İçeriğe Yönlendir

Yeni yapılanmamız hayırlı olsun.

Evren Erakçora

Recommended Posts

Erol Güven

Hakikat den güzel olmuş emeği geçenlere teşekkür ederiz. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı ugurlu olsun. Cok degisik geldi gozume. Surekli bitti mi diye kontrol etmekten biz yorulduysak bu isin ceremesini cekenleri dusunemiyorum. Elinize, emeginize saglik. Var olun. 

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Hayırlı olur umarım. Bu tür değişikliklerde yeniye alışana kadar eskiye rahmet okunur bi süre :) Sonra hep beraber alışırız.

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

değişik olmuş güzel olmuş.uzun zaman oldu

ellerinize sağlık.

emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Çok güzel olmuş. Emeği geçenlerin ellerine sağlık. 

Forumun kapalı olduğu süre içinde eksikliğini hissettim :) browser'ı açtığımda elim doğrudan otomatik "F" harfine basıyordu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Arayüz daha iyi olmuş ancak bi garipsedim .Hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun, güzel olmuş, emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Hayırlı uğurlu olsun.. Değişik geldi gözüme ama alışırız elbet..

Yorum bağlantısı
Murat Küçük

Hayırlı olsun. Ben beğendim gayet güzel olmuş. Emeği geçenlerin ellerine sağlık..:) :bravo:

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Sürekli elim tapatalka gidiyor o kadar alışmışki...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Emeği geçenlerin eline sağlık. Çok güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Emeği geçenlerin eline sağlık.Karıştıralım bakam biraz :fiuw:

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Hayırlı olsun forumumuza :nazar:

[emoji46] Hayırlı olsun üyelerimize daha uygun olmaz mı? Sani bey [emoji12]

Birde smiley hakları artırıldı mı üye K.üyesi kuralları değişimi , üye profilinde ( tapatalkta ) bakınca hiç bir şey görünmüyor ,yılbaşı hediyeleri ne oldu , aidatlardan iadeler vardı hesaplara yatırıldı mı, [emoji31] [emoji30] [emoji33] [emoji41]

@Sani Gerşon

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

forumun yeni arayüzü şık olmuş, buna da zamanla alışırız sanırım. emeğinize sağlık.

ancak arayüzde Türkçe olmayan, ingilizce uyarı metinleri mevcut. ayrıca ileti yazarken de karakterleri önceki sürümdeki gibi "Simgeye" tıklayarak forum sisteminin öngördüğü seçeneklere otomatik dönüştürme seçeneği de eklenmeli.. 

Türkçe olmayan bildirime Örnek;  There's no more activity to display  Çevirisi; Görüntülenecek başka etkinlik yok.

•  
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek
2 saat önce, Muhteşem Or yazdı:

Şöyle bir gezindim, alışmak gerçekten zor olacak.

Yalnız; 2 konuda görüş, dikkat, öneri; (nasıl kabul ederseniz) belirtmek isterim.

** Burası Ford Club forumu. Öncelikle ve çoğunlukla Ford ile ilgili konuların tartışıldığı bir yer. En azından ben öyle görüyorum. Eski forum düzeninde, ana sayfada Ford araç modellerinin listelendiği, alt sayfalarında da sorunlarının tartışıldığı düzendeydi. Yeni versiyonda, sanki forum genel araç forumu gibi, bütün araç markalarının ana sayfada listelendiği bir durumda. Ford markasıda arada kalmış. Bana kalırsa bu durum, forum adına, forum ruhuna, forumun var olma nedenleri ile çelişmeye başlamış.

bu konuda Muhteşem Beye katılıyorum,

Yönetim her ne kadar bu yönde karar aldık ve bütün markalara açıldık desede, bence de kulübün adına istinaden  Ford markasının Üst sırada sabit olarak yer alması lazım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Hayırlısı olsun,zamanla alışırız.Emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...