İçeriğe Yönlendir

Önder'in Yeni Aracı - Focus 3

Önder Özcan

Recommended Posts

Önder Özcan
4 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Yasin " Ar ettik kar etmedik " hesabı, Önder'in 500 değil 1500 de olsa gözü görmez önemli olan SİS farın var mı var desinler de di taktırdı .
500 e 500 daha ekleyip bi güzel JANT alınır di emoji41.png

Aman abi :D

Bir arkadaşa daha dedim, kötü komşu insanı mal sahibi yaparmış. sis farı sis farı diye başımın etini yediler,masrafı umrumda olmadı artık. Yoksa bir çift lambayı 100 liraya takardım, yanmasa da olurdu, yansın desem, görünmeyen bir yere harici düğme,tesisat 50-100 de ona verir yakardım. 150 - 200 e mal olurdu.

Çıkma orjinal far anahtarı, orjinal tesisat falan iyi para :)

2 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Yakışmış abi. 515 lira bana fazla gibi geldi ama güle güle kullanın

Sis düğmeli far anahtarı, orj. tesisat vs.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Çok gerekli mi değil ama neyse o SİS lambasını oraya takmayan #Ford utansın , güzel olmuş güzel kesene bereket .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
3 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Zahmet vermeyelim, ben seni bizim dükkana aldırayım istersen

Merdivenden çıkmaz portif 

2 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Portif varsa gelmem. Havaya kaldiriyon sonra.

Alttan bakalım trent sistemi nasıl 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 saat önce, Adnan Çakır yazdı:

Yasin " Ar ettik kar etmedik " hesabı, Önder'in 500 değil 1500 de olsa gözü görmez önemli olan SİS farın var mı var desinler de di taktırdı .
500 e 500 daha ekleyip bi güzel JANT alınır di emoji41.png

en son jant rakamlarında nerede idin? 2. eller 2000 lerde

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Çok da şey etmesek "irritate" yaniiii
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Çıkma orjinal birşeyler bulunmuyor mu? Şimdi janttan vazgeçirmeyelim focusa da yakışır cantt...
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Hayırlı Olsun...
Bu iş tarihe altın harflerle geçecek :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
1 saat önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Hayırlı Olsun...
Bu iş tarihe altın harflerle geçecek :)

Bankacı daha hala caz cuz yapıyo ama.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
6 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Bir sonraki proje ne?

:D  Bakalım kötü komşular bu sefer neyi uygun görecekler.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Park asistanı çok ciks oluyor... :good1:

Bu arada nerede yapıldı bu orijinal işçilik. Bende de 2 yıldır bekleyen bi sis farı takımı var. Kimse yanaşmıyor yapmaya burada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Cabrio ya binemiyor musun Önder abi bu ne böyle tavanlı mavanlı fakir işi ?[emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bankacı daha hala caz cuz yapıyo ama.
İftara gittim gelecem :D
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bence sis farı araçlarda çok gereksiz bir donanım. Bunca yıldır araç kullanırım sis farı ihtiyacı hiç olmadı desem yeridir. Boşa masraf , boşa ağırlık arabada. :crazy:

Ama o kadar emek verilmiş, yakışmış :nazar:

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Önder  Abi hayırlı olsun:nazar:

bakma sen bunlara hepsinin derdi senin daha iyi şartlarda araca sahip olmanı sağlamak yoksa çekemediklerinden değil.:good2: şimdi bu güzelim focus sis farsız kör gibi duruyordu. gerçi ne kadar kullanacaksın bilmiyorum bence gereksiz ama görüntü için çok gerekli. 

şimdi saç jant mı kaldı bu devirde şöyle böyle iyisinden bir jant güzel olur aslında deyip kaçayım :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Oooo sis farı, hayırlı olsun. [emoji106]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Adam sunroof demiş ya,  Ağam bizimle eğleniyi :D  Bir diğeri cabrio yapalım demiş. Allah akıl fikir versin amin diyorum sizin için :D

9 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Park asistanı çok ciks oluyor... :good1:

Bu arada nerede yapıldı bu orijinal işçilik. Bende de 2 yıldır bekleyen bi sis farı takımı var. Kimse yanaşmıyor yapmaya burada.

Park asistanı fikri güzelmiş, altyapıyı bir inceleyelim :)

Yapılmayacak birşey yok. Çıkmacıdan tesisat kablosu ve ön sis düğmeli far anahtarı alıyorsun, lamba ve tesisat montajı tamponun altından yapılıyor, sonrası beyinden aktif etmek kalıyor.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
1 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Yapılmayacak birşey yok. Çıkmacıdan tesisat kablosu ve ön sis düğmeli far anahtarı alıyorsun, lamba ve tesisat montajı tamponun altından yapılıyor, sonrası beyinden aktif etmek kalıyor.

Focus 'a çıkma tesisat bulunur da, Fiesta 'ya inşallah diyelim. Far anahtarı buldum bir kaç yerde.

Buralarda hızlı iş çokça para tercih ediliyor. Bu iş incik boncuk olunca yapacak yer yok maalesef. Son çare "do it yourself" :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
21 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Fiesta 'ya inşallah diyelim

Tesisat hazırda olabilir,kontrol ettinizmi ?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
23 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Focus 'a çıkma tesisat bulunur da, Fiesta 'ya inşallah diyelim. Far anahtarı buldum bir kaç yerde.

Buralarda hızlı iş çokça para tercih ediliyor. Bu iş incik boncuk olunca yapacak yer yok maalesef. Son çare "do it yourself" :good1:

Bende Fiesta ya satmasam yaptıracaktım ama bir türlü denk gelmedi, aşağıdaki konuda ayrıntılı yapılışı var, işinize yarayabilir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
28 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Adam sunroof demiş ya,  Ağam bizimle eğleniyi :D  Bir diğeri cabrio yapalım demiş. Allah akıl fikir versin amin diyorum sizin için :D

Park asistanı fikri güzelmiş, altyapıyı bir inceleyelim :)

Düne kadar sis farı yoktu park asistanı derdine düştü :D :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...