İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Emre Şimşek

Muayeneyi de öğrenmişin.

Senden kötü 4 kademe. Senden iyi 2 kademe var.

Ona göre hesap et.

Emmi benim kademem vukuatsız geçen her sene artar mı dersin?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi benim kademem vukuatsız geçen her sene artar mı dersin?

Artacak.. Bu sene 6 ile seneye 7 ile yenilenecek inşallah.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

kasko için sampo ve hdi arasında kalsanız hangisiniz tercih edersiniz? ikiside benzer içerik aynı fiyat

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

kasko için sampo ve hdi arasında kalsanız hangisiniz tercih edersiniz? ikiside benzer içerik aynı fiyat

Ben geçen perşembe günü sigortamı yaptırdım yeni aldığım arabama. Yüzyüze görüştüğüm sigorta şirketlerinden sompo'da vardı fiyat aldığım 1160 lira civarı galiba fiyat almıştım sonra birde sigortamnet'i arayayım dedim onlardan daha düşük ve birde inidirim uygulamaları ile 1123'liradan 59 lirasını da kartıma iade ettiler 1064'tl ye aldım.. Bana göre hepsi aynı taahuku sunmaktalar müşterilere mali sorumluluk giderleri olsun sağlık giderleri dışındaki tazminat değerleri olsun tümünde aynı.. birde güneş sigortadan sormuştum 3000 lira küsür fiyat vermişlerdi. hdi sigortayı sormadım bilmem ama sorduklarımın arasında en uygunu sompo verdi.. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Arabaya inmeye üşeniyorum da sigortanın ve araç muayenesinin bitiş tarihini öğrenebilir miyiz internetten?

İkisi de Martta olması lazım...

E devletten ogrenebilirsin sigortalari. Muayeneyi de tuvturkten.

Saygilarimla.

13/05/2013

2 yıl ekleyecek miyiz üstad?

İnternetten baktığımda muayene tarihi 13/05/2013 +2 yıl 13/05/2015 olması gerekirken bugün arabada ruhsata baktığımda muayenemin 31/03/2016'da yenilenmesi gerektiğini gördüm. Konu araştırılmaya değer.Ayrıca o gün buraya 2013'lü muayene tarihi yazıp da hesabı nasıl 2016 olarak düşündüm o da ayrı bir konu...

Yorum bağlantısı

İnternetten baktığımda muayene tarihi 13/05/2013 +2 yıl 13/05/2015 olması gerekirken bugün arabada ruhsata baktığımda muayenemin 31/03/2016'da yenilenmesi gerektiğini gördüm. Konu araştırılmaya değer.Ayrıca o gün buraya 2013'lü muayene tarihi yazıp da hesabı nasıl 2016 olarak düşündüm o da ayrı bir konu...

Tuvturkten sorgula her ihtimale karsi. Gecen tuvturkte ruhsata 1 sene fazla isaretlenmis ticari taksiden faizle aldilar, senin en son muayene bilgisi gecerli dediler.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Tuvturkten sorgula her ihtimale karsi. Gecen tuvturkte ruhsata 1 sene fazla isaretlenmis ticari taksiden faizle aldilar, senin en son muayene bilgisi gecerli dediler.

Saygilarimla.

Tamamdır abi şimdi anladım. Ben yeni plakam olan 48E2330 ile sorgulama yaptığımda Mayıs 2013'te Aydın'da girdiği yazıyor. Fakat arabanın eski plakası olan 23LA252 ile sorgulatınca Mart 2014'te Elazığ'da girdiği yazıyor. Hata yine bendeymiş :)

Yorum bağlantısı
Selman Ölmez

İyi aksamlar benim trafik sigortasinin gunu 17 martta doluyor malum devlet baba calismalar var diyorda korkarim indirim olsa bile bana yetismeyecek simdiden arastirmalara basladim gecen sene sompo japan 397 tl yapmisti. Bu arada asil mevzuu kaskoya fiyat aldim axa normal kaskoyi 1720 tl f kaskoyu 1790 tl fiyat aldim fkasko yaptirayimmi en uygun fiyati doga verdi 837 tl. Malum bu sigorta sirketlerinin kimileri hasar durumunda adami illallah ettiriyorlar axa ile iki kere karsilastim hic sıkıntı yasamadim o yuzden doga korkutuyor.

Yorum bağlantısı
Selman Ölmez

okuyorsun klozlar tamam fakat servise bir hasar için gittiğinde servis taahhütname imzalatıyor sigorta geciktirince masrafı sana rücu ediyor. Sigorta ile uğraşıyorsun benim asıl öğrenmek istediğim araç 9 yaşında f kasko yaptırtmak niyetim mini onarıma sigara yanıkları dahi giriyor. cam değiştireceğim zaten cam 600 tl mini onarımla diğerlerinide yaptırsam. kasko bana çok makul fiyata gelmiş olacak f kaskoda sorun yaşarmıyım bunları yaptırırken kullanan oldumu kasko yapılana kadar he ondan sonra yok şöyle yok böyle diye sıkıntı çıkartıyorlarmı.

saygılarımla

Yorum bağlantısı
Ali Gök

kaskomu trafikten daha ucuza yaptıdım an itibari ile. nedense komik geldi bana......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

okuyorsun klozlar tamam fakat servise bir hasar için gittiğinde servis taahhütname imzalatıyor sigorta geciktirince masrafı sana rücu ediyor. Sigorta ile uğraşıyorsun benim asıl öğrenmek istediğim araç 9 yaşında f kasko yaptırtmak niyetim mini onarıma sigara yanıkları dahi giriyor. cam değiştireceğim zaten cam 600 tl mini onarımla diğerlerinide yaptırsam. kasko bana çok makul fiyata gelmiş olacak f kaskoda sorun yaşarmıyım bunları yaptırırken kullanan oldumu kasko yapılana kadar he ondan sonra yok şöyle yok böyle diye sıkıntı çıkartıyorlarmı.

saygılarımla

Hangi şirketin F Kaskosu ve mevcutta kaskonuz var mı ?

Yorum bağlantısı
Selman Ölmez

axa

mevcutta yok aracı geçtiğimiz yıl aldım imkanlar el vermedi o zaman bu yıl yaptıracağım 

Yorum bağlantısı
Semih Usluer

Merhaba Mehmet abi bi sorum olacak bir arkadaşım balığa falan gitmek için ikinci araç olarak 79 model bi reno aldı. 4-5 gün önce en uygun 730 tl çıktı sampo dan sanırım. Bugün yaptırmaya gittiler 1400 fiyat çıktı aynı firmadan.. Tekliften gün geçtikçe fiyatlar sürekli veya anlık güncelleniyor dendi. Böyle bişey olabilirmi.? Birde 15 günlük sürenin bitmesine son 1-2 gün yani 7 gün kalası alınmıştı fiyat.. Şimdiden teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Merhaba Mehmet abi bi sorum olacak bir arkadaşım balığa falan gitmek için ikinci araç olarak 79 model bi reno aldı. 4-5 gün önce en uygun 730 tl çıktı sampo dan sanırım. Bugün yaptırmaya gittiler 1400 fiyat çıktı aynı firmadan.. Tekliften gün geçtikçe fiyatlar sürekli veya anlık güncelleniyor dendi. Böyle bişey olabilirmi.? Birde 15 günlük sürenin bitmesine son 1-2 gün yani 7 gün kalası alınmıştı fiyat.. Şimdiden teşekkür ederim..

Bu durum renonun poliçe fiyatının artması değil. Somponun fiyat artırmasıdır.

Sompo son bir aydır sürekli fiyat artırıyor.

Başka şirketlere bakın. Eski renolar genelde çok pahalı değil.

Şu an en pahalı poliçeler Şahin ve Doğan.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök

şahin doğan türündeki arabaların sonu yaklaştı öyleyse

Yorum bağlantısı
Ali Gök

enteresan bir durumla karşı karşıyayım . Hdi sigortadan kasko yaptırdım, yedek anahtar için hyundai yetkili servisini aradım anlaşmamız yok dediler. hdi genel merkezi aradım ordaki müşteri temsilcisi de bana hyundai servisiyle anlaşmamız yok dedi. Ben yetkili serviste işlemlerimi yaptıracağım şekilde poliçeyi kestirdim. Bu ne garip bir durum varmı bilgisi olan hdi nin hyundai yetkili servisleriyle anlaşması olup olmadığı bilen sigortacı bir abimiz cevap verirse mutlu olacağım.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

can güvenliğinden mi?
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

can güvenliğinden mi?

Genel olarak partajdaki Şahin Doğan model arabaların kaza yapma oranı yüksek demekki..

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Genel olarak partajdaki Şahin Doğan model arabaların kaza yapma oranı yüksek demekki..

Yakın zamanda hurdaya ayırma ile ilgili bir güzellik yapar çoğunu çekerler piyasadan zaten

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

enteresan bir durumla karşı karşıyayım . Hdi sigortadan kasko yaptırdım, yedek anahtar için hyundai yetkili servisini aradım anlaşmamız yok dediler. hdi genel merkezi aradım ordaki müşteri temsilcisi de bana hyundai servisiyle anlaşmamız yok dedi. Ben yetkili serviste işlemlerimi yaptıracağım şekilde poliçeyi kestirdim. Bu ne garip bir durum varmı bilgisi olan hdi nin hyundai yetkili servisleriyle anlaşması olup olmadığı bilen sigortacı bir abimiz cevap verirse mutlu olacağım.

Anlaşmasının olmaması senin yetkili servise gidemeyeceğin anlamına gelmez.. 

Gider cebinden yaptırır parasını sigorta şirketinden alırsın.

Poliçeyi ne zaman yaptırdın. Anahtarı ne zaman kaybettin.  

can güvenliğinden mi?

Çok fazla kaza yapıyorlar.. Genelde bu bölgelerde herkesin ilk arabası şahin. Hepsinin helezonu kesik. Temiz görünümlü ama çürük.. Vs. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kaçak gezerler o zaman .

Öyle yapıyorlar zaten.. 

Bir de fiyatlar düşecek açıklaması yapılalı, fiyatı yüksek çıkanlar poliçe yaptırmıyor.. 

Bence kaskosuz arabaya binilmeyecek en sıkı durumlardayız.. 

Düşünsene bir çapulcu bize çarptı ve trafik sigortası da yok.. Allah muhafaza.. Kaskolarınızı ihmal etmeyin. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Zaten haftada 1 2 tane konu açılıyor sadece bizim forumda çarpıp kaçtılar diye. 

Böyle durumlar gün geçtikçe artarken kaskosuz arabaya binmek zor gerçekten. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...