İçeriğe Yönlendir

Kocaeli içinde özel servis yada usta tavsiyesi

M.Fatih Yüce

Recommended Posts

M.Fatih Yüce

Bir kaç aydır burada oturmaya başladığım için İstanbuldaki noname biraz uzak gelmeye başladı.Benim antika C max'in rutin bakımları için tavsiye edeceğiniz gönül rahatlığı ile gidebileceğim bir yere ihtiyacım var. Bu konuda yardımlarınızı rica ederim.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Fatih abi, Bende başiskeledeyim. AK Oto Hadi usta var. Ben senelerdir Hadi ustaya giderim. Dürüst bir adamdır. Ayrıca Selman Usta var. Bankalar caddesinde SEC oto olabilir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Başiskeledeyim. İzmit oto sanayi 5-6 km mesafede...

Hımm, her hafta oradan akıp geçiyoruz gölcüğe doğru. Bi çay içme vakti gelmiş
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
Bir saat önce, Fatih Öztürk2 yazdı:

Fatih abi, Bende başiskeledeyim. AK Oto Hadi usta var. Ben senelerdir Hadi ustaya giderim. Dürüst bir adamdır. Ayrıca Selman Usta var. Bankalar caddesinde SEC oto olabilir. 

Ak oto Hadi usta adres telefon alırsam yakın zamanda giderim. Madem oraya gidiyorsun bende oraya abone olayım...

30 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Hımm, her hafta oradan akıp geçiyoruz gölcüğe doğru. Bi çay içme vakti gelmiş

Çay kahve ne istersen istediğin zaman beklerim. Aslında gölcükte ailece mini toplantı tertiplemek lazım :) :Ufak çok güzel bir yer...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
(düzenlendi)

Biri Gölcük mü dedi? :)

Ben de yıllardır Gölcük'teyim kalabalık mıyız yoksa?

tarihinde Onur Yeşil tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Fatih abi, özelden gönderdim bilgileri, Mini bir toplantı çok güzel olur.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
36 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Onur döverim seni

Neredesin sen bakiim

Sen yönetici olarak milleti döveceğine tertiple bir toplantı Gölcük'te yada civarında beğenilen bir mekanda, bakalım kimler geliyor kimler gelmiyor. Sonrada gelmeyenleri birlikte döveriz :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Küçük sanayide Seç Oto - Selman Usta iyidir. Kendisi Ford yetkili servisten ayrılma ustadır. Eski aracım Focusun tüm bakımlarını orada yaptırdım. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
Onur döverim seni

Neredesin sen bakiim

Gölcük işte abi. :) Burda çalışıyorum.2 sene Derince'de okudum 7 senedir de Gölcük'te çalışıyorum ama malum denizcilik,göçebe bi hayatım var. :)
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sen yönetici olarak milleti döveceğine tertiple bir toplantı Gölcük'te yada civarında beğenilen bir mekanda, bakalım kimler geliyor kimler gelmiyor. Sonrada gelmeyenleri birlikte döveriz [emoji3]

Bahcecik sahilde kahvaltı şart oldu :)

Gölcük işte abi. [emoji4] Burda çalışıyorum.2 sene Derince'de okudum 7 senedir de Gölcük'te çalışıyorum ama malum denizcilik,göçebe bi hayatım var. [emoji4]

Haberleşelim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, M.Fatih Yüce yazdı:

tertiple bir toplantı

onun çıktığı yere anca dürbünle bakarız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Çakır oto var özel ford servisi ben çok memnun kaldım izmite ne zaman gitsem aracı onlara gösteririm. Eski gölcük yolundan giderken sanayinin üst kısmında kalıyor kocaeli tv nin hemen ilerisi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...