İçeriğe Yönlendir

Focus III - Titaniuma Çevirmek ?

Tugay Kayseri

Recommended Posts

Tugay Kayseri

Bunu denedik daha once ama difizore gore olmuyor sahin gibi duruyor

Yorum bağlantısı
Metehan Parti

Kaporta veya elektronik aksamı olsa haklısınızda altı ustu plastik ben taktırdım gayet memnunum orjinal parcadan hicbir farkı yok bosuna plastige 1000 lira para vermeye gerek yok kanısındayım.Ayrıca Spor kırmızı bence fordun en efsane rengi 06MTE64 fiesta eski aracım :) kırmızı hayranı biri olarak aracınız cok şık duruyo allah kaza bela vermesin :)

Yorum bağlantısı
Tugay Kayseri

Herkezin dusuncesi ben takintiliyim

Allah razi olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tugay Kayseri

Evet gostermedi ama hocam araba basik 5 cm ve cok surtuyor tas izi dolmus kirmizi olsa yamali esek gibi durur

Yorum bağlantısı
Hüseyin İlkay Balamber

Yan sanayileri mevcut orjinali ile birebir sis cerceveleri ve ön panjur toplam 400 tl

Ucuz olduğundan ancak yan sanayi taktırabilirim. Nerde bulabilirim ? Bilginiz var mı ?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okan Kurtulan
(düzenlendi)

Marspiyeller guzel durmus.orjinal Siyah plastik marspiyeli de kirmiziya boyatip ustune mi taktiniz marspiyel ekini. Veya soktunuz mu ?

tarihinde OKAN KURTULAN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Masallah. Guzel gelismis bence o tampondski oyuncak olmamis. Tabi siz begendiyseniz sorun yok. Gule gule kullanin.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tarık Ağarer

Trend x aracim farlar dahil herseyi degistim yani arac tamamen titanyum oldu

Farlar aynı duruyor titanyum da bi xenon var ama
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Rengine bayıldım. Lip yakışmış ancak araç renginde daha uyumlu görünür. 

Jantlar on numara zaten, yalnız o taksi fazlalığından kurtulun, aracın kalitesini tamamen götürmüş  :nea:

Güle güle kullanın  :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
Tugay Kayseri

Tesekkur ederiz satmayi dusunuyorum typerr almak icin

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mustafa Özcan

Maşallah. :) Renk gerçekten çok tatlı duruyor. :good1:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ömer Tuncay

Maşallah. Cam çıtaları orijinal mi sonradan mı takılma?

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Can Oygur
(düzenlendi)

Arkadaşlar abilerim malum boya akan aracımdan(hatalı çıkan) tanıyorsunuz beni artık.Bilmeyenler için aracım 16' Focus TrendX.Yarın büyük bir ihtimal ile yeni aracımı teslim edecekler.Ama benim içimde hala bi Titanium aşkı kaldı.Dış görünümünü orijinal oem parçalarla titaniuma dönüştürmek istiyorum.Bugün internette dolaşırken Titaniumlarda olan siyah zeminli halojen farlardan gördüm , (orijinal)parça numarası F1EB 13W030 PB tanesi 325.00 lira. Cam çitaları zaten yapıştırma onlar da en iyisi piyasa da 150-200 lira arasında değişiyor.Panjuru ve sis çerçevesini orijinal bulup alıp takmak mı mantıklı yoksa herkesin aldığı 250 liralık takımı alıp takmak mı daha mantıklı ? Sanırım bunları değiştirdikten sonra sadece jantlar kalıyor,o konu benim için bir muamma . Cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim hepinize saygılar .

tarihinde Can Oygur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
24 dakika önce, Can Oygur yazdı:

Arkadaşlar abilerim malum boya akan aracımdan(hatalı çıkan) tanıyorsunuz beni artık.Bilmeyenler için aracım 16' Focus TrendX.Yarın büyük bir ihtimal ile yeni aracımı teslim edecekler.Ama benim içimde hala bi Titanium aşkı kaldı.Dış görünümünü orijinal oem parçalarla titaniuma dönüştürmek istiyorum.Bugün internette dolaşırken Titaniumlarda olan siyah zeminli halojen farlardan gördüm , (orijinal)parça numarası F1EB 13W030 PB tanesi 325.00 lira. Cam çitaları zaten yapıştırma onlar da en iyisi piyasa da 150-200 lira arasında değişiyor.Panjuru ve sis çerçevesini orijinal bulup alıp takmak mı mantıklı yoksa herkesin aldığı 250 liralık takımı alıp takmak mı daha mantıklı ? Sanırım bunları değiştirdikten sonra sadece jantlar kalıyor,o konu benim için bir muamma . Cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim hepinize saygılar .

Zaman,emek,o malzemeleri takacak ustalarla cebelleşme,para vs gibi durumları düşünüp Titanium aşkını ilan edebilirsin :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...