İçeriğe Yönlendir

Yeni Aracım Opel Corsa 1.7DTI

Emre Öğüt

Recommended Posts

Barış Özarslan
On 18.04.2017 at 22:54, Emre Öğüt yazdı:

Uzun süredir devam eden corsa furyasına en sonunda katılabildim bunun sebebi düzgün ve bütçeye uygun bir aracı bulamamış olmamdı en sonunda aracımı Ankara'da buldum motor yürüyen hiç oynanmamış ve düzgün olunca aracı bağladık alış hikayesi biraz sıkıntılı olsada(1.5 yıldır muayene yokmuş) sonunda aracı alabildik emoji4.png

Aracım stok bir corci hiç ellenmemiş 1 parça değişen 2 parça lokal boyası var orjinal teybi bile duruyor üzerindeemoji4.png

Yakında yapmayı planladığım şeyler var hemde bir çok şey var ama önceliğim kesicili hard bir yazılım araba orjinal 70HP gücü ile çok kütük ama araç fiyatına göre kaliteli sayılır bence klima abs elektronik direksiyon merkezi kilit vs:)

şimdilik bir kaç resim var haftasonu detaylı temizlik ve pasta cila yapmayı planlıyorum o zaman bol bol resim atarım inşallah emoji4.png

6e1ec9050cd20eb7af9ad8036919d86f.jpg

de4cd32db588251382b8b2d35fc84219.jpg

1afdb021e8cd30b3402d1ecf4142fa8e.jpg

c67e496169de4f09844093214f2dc4ab.jpg

2a699b816ff512fb4ec0c98fc5ecbff6.jpg

bugün çeşme dönüşü 4 tane yolda kalmış corsa gördüm ne oluyoruz dedik eşimle ?

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin:)

Sağolasın cihan abi
bugün çeşme dönüşü 4 tane yolda kalmış corsa gördüm ne oluyoruz dedik eşimle ?

Yolda kaldıklarından eminmisiniz hepsini aynı yerde gördüyseniz yolda kaldıklarını sanmıyorum ama oladabilir yani [emoji4]
Yorum bağlantısı
Barış Özarslan
8 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

Sağolasın cihan abi
Yolda kaldıklarından eminmisiniz hepsini aynı yerde gördüyseniz yolda kaldıklarını sanmıyorum ama oladabilir yani emoji4.png

3er 5 km aralıkla :)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Emre Öğüt

352 bindeki corsamı satmış bulunmaktayım eğer düşünen olursa gözüm kapalı bir şekilde tavsiye ederim en sevdiğim yönü dipgaz yapınca direksiyonun elinde kalacak gibi olması hissiydi [emoji1]

Aldığım günkü resimler

ea496997900bc6c5e300453ad08e4ea3.jpg
519167e164a11e09f11474bf2a28907b.jpg
sattığım geceki resim
43eab5df0f055578c7578235df5994cc.jpg
336a244f04aa7a76bc06035831cfb6d9.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
(düzenlendi)
16 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Emre ben ileride bu araçtan düşünüyorum kronik sorun olarak alt tarafta sudan etkilenen mazot beyni diyorlar sıfırı 700 tl bunu aracın farklı yerine takanlarda varmış. Motoru bildiğin isuzu kamyon motoru diyolar :)
Gazlamak için idealda yakıt durumu nasıldı ? Ve kaça sattın mesela bunu ?

aracın beyinleri öyle yerlerdeki bunu böyle yapan adamda beyin yokmuş diye düşünüyor insan... :) beyinler taşınabiliyor Mert abi o sorun değil 300-400 liraya, motor bildiğin İsuzu motoru taş gibi, araç şaşırtıcı şekilde az yakıyor benim aracım hard yazılımlı düz boruluydu WG,katalizör,egr falan iptaldi 0.32 kr yakmıştı en son hesapladığımda, sürüş ise pek sakin sayılmaz:)

bu arada aracımı 18 bine sattım

tarihinde Emre Öğüt tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Peki bu kadar oynama sonrası bu araç günlük kullanıma ya da uzun yola uygun oluyor mu peki ?

Bronz baskı Balata takılmazsa eğer hard yazılımda sıyırıyor üst devirlerde vites büyükken uzun yola hiç çıkmadım ama kafa şişirir bu şekilde düz boruluyken
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Detaylı okuyunca 2yil muayene lafı geçmiş demek otomobilmis.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
Otomobil mı geçiyordu ucuz gitmiş. Sanki.

Bu hali ile anca Mustafa abi corsa piyasası uçuşta ancak şu aralar biraz durgun millet artık tsi a kayıyor hep
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yok ederinde alıp satmissin aslında ama çok değişik rakamları görüyordum ondan ucuz mu gitti gibi geldi. Sen motora pek bişi yapmadın galiba 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

temiz 1.7 ler iyi paraları görüyor geçen gün ankarada lacivert bir dti 26.5 a gitti ama içi dışı doluydu ve temizdi oem koltuk ısıtmalar mercekli farlar vs gibi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...