İçeriğe Yönlendir

Mercedes w123 230e-1983

Ensari Tekel

Recommended Posts

Oğuzhan Çakır

Hayırlı olsun :) Allah kaza,bela vermesin. Maşallah :nazar::nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ensari Tekel
On 27.01.2017 at 17:09, Ahmed Talha Karaarslan yazdı:

bu kasa mercedesi kullanırken aldığım keyifi audi a6 kullanırken bile alamadım.. çok kısa, 300-400 km kadar kullanmıştım ama tadı halen damağımda  

siz de güle güle kullanın:nazar:  yakıtı da gayet makul kasasına ve motoruna göre.. LPG uyumu nasıl? 

Lpg uyumu aslında biraz yapan ustaya ve kite bağlı. K jetroniklerde lpg sıkıntı çıkardığına dair çok örnek var. Ama gerekli kit ve ölçümler yapılarak herhangi bir sıkıntı çıkmadan kullanılabiliyor. Ben yaklaşık 5000 km dir kullanıyorum allaha şükür ne çekişte ne çalışmada problem yaşamadım. Belki de bunda en büyük etken arabayı devamlı benzinde çalıştırıp 60 derece sıcaklığa ulaşana kadar benzinde kullanıyor olmamdır.

Ayrıca küçük resimler için tekrar kusura bakmayın,metin düzeltme hakkımı yazım yanlışı için kullandığımdan tekrar yükleyemiyorum.:(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmed Talha Karaarslan
18 saat önce, Ensari Tekel yazdı:

Lpg uyumu aslında biraz yapan ustaya ve kite bağlı. K jetroniklerde lpg sıkıntı çıkardığına dair çok örnek var. Ama gerekli kit ve ölçümler yapılarak herhangi bir sıkıntı çıkmadan kullanılabiliyor. Ben yaklaşık 5000 km dir kullanıyorum allaha şükür ne çekişte ne çalışmada problem yaşamadım. Belki de bunda en büyük etken arabayı devamlı benzinde çalıştırıp 60 derece sıcaklığa ulaşana kadar benzinde kullanıyor olmamdır.

Ayrıca küçük resimler için tekrar kusura bakmayın,metin düzeltme hakkımı yazım yanlışı için kullandığımdan tekrar yükleyemiyorum.:(

yönetici arkadaşlar yardımcı olacaktır mutlaka :) benzinde çalıştırıp ısıtma önemli lpgde hakkaten :) 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
18 saat önce, Ensari Tekel yazdı:

Uygun boyutlu resimleri bu konu altında yeni mesaj olarak yüklerseniz, ilk mesajınızla birleştirebiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bosch un k jetroniğnin yapısı yarı elektronik yarı mekanik sensörler ile olduğundan montajı ayağı ustalık gerektiriyor. zamane sistemlerden farklı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ensari Tekel

Arkadaşlar kusura bakmayın, biraz geç oldu ama bu sefer güzel oldu sanırım :bravo: Ayrıca aramızda maşallah demeyenler var sanırım, duran arabanın hiç ellemediğim halde rölantisi bozuldu gibi, alt devirde stop ediyor, o yüden maşallahları esirgemeyelim, malum araç yaşlı :biggrin:

10cFQd.jpg

c12Eu9.jpg

KK0ELu.jpg

X1ORTh.jpg

4tbVn8.jpg

P4DgBH.jpg

itLvmg.jpg

fWl3Lr.jpg

BGwIdj.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...