İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Babamın kangoo için 1063 tl en düşük axa teklifi aldım, sigortam net üzerinde(arkadaş pazarlık yaptı) %5 lik indirim yaptılar, 1010 tl ye geldi. Bu arada otomobilden kamyonete ilk geçişte hasarsızlık indirimi olmuyormuş, yeni bir sürücü gibi fiyat çıkıyor.

Arkadaşım halkbank çalışanı ilk kez kendi adına araç aldı, yine 1000 li rakamlar çıkarken halksigorta personel özel fiyatı ile 377 tl ye yaptırdı 34 plaka. İşlem dün yapıldı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Arkadaşım halkbank çalışanı ilk kez kendi adına araç aldı, yine 1000 li rakamlar çıkarken halksigorta personel özel fiyatı ile 377 tl ye yaptırdı 34 plaka. İşlem dün yapıldı.

Diyecek bişey yok.. % 65 indirim yapmış... 

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu arada otomobilden kamyonete ilk geçişte hasarsızlık indirimi olmuyormuş, yeni bir sürücü gibi fiyat çıkıyor.

Çok iyi bilirim focustan kuryeye geçerken 7 senelik hasarsızlığım uçup gitmişti, içime oturmuştu.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çok iyi bilirim focustan kuryeye geçerken 7 senelik hasarsızlığım uçup gitmişti, içime oturmuştu.

Aynen bir o kadar indirim de babamdan gitti :(

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Babamın kangoo için 1063 tl en düşük axa teklifi aldım, sigortam net üzerinde(arkadaş pazarlık yaptı) %5 lik indirim yaptılar, 1010 tl ye geldi. Bu arada otomobilden kamyonete ilk geçişte hasarsızlık indirimi olmuyormuş, yeni bir sürücü gibi fiyat çıkıyor.

Karta bankamatikten geri yatırıyor o yaptığı indirim tutarını. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Karta bankamatikten geri yatırıyor o yaptığı indirim tutarını. 

Evet benim kredi kartına 53 tl ödeme geldi sigortayı yaptıktan 2-3 gün sonra.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Evet benim kredi kartına 53 tl ödeme geldi sigortayı yaptıktan 2-3 gün sonra.

Çok eski sigortam.net çalışanıyım, hala %5 bonus indirimleri var demekki 

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Karlarından indirim yapıyorlar onu bence. Bana 127 tl geri yatırmışlardı. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Her müşteri temsilcisine ay başında kullanabilecekleri belli bir miktarda bonus veriyorlar, sen müşteri ve policenin değerine göre işi kaçırmamak için o policeye belli limitlere kadar indirim yapabiliyorsun, ben mesala bmw 645 kaskosu için neredeyse o ayki bonuslarımın yarısını kullanmıştım kaskosu 2007 yılında 6500 lira çıkmıştı tamamen müşteri temsilcisine kalmış bir durum yani. Karttan önce normal police tutarı çekiliyor çünkü yapılan bu indirim sigorta firmasının yaptığı bir indiirm değil o nedenle police üzerindeki rakam ne ise o yazmalı, daha sonra sanırım max 1 hafta içinde kartına o indirim tutarı iade ediliyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayır bonus değil... 

Karttan tam çekip, farkı nakit iade yapıyorlar.. Yani kendi komisyonlarından düşüyorlar.. 

Poliçeyi iptal edince ne yaptılar.. 

Geri mi aldılar bunu.. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayır bonus değil... 

Karttan tam çekip, farkı nakit iade yapıyorlar.. Yani kendi komisyonlarından düşüyorlar.. 

Biz aramızda bonus derdik Mehmet abi o yüzden öyle söyledim, kendi komisyonumuzdan düşüyorduk evet ancak farkı biz kredi kartına iade ettiriyorduk, sistem demişmiş olabilir şimdi.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Poliçeyi iptal edince ne yaptılar.. 

Geri mi aldılar bunu.. 

6 Ay içerisinde iptal edilen poliçelerde geri alınır demişlerdi. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

6 Ay içerisinde iptal edilen poliçelerde geri alınır demişlerdi. 

Nasıl geri alacaklar merak ediyorum... Karttan mı çekecekler ki.. 

Bu durumda ödediğinden fazla geri aldın sen.. 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Nasıl geri alacaklar merak ediyorum... Karttan mı çekecekler ki.. 

Bu durumda ödediğinden fazla geri aldın sen.. 

Abi 2554 tl trafik sigortası vardı bunlar karttan çektiler. 

Sonra kartıma 127 tl yatırdılar. Araç satıldı sonra Allianz bana trafik sigortasından 7 gün sigortalı kalan aracım için yaklaşık 150 tl geri keserek 2404 gibi bir parayı iade etti.

127 de sigortam . net hesabıma para yatırdığı için aradaki fark 33 tl gibi birşey oldu sandım bende ilk başta sevinmiştim ama öyle olmadı.

Sigortam . net sonradan bana yatırdığı 127'yi kartımdan çekim yaptı.

Sonuç olarak 7 günlük kullanım için 150 tl gibi bir trafik sigortası ödedim ben. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hesap doğru... 

2554/365x(7+15)

Poliçe 15 gün sonrasıyla iptal ediliyor..  

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hesap doğru... 

2554/365x(7+15)

Poliçe 15 gün sonrasıyla iptal ediliyor..  

Evet hesap doğru sorun yok abi. 

İlk başta ödediğinden fazla geri aldın demiştin ya onun gibi olmadı yani geri karttan 127 yi çektiler. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet hesap doğru sorun yok abi. 

İlk başta ödediğinden fazla geri aldın demiştin ya onun gibi olmadı yani geri karttan 127 yi çektiler. 

Anladım.. keşke öyle olsaydı.. Farklı sistem kullanmışlar... Yanlış anlama o cümlemi. Nasıl yapacaklarını merak ediyordum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Anladım.. keşke öyle olsaydı.. Farklı sistem kullanmışlar... Yanlış anlama o cümlemi. Nasıl yapacaklarını merak ediyordum. 

Yok abi farklı birşey aklıma gelmedi. 

Yorum bağlantısı
Ömer Lütfi Şahin

2012 titx plus fiesta axa sigorta gecen sene 200tl bu sene 380tl

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

2011 dizel focus (109) : %60 hasarsızlık, muafiyetiz, bir hafta olan ikame aracıda 15 günlüğe çektik fiyat 980 tl

Yorum bağlantısı
Semih Saner
(düzenlendi)

Merhaba Arkadaşlar; bilgi amaçlı olarak güncel trafik sigorta fiyatlarını yazarsak bizler içinde seçme şansı olabilir !!

Araç 2003 ghia ov lpg-benzin  ..yaş 40

Geçen sene 2015 ocak trafik sigortam ergo 218 TL .

Bu sene 2016 ocak trafik sigorta  doğa sigorta   480 TL.....generali  511 TL  bunlar en düşük verenler...

tarihinde Semih Saner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Merhaba Arkadaşlar; bilgi amaçlı olarak güncel trafik sigorta fiyatlarını yazarsak bizler içinde seçme şansı olabilir !!

Benim

Bu sene 2016 ocak trafik sigorta  doğa sigorta   480 TL.....generali  511 TL  bunlar en düşük verenler...

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Semih Saner
(düzenlendi)

Teşekkür ederim..kaza da yok

tarihinde Semih Saner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araç 2003 ghia ov lpg-benzin  ..yaş 40

30'a yakın kriterle fiyatlama yapılıyor Semih Bey. 

Örnekler hiç bir işe yaramaz.. 

Tüm şartlarımız aynı olsa bile sizinle benim fiyatım değişebilir.. 

Aynı kişinin aynı şartlarda aynı marka iki aracının biri diğerinden farklı çıkabiliyor.. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...