çıkmasını hiç sanmam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Eğer imkan varsa aracın özüne sadık kalın. Yurt içinde aranan parçalara ulaşmak zor olacaktır. Yurtdışı parça temini yapılabiliyorsa eğer nefis bir restorasyon örneği çıkabilir ortaya...

Akşam akşam; aklımıza bir japon klasiği düşürdünüz madem; nette karşıma çıkan bir örneği de ben bırakmış olayım buraya. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-1986-orjinal-benzinli-galant-2.0-supersaloon-475150176/detay

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erkan Açıkgöz
(düzenlendi)

Türkiyedeki stoplar sanırım farklı   84  chrysler  laser turbo da çok yakın  stoplar kullanılmış alt kısımlar galantta daha uzun ama oda türkiyede yok sanırım 590ce2d92bed8_IMG_5442-940x612.jpg169273071_full.jpg

tarihinde Erkan Açıkgöz tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Yakup Duyar

Araştırmalar için herkese teşekkür ederim. Chrysler stopları güzel olabilir :) ebay'de satılan var. Diğer gövde parçaları için estetik bi dokunuş yapıcam :yes:

Yorum bağlantısı
Harun Özden

Stopların sadece camlarında sıkıntı varsa ankara da tamir eden yerler var diye biliyorum. Tamir yöntemine de başvurabilirsiniz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...