İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Bekir  Bilge

2014 1,2 dsg polo

trafik 460

Kasko 774 (%60 has. Ind )

2012 dizel focus

Trafik 480

Kasko 804 ( teminatlar yukarı çekildi ve hasarsizlik son basamak)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Arabayı bir aile büyüğünün üzerine devret Emre, baba, kayınpeder, amca vs. ama kaza geçmişi temiz olan biri olsun :) Baksana fiyatlar fena

En yakındaki 800 km :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Arabayı bir aile büyüğünün üzerine devret Emre, baba, kayınpeder, amca vs. ama kaza geçmişi temiz olan biri olsun :) Baksana fiyatlar fena

Onlar da arttı veya artacak.

Yine bir çok şirket zarar açıkladı. Aklındaki parayı bir şekilde alacak bu şirketler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Herdem

Gecen sene 230 tl yapılan sigorta 520 tl fiyat biçiyorlar [emoji3] 2011 Ford connect kayseri de kazası falan da yok

Yorum bağlantısı

Onlar da arttı veya artacak.

Yine bir çok şirket zarar açıkladı. Aklındaki parayı bir şekilde alacak bu şirketler :)

O zaman yandı gülüm keten helva Mehmet abi :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gecen sene 230 tl yapılan sigorta 520 tl fiyat biçiyorlar [emoji3] 2011 Ford connect kayseri de kazası falan da yok

İndirim varsa Allianz da sorun, ben 300 lere connect yapabiliyorum. 50 Plaka
Yorum bağlantısı
Ali Herdem

İndirim varsa Allianz da sorun, ben 300 lere connect yapabiliyorum. 50 Plaka

Tam bir araştırmaya girmedim daha yaklaştı ay sonuna kadar halletmem lazım bir kaç yerden daha fiyat alacağım umarım o fiyatlara bulabilirim
Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu
(düzenlendi)

Merhaba kaskom ile ilgili durum soyle öncelikle %50 hasarsizligim vardı kaza yapmasaydim %60 olacaktı, mevcut kasko ergo kaza sonrası yetkili servisde hiç sorun yaşamadım kiralık araç dahil dört dörtlük hizmet aldım, bu sene için

-ERGO hasarsizlik %30 a düştü teminatlar aynı gecen seneki gibi ERGO 1060 TL karşı taraf kaza başına maddi 50000 karşı taraf 1 kişi manevi 50000 1 kişiden fazla olunca 150000 

- Ray sigorta teminatlar ergo ile  aynı ancak %50 hasarsizligimi sabit tutuyor ve fiyat 970 TL / 2. Bir konu 7 yıl önce yine RAY dan çok iyi fiyat almıştım yetkili servis sigorta bölümü bana seneye yine RAY yapmazsan hasarsizligi düşüyorlar demişti bu konu hakkında sizin fikirlerriniz nedir yapabilirlermi bunu 

- AXA F kasko 1160 tl bunda karşı taraf maddi 75000 hasarszılık %40 a düşüyor 

buna göre bu üç firmadan hangisini tercih etmeliyim biraz da maddi sıkışığım.

tarihinde Ercüment Koyuncu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Aklıma takıldı;

2. arabayı alsak, diğerinin indirimi uygulanır mı?

Ayni indirim 2 araca uygulanmaz. Teoride Araclar arasi devir yapilabilir ama biz pratikte tramerde satis gormeden bu devirleri yapmayiz. Aksi taktirde tramerde aracin satisini gormeyen baska bir acente mevcutta indirim oldugunu dusunerek indirimi kullanabilr.

Sonuc olarak uygulanmaz diyelim.

Saygilarimla

Merhaba kaskom ile ilgili durum soyle öncelikle %50 hasarsizligim vardı kaza yapmasaydim %60 olacaktı, mevcut kasko ergo kaza sonrası yetkili servisde hiç sorun yaşamadım kiralık araç dahil dört dörtlük hizmet aldım, bu sene için

-ERGO hasarsizlik %30 a düştü teminatlar aynı gecen seneki gibi ERGO 1060 TL karşı taraf kaza başına maddi 50000 karşı taraf 1 kişi manevi 50000 1 kişiden fazla olunca 150000

- Ray sigorta teminatlar ergo ile aynı ancak %50 hasarsizligimi sabit tutuyor ve fiyat 970 TL / 2. Bir konu 7 yıl önce yine RAY dan çok iyi fiyat almıştım yetkili servis sigorta bölümü bana seneye yine RAY yapmazsan hasarsizligi düşüyorlar demişti bu konu hakkında sizin fikirlerriniz nedir yapabilirlermi bunu

- AXA F kasko 1160 tl bunda karşı taraf maddi 75000 hasarszılık %40 a düşüyor

buna göre bu üç firmadan hangisini tercih etmeliyim biraz da maddi sıkışığım.

Mantiken hasarsizligi en yuksek tutan secilmeli. Sadece indirim degil yil kazaniyorsunuz. Ray yenileme bizden olmazsa indirim duser demis ama bence cok uygulanabilir degil. Eger tramere indirimi dusuk yansitip ek bir islemle policeye yuksek indirim tanimliyorsa olabilir ama bu kadar karmasik isleme girer mi bilmiyorum.

Saygilarimla

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu
(düzenlendi)

Ayni indirim 2 araca uygulanmaz. Teoride Araclar arasi devir yapilabilir ama biz pratikte tramerde satis gormeden bu devirleri yapmayiz. Aksi taktirde tramerde aracin satisini gormeyen baska bir acente mevcutta indirim oldugunu dusunerek indirimi kullanabilr.

Sonuc olarak uygulanmaz diyelim.

Saygilarimla

Mantiken hasarsizligi en yuksek tutan secilmeli. Sadece indirim degil yil kazaniyorsunuz. Ray yenileme bizden olmazsa indirim duser demis ama bence cok uygulanabilir degil. Eger tramere indirimi dusuk yansitip ek bir islemle policeye yuksek indirim tanimliyorsa olabilir ama bu kadar karmasik isleme girer mi bilmiyorum.

Saygilarimla

RAY sigorta demedi servisdeki sigortacı söylemişti çok önce bundan dolayı çekiniyorum birde RAY sigorta nasıldır hiç bilgim yok nette şikayet çok ama araştırınca hepsinde şikayet var.

tarihinde Ercüment Koyuncu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

RAY sigorta demedi servisdeki sigortacı söylemişti çok önce bundan dolayı çekiniyorum birde RAY sigorta nasıldır hiç bilgim yok nette şikayet çok ama araştırınca hepsinde şikayet var.

600. iletide sektörün son sıralamalarını paylaştım. Ray sigorta iyi ya da kötü demek yerine sigortalı tercihleri sizi yönlendirsin. Ray sigorta hasarsızlığınızı koruyacağı için tercih nedeni. Yani hasar almazsanız RAY sigortanın hizmeti değil, sunduğu imkan önemli olacak.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

600. iletide sektörün son sıralamalarını paylaştım. Ray sigorta iyi ya da kötü demek yerine sigortalı tercihleri sizi yönlendirsin. Ray sigorta hasarsızlığınızı koruyacağı için tercih nedeni. Yani hasar almazsanız RAY sigortanın hizmeti değil, sunduğu imkan önemli olacak.

Saygılarımla.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Tamer Taban

Trafik sigortamı yeniledim 490 tl yazık doğrusu ne olmuş fiyatlar böyle. geçen sene 220 tl gibi bi rakamdı yada 270 yüzde yüz artmış  

Yorum bağlantısı
Burak İşci

Geçen yıl 530 liraya yaptırdığım sigortayı az önce 1340 liraya yeniledim, bu kadar zam olayında emeği geçen herkesin ....

Zaten öğrenci adamız, altımızda ki araba belli, bu yıl da çoğu 2000 civarı teklif verdi en az, SBN 1600 civarı verdi, daha sonra da son anda Axa bu teklifi verince mecbur Axa'dan yaptırdım. Yaşım 19, ikinci yılım, İstanbul'da yaşıyorum ve geçtiğimiz yıl herhangi bir kaza vs. olmadı. Hayır yaptırıyorsun, onu da 3 taksite bölüyorlar en fazla, banka ek taksit yapmazsa 440 TL ödemem lazım her ay, bir daha ki ay MTV gelecek, arabanın yakıtı vs. derken zaten aldığım iki tane bursta bunlara gidecek her ay :((

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Geçen yıl 530 liraya yaptırdığım sigortayı az önce 1340 liraya yeniledim, bu kadar zam olayında emeği geçen herkesin ....

Zaten öğrenci adamız, altımızda ki araba belli, bu yıl da çoğu 2000 civarı teklif verdi en az, SBN 1600 civarı verdi, daha sonra da son anda Axa bu teklifi verince mecbur Axa'dan yaptırdım. Yaşım 19, ikinci yılım, İstanbul'da yaşıyorum ve geçtiğimiz yıl herhangi bir kaza vs. olmadı. Hayır yaptırıyorsun, onu da 3 taksite bölüyorlar en fazla, banka ek taksit yapmazsa 440 TL ödemem lazım her ay, bir daha ki ay MTV gelecek, arabanın yakıtı vs. derken zaten aldığım iki tane bursta bunlara gidecek her ay :((

650 civarı trafik

750 civarı kasko

450 civarı bakım

1000 mtv

diğer ıvır zıvırlarla beraber yaklaşık 3000 lira sırf yattığı yerden yiyor zaten  :(  :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak İşci

650 civarı trafik

750 civarı kasko

450 civarı bakım

1000 mtv

diğer ıvır zıvırlarla beraber yaklaşık 3000 lira sırf yattığı yerden yiyor zaten :(:angry:

Kasko fiyatları bana 5000 lira civarında çıkıyor [emoji87] [emoji86] [emoji85]
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Kasko fiyatları bana 5000 lira civarında çıkıyor [emoji87] [emoji86] [emoji85]

hey maşallah. :shok:  üsttekiler de benim fiyatlar. yıllık yaptığım km.ye göre 2700 lira da benzin masrafı var  ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Trafik alianz 300 geçen sene 200 dü

Kasko alianz 870 geçen sene de 870. Kaskoda 5. Yılım. Full kasko.

Teşekkür Ederim Mehmet Abiye.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

kardeş üzülme yahu.hem öğrencisin hem araban var.olumlu düşün.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Sigorta geçen sene 181 di bugün 470 ödedim geçen sene sompo japan dı bu sene ray sigorta

Kasko geçen sene 887 bu sene 877 ikisi de ergo araç 2013 i30 3. Senesi

Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın

Ergo nun (başka kasko sigorta) sigorta türü var ölçülü mini onarımlara ek olarak yılda 2 parça olmak üzere hasarsızlığı bozmadan 1.000 Tl ye kadar olan hasarları karşılıyor.

Bu sigorta türünü yaptıran arkadaşım var mıdır? Bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Artık ilk kez araba alanlar özellikle gençler kredi ile sigorta yaptırır artık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ergo nun (başka kasko sigorta) sigorta türü var ölçülü mini onarımlara ek olarak yılda 2 parça olmak üzere hasarsızlığı bozmadan 1.000 Tl ye kadar olan hasarları karşılıyor.

Bu sigorta türünü yaptıran arkadaşım var mıdır? Bilgi verirseniz sevinirim.

Hasarsızlığı, yenileme Ergodan yapılmak şartıyla korunuz.. bunu biliyorsunuz değil mi.. ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Artık ilk kez araba alanlar özellikle gençler kredi ile sigorta yaptırır artık.

İphone için kredi çeken milletiz biz abi :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...