İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

2013 mini cooper 1.6, %15 hasarsızlık indirimi ile en düşük axa 787,42 tl. Emmiye teşekkürler :)

Not:Trafik sigortası.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

2013 mini cooper 1.6, %15 hasarsızlık indirimi ile en düşük axa 787,42 tl. Emmiye teşekkürler :)

Not:Trafik sigortası.

6 aylık da gecikmeli :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

6 aylık da gecikmeli :)

Evet Emmi haklısın, (müdüremin aracı), muayene randevusunda uyarı alınca sordu bana. Arabayı getirmemiş öğrenince.

Yorum bağlantısı
Kerem Bozdoğan

trafik sigortası gecikme zamlarını biliyorum ama merak ettiğim bir konu var, mesela trafik sigortasız 1 yıl geçti, hatta 2 yıl geçti ve 3. yılda sigorta yaptıracağım, bu durumda neye göre cezai yaptırım uygulanıyor acaba? geriye dönük trafik sigortasız geçen günler için poliçe yaptırıp ödemek mi gerekiyor?

bir arkadaşımın aracında 4 yıldır 5 ayrı mahkemeden hacizli yakalam emri var, bu sebeple muayeneye gidemiyor ve trafik sigortası yaptırmıyor. şimdi önümüzdeki aylarda haciz kararları kalkacak ve arabasına sigorta yaptırıp muayeneye gitmek istiyor ama yaptırımlar ne olacak merak ediyor.

bu arada Mehmet bey 21 eylülde kasko ve trafik sigortamın süresi bitecek, yeniletirken sizden fiyat alabilmek için hangi bilgileri ve ne zaman size iletmeliyim?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

trafik sigortası gecikme zamlarını biliyorum ama merak ettiğim bir konu var, mesela trafik sigortasız 1 yıl geçti, hatta 2 yıl geçti ve 3. yılda sigorta yaptıracağım, bu durumda neye göre cezai yaptırım uygulanıyor acaba? geriye dönük trafik sigortasız geçen günler için poliçe yaptırıp ödemek mi gerekiyor?

bir arkadaşımın aracında 4 yıldır 5 ayrı mahkemeden hacizli yakalam emri var, bu sebeple muayeneye gidemiyor ve trafik sigortası yaptırmıyor. şimdi önümüzdeki aylarda haciz kararları kalkacak ve arabasına sigorta yaptırıp muayeneye gitmek istiyor ama yaptırımlar ne olacak merak ediyor.

bu arada Mehmet bey 21 eylülde kasko ve trafik sigortamın süresi bitecek, yeniletirken sizden fiyat alabilmek için hangi bilgileri ve ne zaman size iletmeliyim?

Yakalama varsa zaten trafik poliçesi de yapılamaz... 

Trafik sigortasında ceza maksimum % 50 ye ulaşır ve orada kalır.. Sürekli artmaya devam etmez... 

Eylül başında benimle iletişime geçerseniz yardımcı olurum Kerem Bey :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerem Bozdoğan

Yakalama varsa zaten trafik poliçesi de yapılamaz... 

Trafik sigortasında ceza maksimum % 50 ye ulaşır ve orada kalır.. Sürekli artmaya devam etmez... 

Eylül başında benimle iletişime geçerseniz yardımcı olurum Kerem Bey :)

yakalamalar 1-2 ay içinde kalkacak. alacaklılarla anlaşılılmış, borçlar ödenip dosyalar kapanacakmış.

bu durumda geçen yıllar için ödeme yapılmayacak ama önümüzdeki 1 yıl için yaptıracağı sigorta %50 zamlı olacak.

eylül başı görüşmek üzere o zaman

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

bu durumda geçen yıllar için ödeme yapılmayacak ama önümüzdeki 1 yıl için yaptıracağı sigorta %50 zamlı olacak.

Aynen doğru... 

Yorum bağlantısı
Fatih Aldemir

İki gün önce yol yardımı dahil 710 liraya yaptırdım axa'dan. Trafik sigortası.

Araç 2004 model.

Benim yaş 36

Öncesinden hiç kazam yok.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

2006 peugeot 206. Son kademe hasarsızlık indirimi. Benim üzerime. 06 plaka. 490TL çıktı Allianz primi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

2006 peugeot 206. Son kademe hasarsızlık indirimi. Benim üzerime. 06 plaka. 490TL çıktı Allianz primi.

Saygılarımla.

06 plaka 396 liraya E230 poliçesi yaptım bugün.

https://www.otopark.com/2016/08/trafik-sigortasinda-yeni-gelisme/

yukarıdaki açıklama ile ilgili bilgi sahibi olan var mı?

Zaten öyleydi. Anlamadım ben.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
(düzenlendi)

2012 cmax 06plaka, araç babamın üstüne. Son kademe hasarsızlık mapfre 600 tl Ziraat 550 tl (sigorta)

tarihinde Görkem Azizoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Çelebi

2004 Fiesta Babamın aracı Mapfre sigorta 449 TL (geçen yıl 220 liraydı)

Yorum bağlantısı

2008 focus tdci ghia araç benim üstüme geçen sene Mafre zorunlu trafik sigortası 279 tl. 2016 yılı teklifi 607 tl. :crazy:

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

96 civic ilk araç 30 yaş altı 1500 TL kardeşim.

Yaş değil de araba önemli rol oynamış bence fiyatlamada. Zira kuşçuların ilk durağı oluyor bu araçlar (genel olarak). Haliyle sağa sola dokunma, poliçe kullanma oranı da yüksek oluyor diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Yaş değil de araba önemli rol oynamış bence fiyatlamada. Zira kuşçuların ilk durağı oluyor bu araçlar (genel olarak). Haliyle sağa sola dokunma, poliçe kullanma oranı da yüksek oluyor diye düşünüyorum.

Valla doğrudur, gelin hanımın üzerine yapılmış araç, kardeşim de daha çok çıkmış ilginç olarak. Ustelik plaka 06 dan 58 e çevrildiği halde sigorta zeyilde 150 TL daha artmış.
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Valla doğrudur, gelin hanımın üzerine yapılmış araç, kardeşim de daha çok çıkmış ilginç olarak. Ustelik plaka 06 dan 58 e çevrildiği halde sigorta zeyilde 150 TL daha artmış.

25 yaşında bayana, 0 km Trend Golf 1100 lira full dedikleri kasko gördüm ben. Hemde ilk defa araç sahibi oluyor. Araç markası ve modeli de kriterler arasında fiyatlamada. Kazaya karışan cinsiyet, yaş ve araba ilk üçe giriyor sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ikametten alabilir Selcuk. Plakanin daha kucuk sehirde olmasi farkettirmiyor cogu zaman.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

25 yaşında bayana, 0 km Trend Golf 1100 lira full dedikleri kasko gördüm ben. Hemde ilk defa araç sahibi oluyor. Araç markası ve modeli de kriterler arasında fiyatlamada. Kazaya karışan cinsiyet, yaş ve araba ilk üçe giriyor sanırım.

Değerlendirmeler artık çok değişken belli ki, her kombinasyon denenmiş, en uygun bu çıkmış, bir artık olan plaka değişikliği. Araç modeli ve ilk araba olması en büyük etken diye düşünüyorum.

Ikametten alabilir Selcuk. Plakanin daha kucuk sehirde olmasi farkettirmiyor cogu zaman.

Saygilarimla.

Araç 06 iken Sivas ta kullanılıyordu Evren Abi, ikametde burasıydı(öyle duydum belki de olmayabilir) kardeşim de burada ikametgahı, hayırlısı diyelim artık. Gelecek ayda ben sigorta sınavına gireceğim, 7. Basamak kaç çıkacak merak ediyorum. En son 390dı.
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Bu basamakları vs. yi sorgulayabildiğimiz bir sistem var mı? Yoksa sigortacı tanıdıklardan mı sorulabiliyor sadece?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu basamakları vs. yi sorgulayabildiğimiz bir sistem var mı? Yoksa sigortacı tanıdıklardan mı sorulabiliyor sadece?

Yok. Sigortacı da cevaplayamaz. Ancak mevcut basamağınız neyse onun cevabını verir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Bugün aklıma bişey takıldı. Belki merak eden başka arkadaşlar da vardır. Bilen biri cevaplar ise sevinirim. Şuan kullandığım aracımı satmadan ikinci bir araç aldığımda ZTS için hasarsizlik indirimi devam eder mi? Yoksa ilk defa yapıyormuş gibi yüksek mi çıkar?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bugün aklıma bişey takıldı. Belki merak eden başka arkadaşlar da vardır. Bilen biri cevaplar ise sevinirim. Şuan kullandığım aracımı satmadan ikinci bir araç aldığımda ZTS için hasarsizlik indirimi devam eder mi? Yoksa ilk defa yapıyormuş gibi yüksek mi çıkar?

İlk defa yapıyormuş gibi başlar.

Bir araçlık indirimin var şu an. Onu da mevcut arasında kullanıyorsun muhtemelen.

Geçmişte kullanılmamış indirimin varsa. Yeni aracında kullanabilirsin.

Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Bugün aracımın trafik sigortasını yeniledim, 2006 fiesta araç benim adıma kayıtlı, geçen sene 450 TL olan sigorta bu yıl en düşük sompo japan sigortadan 677 TL çıktı.  :nea:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...