İçeriğe Yönlendir

Yeni yapılanmamız hayırlı olsun.

Evren Erakçora

Recommended Posts

Misafir
17 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Kulüp üyeliğini biraz daha ayrıcalıklı kılmaya çalışıyoruz.. Hepsi ama hepsi bu, inanın..

Sayın administiratörüm ayrıcalıklı diyorsa öyledir :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
55 dakika önce, Selçuk Keleş yazdı:

Hayır. 

Tüm markalar tek çatı altına toplanırken geceucusu neden ayrı tutuluyor acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Tüm markalar tek çatı altına toplanırken geceucusu neden ayrı tutuluyor acaba?

Gece uçuşu ayrı konseptte, tamamen ayrı bir forum Köksal ve forumumuz herhangi bir forumla birleşmiyor zaten. Bu sebeple olmasını istediğimiz yada düşündüğümüz bir şey değil bu.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Gece uçuşu ayrı konseptte, tamamen ayrı bir forum Köksal ve forumumuz herhangi bir forumla birleşmiyor zaten. Bu sebeple olmasını istediğimiz yada düşündüğümüz bir şey değil bu.. 

Abi kafam karıştı iyice, şu yeni düzenle ilgili benim de anlayabileceğim seviyede bir açıklama yapılırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Duyuruda açıklandı zaten. Daha nasıl bir açıklama bekliyorsunuz ? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
6 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Abi kafam karıştı iyice, şu yeni düzenle ilgili benim de anlayabileceğim seviyede bir açıklama yapılırsa sevinirim.

Köksal, gelişim olarak yaptığımız tek şey, foruma Markalar bölümü açıp, altında talep olabilecek diğer markaları yazmak oldu.

Görsel olarak yaptığımız iki şey;

1- Forumda kullandığımız yazılım versiyonu eski idi, üretici tarafından artık destek verilmiyordu, bu sebeple versiyonu güncelledik.

2- Forum ana sayfası, sürekli eklemeler ile çok uzamıştı, alt alta olan bölümleri yan yana getirip sayfa boyunu kısalttık. 

Yönetim olarak yaptığımız değişiklik; Eskiden yük moderatörlerde idi, yeni yönetim planında bu yükü yönetici ve bölüm sorumlularına dağıttık. Hem yönetimde hem bölüm sorumlularında iş bölümü ile daha kontrollü bir işleyiş sağlamayı hedefledik.

Yaptıklarımız sadece bunlardan ibaret. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Mehmet Abi, benzer konsepti şu an bizim foruma uygulamaya uğraşıyorsunuz ve fazlasıyla benzer konuda var. Ayrıca orada şu an burada uygulamak istediğiniz birden fazla marka zaten bir arada, yine siz bilirsiniz ama gelişim için iyi bir adım olacağı kanaatindeyim.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
21 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Mehmet Abi, benzer konsepti şu an bizim foruma uygulamaya uğraşıyorsunuz ve fazlasıyla benzer konuda var. Ayrıca orada şu an burada uygulamak istediğiniz birden fazla marka zaten bir arada, yine siz bilirsiniz ama gelişim için iyi bir adım olacağı kanaatindeyim.

Geceuçuşu ile benzerliğimiz sadece aynı versiyon yazılımı kullanıyor olmamız Selçuk.  Bu da zorunluluk :)  Forumun son hali bu yani.

Yeni versiyon gelirse her ikisini de güncelleriz. yine aynı olurlar.. Geçmişte de aynıydı.

Bizim bu forumda yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı isim konusunda yazdım..  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geceuçuşu ile benzerliğimiz sadece aynı versiyon yazılımı kullanıyor olmamız Selçuk.  Bu da zorunluluk [emoji4]  Forumun son hali bu yani.
Yeni versiyon gelirse her ikisini de güncelleriz. yine aynı olurlar.. Geçmişte de aynıydı.

Bizim bu forumda yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı isim konusunda yazdım..  

Anladım Mehmet Abi, kolaylıklar dilerim[emoji4]
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Forumun yeni hali hepimize hayırlı olsun.

Benim bir sorum/fikrim var, açıkçası ne düşündüğünüzü de merak ediyorum.  

Yaşam/Arabam başlığı altındaki araba konularımızı bazıları o model hakkında çok derin bilgiler içeriyor. Bu içerikteki bilginin ihtiyacı olana daha kolay ulaşması açısından konuları model başlığının altına taşımak sizce mantıklı olur mu? Bir şekilde bu foruma giriş sebebimiz arabalarımız, zaten yaşam başlığı altında pek kuytuda kalıyorlar :) , böylelikle biraz daha ortada olurlar. 

Selamlar!

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
2 saat önce, Oğuz Yılmaz yazdı:

Yaşam/Arabam başlığı altındaki araba konularımızı bazıları o model hakkında çok derin bilgiler içeriyor. Bu içerikteki bilginin ihtiyacı olana daha kolay ulaşması açısından konuları model başlığının altına taşımak sizce mantıklı olur mu? Bir şekilde bu foruma giriş sebebimiz arabalarımız, zaten yaşam başlığı altında pek kuytuda kalıyorlar :) , böylelikle biraz daha ortada olurlar. 

Selamlar!

Bu mantıklı olabilir.Ama bu sefer de teknik konular geri planda kalabilir.Araç tanıtımları kontrol edilerek,uygun başlık seçilip dediğiniz yapılabilir.Yönetim düşünsün,yapılabilirliği var ise neden olmasın?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
9 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Bu mantıklı olabilir.Ama bu sefer de teknik konular geri planda kalabilir.Araç tanıtımları kontrol edilerek,uygun başlık seçilip dediğiniz yapılabilir.Yönetim düşünsün,yapılabilirliği var ise neden olmasın?

O tarz konulari sabitlesek?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
20 saat önce, Oğuz Yılmaz yazdı:

Selamlar!

Kesinlikle hem fikirim.. 

1- Neden yaşam bölümünde : Çoğu üyemiz aracının forum dışından görülmesini istemiyor.. Yaşam bölümü dışarıya kapalı olduğu için yaşam bölümünde. Yani dışarıya kapalı. 

2- Teknik bölümde olması gerekiyor.. çünkü bir çok arkadaşımız tüm modifiyeleri arabam bölümüne ekliyor. bu bilgiler o bölümde hiç bir işe yaramıyor. 

3- Ne yapılmalı : Arabam bölümünde sadece aracın görsel kısa tanıtımı olmalı, diğer teknik ve modifiye bilgileri teknik bölümlerde olmalı.. Bir çok arkadaşımı bizzat uyarıp ayrırmasını istedim ama yapan oldu mu bilmiyorum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alpay Sumer

markalar basliginin ansiklopedi basligindan once gelmesi daha kullanisli olacaktir bence.. naçizane fikrim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...