İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Davut Turmuş

Ehliyetin önemi yok. Rakam çok iyi.

Mehmet Bey bugün neova dan 837 tl 6 taksit yaptırdım yol yardımı vs bişeyler dediler pek inanasım gelmedi[emoji4]

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet Bey bugün neova dan 837 tl 6 taksit yaptırdım yol yardımı vs bişeyler dediler pek inanasım gelmedi[emoji4]

Neova uzak olsun bizden. Kendi sigortalısına rücu yapan tek şirketti.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Motosikletim için Ziraat'ten yaptırdım, ortalama 450 çıkarken 358'e oldu (zorunlu trafik).

Yaptırmadan bir şubeye gidip teklif almanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Motosikletim için Ziraat'ten yaptırdım, ortalama 450 çıkarken 358'e oldu (zorunlu trafik).

Yaptırmadan bir şubeye gidip teklif almanızı öneririm.

Acente lazım olunca hangi memuru arıyorsun. Cep Telefonunu verdi mi. :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Tabi isin o kısmı handikap. :) zorunlu trafikte de kasko kadar önemli olur mu bu?

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tabi isin o kısmı handikap. :) zorunlu trafikte de kasko kadar önemli olur mu bu?

Kasko kadar olmasa da olur tabi ki.. 

Sonuçta senin kefilin.. 

Evet senin poliçen için birlikte karar verdik ama az kullandığın bir motorsiklet içindi bu.. Mondeo desen fikirlerimi söylerdim.. :)

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

siena için babamın adına sigorta yaptırdık sanırım neova idi 555 tl 

Yorum bağlantısı
Mete Yaban

Mehmet abi benim arabanin yani kuryenin kaskosu sigortatacıda 800 çıktı ford kaskoda 1000 ve 1600 çıktı neden bu kadar fark çıktı .ayrıca siğortamsa 820 çıktı ilk defa ticari kullandığım içinmiş.

Yorum bağlantısı
Emre Altınkaynak

Arkadaşlar merhaba. Bayram öncesi fiesta aldım aranıza katıldım.. Şimdi trafik sigortası yaptırcam daha onu halledemedim bayramdlayısıyla.

Sigortam net den fiyat aldım 1750 tl dediler en uygun.

Euroko sigorta 1150 dedi

Bide doğa sigortadan internetten srguladım 485 tl çıktı. Bu fark nedir ya geçtiğimiz sene 2012 Civic vardı 620 tl ye yaptımıştım anadlu sigortaya. 

Fiyatlar sanırımgene zamlanmış. 

Doğa sigorta yaptıran var mı internette çok bi bilgi yok. Kooperatif kuruluşmuş nasıl oluyor bu güvenilir mi ? Bir de kimi sigortaılar doğa battı batacak diyor aslı var mıdır. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar merhaba. Bayram öncesi fiesta aldım aranıza katıldım.. Şimdi trafik sigortası yaptırcam daha onu halledemedim bayramdlayısıyla.

Sigortam net den fiyat aldım 1750 tl dediler en uygun.

Euroko sigorta 1150 dedi

Bide doğa sigortadan internetten srguladım 485 tl çıktı. Bu fark nedir ya geçtiğimiz sene 2012 Civic vardı 620 tl ye yaptımıştım anadlu sigortaya. 

Fiyatlar sanırımgene zamlanmış. 

Doğa sigorta yaptıran var mı internette çok bi bilgi yok. Kooperatif kuruluşmuş nasıl oluyor bu güvenilir mi ? Bir de kimi sigortaılar doğa battı batacak diyor aslı var mıdır. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim 

Konunuzu birleştirdim.

Rakamlardan çok içeriklerine bakmanız lazım. Ne kadar ekmek o kadar köfte diyeyim ben.

Yorum bağlantısı
Emre Altınkaynak

Anladım. Peki doğa sigrta hakkında bilginiz var mı? sitesinde doğa kolejinin filan resmi var köklü bi fimamı yoksa diğer sigrtacıların dediği battı batacak hikayesi doğru mudur ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet abi benim arabanin yani kuryenin kaskosu sigortatacıda 800 çıktı ford kaskoda 1000 ve 1600 çıktı neden bu kadar fark çıktı .ayrıca siğortamsa 820 çıktı ilk defa ticari kullandığım içinmiş.

Her sigorta şirketinin fiyatlaması değişik.

Ford kamyonette Allianz fiyatı çok iyi.

Anladım. Peki doğa sigrta hakkında bilginiz var mı? sitesinde doğa kolejinin filan resmi var köklü bi fimamı yoksa diğer sigrtacıların dediği battı batacak hikayesi doğru mudur ?

Başladığı gibi giderse batar. Fiyatları makul seviyede tutarsa bişey olmaz.
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Eylül ayında inşallah Emminin ellerinden öpeceğim. Hangisini uygun görürse artık.

Poliçeyi bir şeklide öderiz de, başımıza bir hal geldiğinde Emmi 'den gelecek desteğe emin olmak paha biçilemez  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Eylül ayında inşallah Emminin ellerinden öpeceğim. Hangisini uygun görürse artık.

Poliçeyi bir şeklide öderiz de, başımıza bir hal geldiğinde Emmi 'den gelecek desteğe emin olmak paha biçilemez  :good1:

Destek için başına bir hal gelmesi gerekmiyor.. Her zaman.. hangi konu olursa ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Destek için başına bir hal gelmesi gerekmiyor.. Her zaman.. hangi konu olursa ;)

Ferrari veya S-max üstünden atlamak istiyorum, yardımcı olurmusunuz?
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Atla len. [emoji16] [emoji16]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sineğin kanadında da yağ kalmış. :p

Halk Kaskodan çıkmaz onlar Alper... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Gök

Ben 25 yaş altı ve ilk aracım olduğu halde Antalyada 1342 tl ye yaptırdım

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Kasko genel şartlarına göre;

Savaş, her türlü savaş olayları, istila, yabancı düşman hareketleri, çarpışma (Savaş ilan edilmiş olsun olmasın), iç savaş, ihtilal, isyan, ayaklanma ve bunların gerektirdiği inzibati ve askeri hareketler nedeniyle meydana gelen zararlar, teminat haricidir.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

15 Temmuz da yaşanan hasarlarla ilgili TSB (Türkiye Sigorta Şirketleri Birliği) genel şartlardaki teminat dışı kalan hallere bakılmaksızın sigortalı hasarların ödenmesi ile ilgili bir çalışma içerisinde. Ek bilgi olarak sunayım.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Samancıoğlu
(düzenlendi)

ruhsatı annemin adına olan araç için kasko ve sigorta generaliden 1000'er tl ye yaptırdım. annemin adına daha önce herhangi bir araç olmadı. generalideki temsilci arkadaş da pazarlıkla baya bi puan verdi. kendi sitelerinden yaklaşık 200 liralık promosyon ürün aldım.

kendi adıma olan 600 cc lik maxiscooter için de axa sigortadan 890 liraya yaptırdım. geçen yıl içinde 2 adet otomobil kazam var. internetten sorguladığımda en düşük kasko teklifi 18 :shok:  :shok:  tl çıkmıştı. Bir broker firma aracılığıyla bu fiyatı bulunca direk kabul ettim.

plakalar ikisi de istanbul

tarihinde Serdar Samancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

4.0 makina mı aldın hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...