İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Dua et akşam yapmadım.  

sünneti mi? 

benim kafa çok karıştı:sorry:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sevmiyor beni.  
:onder2:

Tam olarak öyle değil yha. Ama çok değişik de değil :p

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Herkes istediği yere özgürdür arkadaşlar.. 

Yakını vardır, komşusudur, akrabasıdır. Eski sigortacısıdır, Benden hoşlanmıyordur. 

Hayırlı olsun Tahir. 

Evet ikame araç 7 gün 1000 liraya yakın, 15 gün 1600 lira civarı etkiler fiyatı. 

Mehmet abi bir şey soracaktim geçenlerde birisi ikame aracı sıfırlayınca bazı teminatlar da siliniyor üç gün de olsa girmek lazım dedi öyle bir şey var mı acaba 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Uymaz yazdı:

Mehmet abi bir şey soracaktim geçenlerde birisi ikame aracı sıfırlayınca bazı teminatlar da siliniyor üç gün de olsa girmek lazım dedi öyle bir şey var mı acaba 

Şirkete göre değişiklik gösterebilir Hocam.. Allianzda ve benim çalıştığım şirketlerde böyle bir durum yok. Yanlış bilgi de olabilir. Ben duymadım hiç. 

Önder Özcan yazdı:

Tam olarak öyle değil yha. Ama çok değişik de değil :p

Hımm. gıcık alıyorsun yani. 

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Şirkete göre değişiklik gösterebilir Hocam.. Allianzda ve benim çalıştığım şirketlerde böyle bir durum yok. Yanlış bilgi de olabilir. Ben duymadım hiç. 

Hımm. gıcık alıyorsun yani. 

Teşekkürler abi otel hakkı falan dediler de demek ki asılsız siz bilmiyorsanız yoktur öyle bir şey 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Uymaz yazdı:

Teşekkürler abi otel hakkı falan dediler de demek ki asılsız siz bilmiyorsanız yoktur öyle bir şey 

23 yıllık acenteliğimde kimse ne otel hakkını ne eve dönüş masrafını kullanmadı. 
Günümüz şartlarında en önemli kloz şirketin kalitesi.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Uymaz yazdı:

Bu olayın size anlatımında bir eksiklik var.. 

İkame araç alırsan, evet konaklama ve geri dönüş masrafları teminatı da alıyorsun. Ancak bunları zaten bir arada kullanamıyorsun. Yani seçimlik. 

İkame araç alırsan otel veya geri dönüş masrafı alamıyorsun. Otel alırsan ikame araç alamıyorsun. Herkes ikame aracı tercih ettiği için diğer seçeneklerden hiç bahsetmeyiz biz. 

Diğer taraftan ben yol yardımı hizmetlerini düşünerek yok demiştim. asistans hizmetlerinde değişiklik olmaz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Haber hatalı.. 

Artış zaten her ay % 5 idi 

Mayıs'a kadar aylık % 5 devam edecek.. Mayısa doğru yeniden görüşülecek.

Teminat güncelleme rakamları doğru.. 

120 bin lira olan maddi araç başı teminat 200 bin liraya çıkıyor.. 

• Beğen 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İlkay Başaran

2016 clio için emmi kaskodan 6097 tl ye kaskoyu hallettik. Eline sağlık. Baya uygun rakam. 5 milyon imm var. Arabasına güvenen çıksın karşıma :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İlkay Başaran yazdı:

2016 clio için emmi kaskodan 6097 tl ye kaskoyu hallettik. Eline sağlık. Baya uygun rakam. 5 milyon imm var. Arabasına güvenen çıksın karşıma :crazy:

+ Hasarsızlık indirimi koruman var.. 

Çok ucuz oldu be.. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

komple boyalıyım kavşağa beklerim :keyifli:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Önder Özcan

Adam memleketteydi dönmüş, akşam saat 23.00 de gelen mesaja bak. - merhaba, nasılsın, ne var yok, bir ihtiyacın var mı, paran var mı- demeden gelen mesaja bak. Ondan sonra Önder asabi :angry:

1.jpg.713e2c77edb1ad986d736aa8e601e3a9.jpg

• Beğenme 1
  • Mutlu 8
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Önder Özcan yazdı:

Adam memleketteydi dönmüş, akşam saat 23.00 de gelen mesaja bak. - merhaba, nasılsın, ne var yok, bir ihtiyacın var mı, paran var mı- demeden gelen mesaja bak. Ondan sonra Önder asabi :angry:

1.jpg.713e2c77edb1ad986d736aa8e601e3a9.jpg

Gece gece bir kaşıntı tuttu beni.. Listeye baktım.. Böyle durumlarda genelde Çağlar'a poliçe yapardım.. Poliçe yapamazsam zeyil yapardım.. 

Baktım Çağlara yapacak bir şey kalmamış.. 

Ben de sana döndüm :)

Rahatladım.. 

• Mutlu 8
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Gece gece bir kaşıntı tuttu beni.. Listeye baktım.. Böyle durumlarda genelde Çağlar'a poliçe yapardım.. Poliçe yapamazsam zeyil yapardım.. 

Baktım Çağlara yapacak bir şey kalmamış.. 

Ben de sana döndüm :)

Rahatladım.. 

Bana da bir zeyil yapman lazım ama notere gitmeye zaman bulamadım daha. :D 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Selim Bilgin yazdı:

Gitme! Sabaha karşı 3.28 de mesaj atar ver kartı der. En azından bahanen var: Daha notere gitmedim abi...

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selim Bilgin yazdı:

Gününü geçirme.. 7 günün kaldı.. :)

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Gününü geçirme.. 7 günün kaldı.. :)

Yarın sabah hallederim muhtemelen inşallah herhalde. 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Her poliçede kart vermek zor olmuyor mu?

Ben en başında verdim. Ekstrede bir sayfa sadece Allianz yazıyor. :unknw:

• Mutlu 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Emmi senden Allah razı olsun en azindan bana soruyor secenekler şu ödeme bu sekilde diye. Valla kendimi özel hissettim 😁

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Akbal yazdı:

Emmi senden Allah razı olsun en azindan bana soruyor secenekler şu ödeme bu sekilde diye. Valla kendimi özel hissettim 😁

Gıcığım Önder'e.. Sevmiyorum onu.. 

• Beğenme 1
  • Mutlu 4
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Önder Özcan yazdı:

Gitme! Sabaha karşı 3.28 de mesaj atar ver kartı der. En azından bahanen var: Daha notere gitmedim abi...

ne kötü tavsiyeler bunlar ya , en azından mesaj atmış nezaket göstermiş heçç.... beni bankadan arolar da haberim oluyor

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Adam konuştukça batıyor ama batarken iğnesini de batırıyor. Görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok görüyorsunuz...

:onder:

1217471313_WhatsAppGrsel2024-02-07saat23_06.55_d42e72bf.jpg.ea7f04239dba2ca68cb3a9262e4ae9a9.jpg

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

telefon bile buz kesmiş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...