İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Gencim, aracım fiesta, 7. basamak olacam inşallah. Bende artar mı acaba. Ruhsatı gondereyim mi [emoji1]

Rakamlar geriye gidiyor biraz... 

Cesur ol... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Rakamlar geriye gidiyor biraz...

Cesur ol... :)

+150 TL Ye kadar hazırlıklıyım [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Trafik sigortalarının ödemeleri kaç taksit şuan ?

Benim sigortayı 3 e böldüler. Sanırım en fazla 3. Çünkü kaskoya 6 taksit yaptılar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Trafik sigortalarının ödemeleri kaç taksit şuan ?

Şirketine ve duruma göre değişir... 

ortalama 3

Benim sigortayı 3 e böldüler. Sanırım en fazla 3. Çünkü kaskoya 6 taksit yaptılar.

Trafik de bazı durumlarda 8 e kadar çıkabilir.. 

Kasko 9 a kadar çıkar... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

ortalama 3

2500 lira trafik çıksa demekki vay anam vay.. çıra gibi yandım  

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

ortalama 3

Trafik de bazı durumlarda 8 e kadar çıkabilir.. 

Kasko 9 a kadar çıkar... 

Haklıymışsınız ben yanlış hatırlıyormuşum. Şimdi baktım trafik 3, kasko 9 taksitmiş.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Gençsin.. aracın fiesta ve 5, basamaktasın :)

Aman diyelim abi :) 15 günüm kaldı. Ticari hususi ayrımı olmuyor mu bu işlerde?

Birde yeri gelmişken şunu sorayım, Courier panelvan ile otomobil arasında fark oluyor mu? Her ikisinin en üst donanımı da aynı. Panelvanda hız limiti daha düşük olduğu için daha güvenli olmaz mı? Daha da az kaza riski  :crazy: Kendime yontunca kafam zehir gibi çalışıyor?  :bambam:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aman diyelim abi :) 15 günüm kaldı. Ticari hususi ayrımı olmuyor mu bu işlerde?

Birde yeri gelmişken şunu sorayım, Courier panelvan ile otomobil arasında fark oluyor mu? Her ikisinin en üst donanımı da aynı. Panelvanda hız limiti daha düşük olduğu için daha güvenli olmaz mı? Daha da az kaza riski  :crazy: Kendime yontunca kafam zehir gibi çalışıyor?  :bambam:

Mercedes vito en ucuzu :)

Bizde otomobil kamyonet farketmez.. Aracın hasar prim ve diğer kriterlerine göre fiyat veriyor.. 

Bence otomobil yada kamyonet farketmez aynı fiyatı verir.. 

Ama diğer şirketlerde otomobil uygun çıkar... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerem Bozdoğan
(düzenlendi)

alabildiğim en uygun trafik sigortası teklifi 836TL oldu, trafik sigortası teminatları sabit diye biliyorum o yüzden en ucuzunu yaptıracağım.

kasko da teminatlara göre fiayt farklılık gösterdiği ve hangi şirket ne kadar iyi ne kadar kötü kestiremediğim için henüz netleşmedi, en kötü ihtimalle uygun fiyatlı bir firmanın imm'sini 100.000tl'ye çektirip prim farkını ödeyip yaptıracağım.ikamet Bursa ama 34 plaka olmanın sonucu sanırım karşılaştığım yüksek fiyatlar.

tarihinde Kerem Bozdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Plaka çıkmadan sıfır araç marka modeli ve tc kimlik numaram ile aldığım bu online teklifler ne kadar geçerlidir acaba? 

mE7LE4.png

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

Arkadaşlar doğa sigorta hakkında bilgisi olan var mı? Bugün sigortacım aradı 506 tl en uygun dedi (3.Kez sigorta yaptırıyorum herhangi bi kaza vs olmadı çok şükür basamak 6 yazıyordu e devlette)bende bi kaç yerden daha fiyat aldım hakkaten en uygunu buymuş dedim yapalım bari sonradan bi baktım adını sanını duymadığım bi sigorta şirketi iptal ettirip başka sigorta yaptırma gibi bir durum var mı ya da iptale gerek var mı açıkçası pek içime sinmedi

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Arkadaşlar doğa sigorta hakkında bilgisi olan var mı? Bugün sigortacım aradı 506 tl en uygun dedi (3.Kez sigorta yaptırıyorum herhangi bi kaza vs olmadı çok şükür basamak 6 yazıyordu e devlette)bende bi kaç yerden daha fiyat aldım hakkaten en uygunu buymuş dedim yapalım bari sonradan bi baktım adını sanını duymadığım bi sigorta şirketi iptal ettirip başka sigorta yaptırma gibi bir durum var mı ya da iptale gerek var mı açıkçası pek içime sinmedi

Ben geçtiğimiz sene Kasım ayında en uygun fiyatı verdiği için zorunlu trafik sigortasını Doğa sigortadan yaptırdım. Kooperatif usulü çalıştıklarını ve sigortanın iptal edilmek istenmesi durumunda total rakam üzerinden 100 lira kesinti yapılarak kalan tutar üzerinden hesaplama yapılarak iade yapıldığını, başka da olumsuz bir durum olmadığını söylemişti sigortacım.

Yorum bağlantısı

Ben geçtiğimiz sene Kasım ayında en uygun fiyatı verdiği için zorunlu trafik sigortasını Doğa sigortadan yaptırdım. Kooperatif usulü çalıştıklarını ve sigortanın iptal edilmek istenmesi durumunda total rakam üzerinden 100 lira kesinti yapılarak kalan tutar üzerinden hesaplama yapılarak iade yapıldığını, başka da olumsuz bir durum olmadığını söylemişti sigortacım.

Su anda o da yok ama eski policelerde vardir o madde.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Benimde trafik sigortam bitmek üzere. Generali 395, sompo 597, allianz 623, axa 679 ve anadolu 933 çıkıyor. Değerlendirme sonucu sanırım tercih yine Generali olacak / 6 taksit. Not geçen sene 131 TL ye yaptırmıştım Generaliden.

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

Ben Batman'dan sigortam net İ aramıştım. Bölgeniz Batman'da oldugum icin hic teklif vermediler [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Kerem Bozdoğan

trafik Sompo / 836TL

kasko Güneş / 915TL

olarak yaptırdım bugün. geçen yıl ilk defa olarak 650TL sigorta, 1293TL Allianz kasko yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Sağolsun Emmi halletti bugün. Allianz 'a transfer olduk AXA 'dan. Kazasız belasız sürüşler olsun inşallah.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

LEON 1.4 TSI FR DSG için tc kimlik ve araç kodu ile arkadaşımdan fikir edinmek adına teklifler istedim sonuçlar umut verici  :)

jB83Aj.png

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Bu umut ise biz ölelim [emoji23]

Sıfır araç fiyatları bunlar Hakan Bey. 10 yaşında, her yeri boyalı, pertten dönme araç fiyatları değil.  ;)

Yorum bağlantısı

Sıfır araç fiyatları bunlar Hakan Bey. 10 yaşında, her yeri boyalı, pertten dönme araç fiyatları değil. ;)

Naylon demedim ben :)

Yorum bağlantısı
Recep Güney

Ak Sigorta 640 tl Aviva (adı başka bsy olmus)850 tl kasko teklifi verdi.3. Yıl hasar yok indirimi var yani ama her sene trafik sigortası artıyor anlamadım gitti.ilk sene 430 ikinci sene 380 3. Sene 640 bu nasıl is anlamadım ilk iki yıl anadolu sigorta bu yıl ak sigorta.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Sıfır araç fiyatları bunlar Hakan Bey. 10 yaşında, her yeri boyalı, pertten dönme araç fiyatları değil.  ;)

Naylon demedim ben :)

ben trafik sigortam kesinlikle 2500 liradan az çıkmaz diye tahmin ediyordum o yüzden umut verici valla  :D ne hale geldik 950 lira trafik sigortasına seviniyorum  :crazy:

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...