İçeriğe Yönlendir

Lastikteki çatlaklar

Tuna İşgören

Recommended Posts

Tuna İşgören

Selamlar 

bridgestone bayiine gittim arabayi lifte almadan geri geri gelerek yarım tur bile atmadan analiz yaptilar fotodaki yer altta kaldı göremediler resmi gösterdim abi normal o bisey olmaz en iyi lastik bu icin rahat olsun daha kötü olursa biz buradayız gel hallederiz dediler 

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Benim bir arkadaşın başına geldi. Lastikleri gönderdi. Özür diliyerek yenisini göndermişlerdi...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Farklı bir bayiye gidin. Daha büyük ve kurumsal olanını tercih etmeye çalışın. İnternet üstünden bridgestone merkeze ulaşmaya çalışın. Hatta aracı aldığınız bayiye baskı yapın.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selamlar 

bridgestone bayiine gittim arabayi lifte almadan geri geri gelerek yarım tur bile atmadan analiz yaptilar fotodaki yer altta kaldı göremediler resmi gösterdim abi normal o bisey olmaz en iyi lastik bu icin rahat olsun daha kötü olursa biz buradayız gel hallederiz dediler 

Şaka mı..... Can güvenliği risk altında. Sırt kısmı ayrılmak üzere

Adres yanlış. Vag bayisine gidilecek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

vag bayisine gidince olacakları söyleyeyim.
1.kullancı hatası
2. siz 4 lastik parası verin biz iyi niyet garantisinden ücret talep etmeden lastikleri değiştirelim üzerine bir de havasını kontrol edelim. :) diyecektir.bakalım hangisi olacak

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Garanti kapsamında değişecek .Normal bir yıpranma ve defermasyon değil baskı, kurun latik firmaları mırıldanır, ısrarcı olursanız hakem heyeti falan değiştirirler.

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

bu lastiklerin malzemesine su katmışlar. bu nedir böyle, 1000 km de lastik bu hale gelemez.

Yorum bağlantısı
Özcan Cepheci

Ford ve michelin olsa çevresel faktörler kullanıcı kaynaklı,kimyasala maruz kalmış,arabayı yıkatırken olmuş,en son ozon gazına maruz kalmış derler.Ben tüm bu cevapları aldım lastiklerim için ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Bugun 120 km yaptim yarinda 120km yol yapicam ve tekrar bakicam dişlere eger aynı durum oluşursa gidicem.

Lastikler sökülüp fabrikaya gidecekmiş incelenecekmiş ve 20 günü buluyormuş işin en bomba kısmı araba 20 gün boyunca takoz üzerinde duracakmış lastikler gelene kadar. Koskoca bridgestone firmasi 4 adet ikame lastik ayarlayamiyor bana ayrıca diğer yol yeni lastik takilacak fabrika tarafindan incelenen lastiklerde sorun yok ise takilan lastik parasi benim tarafımdan karşılanacak..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ve oradan red gelecek. Sonra müşteri memnuniyetinden bir miktar ödeme alacaksın.

Goodyear böyle yapmıştı.

Lastiklerin ölçüsü ne ?

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

İşlem yaptırmadım lastikler bu şekilde devam ederse bridgestone genel merkez ile görüşüp ilerlerim olumsuz olursa yeni lastik alir bu çıkan 4 lastiği Tekirdağ meydaninda sergilerim.. branda tabela yaptırırım mesala haberlere falan çıkarım:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
225 45 r17 abi 439 tl liste fiyati

Kolay bulunur gibi geldi bana emanet bakın. Yada muadil de olur kısa süre için. Eşte dostta vardır.

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
(düzenlendi)
On 26.04.2017 at 20:59, Tuna İşgören yazdı:

Lastikler sökülüp bilirkişiye gönderildiğinde araci nasil kullanicam:)

Eski lastiklerim ne olur ne olmaz diye duruyordu. Ama sizin eski lastiğinizde yok :biggrin:

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
ekleme
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
3 saat önce, Tuna İşgören yazdı:

Bugun 120 km yaptim yarinda 120km yol yapicam ve tekrar bakicam dişlere eger aynı durum oluşursa gidicem.

Lastikler sökülüp fabrikaya gidecekmiş incelenecekmiş ve 20 günü buluyormuş işin en bomba kısmı araba 20 gün boyunca takoz üzerinde duracakmış lastikler gelene kadar. Koskoca bridgestone firmasi 4 adet ikame lastik ayarlayamiyor bana ayrıca diğer yol yeni lastik takilacak fabrika tarafindan incelenen lastiklerde sorun yok ise takilan lastik parasi benim tarafımdan karşılanacak..

Hepsi aynı durumda ise bir tanesini söksünler, ya stepneyi takın yerine yada ucuz yollu ikinci el bir lastik. olmuyormuymuş böyle?

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
İşlem yaptırmadım lastikler bu şekilde devam ederse bridgestone genel merkez ile görüşüp ilerlerim olumsuz olursa yeni lastik alir bu çıkan 4 lastiği Tekirdağ meydaninda sergilerim.. branda tabela yaptırırım mesala haberlere falan çıkarım:D

Bence birinci muhattabiniz vw olmali. Arac sifir alinmis. Bridgestonea da gidilebilir ama vw nin bu isi bridgestonela halletmesi gerekir öncelikle. haber olayi ile tehdit edebilirsiniz. Gercekten yapacaginizi dusunurlerse geri adim atarlar. Buyuk firmalar bu tarz seylerden cok korkarlar.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Doğuşa gidilecek. Çözüm istenecek.

Araç garantili. Lastik garantili.

Kiralık araç verirler.

Lastik değil de enjektör olsa. Öyle yaparlardı. Lastiğe de yapmalılar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Selamlar 

200 le giderken gümlerse lastikler, arabayı tutabilecekler ise için rahat olsun
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
12 saat önce, Servet Aydın yazdı:

200 le giderken gümlerse lastikler, arabayı tutabilecekler ise için rahat olsun

Sakin kullanımda bu hale gelmiş olan bir lastik, 200 ile giderken fren yapıldığında parçalara ayrılır... O an lastiğe binen yük 50 ton falan vardır.. 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

enteresan ikinci el çıkma lastik de bile bu kadar kopma görmedim , büyük ihtimal lastiklerin saklama koşulu ile alakalı , birde sıfır arabanın üzerinde geldi ise firmalar araçlara en ucuz lastiği takıyorlar tarih olarak da çoğu eski tarih kullanıyor . 2014 2013 model ise lastik saklama koşullarından ötürü kaukçuk yapısı zarar görmüştür. Yani malzeme ömrünü tamamlamıştır.

Size tavsiyem bu lastikler ile yolculuk yapmayın . 

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Murat bey lastikler 42.hafta 2016 üretimi saklama süresi olduğunu sanmıyorum çünkü aralik üretimi aracımda bugün gene yol yaptım lastikleri inceledim kopmalar kalmamış yada ben göremedim kafam
İyice karıştı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...