İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Başlıkta kasko yok ama geçen muhabbeti geçtiği için yazayım, generali PRESTİJ KASKO EKSTRA 622 4 taksit. Araya 60 liraya benim sigortamida eklemişler 680 ödeyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Allah sonumuzu hayır etsin.. 

Bizler de sizler kadar muzdaribiz bu işten... Bir trafik poliçesi yapmak 2-3 saat.. Kırk yerden fiyat soruyoruz.. 

Fiyat araştırma bitiyor, en uygun verene dönüyoruz hadi yap diyoruz.. Hoop, fiyat artmış oluyor.. :D

Cuma günü fiyat araştırdım.. En uygunu buldum, az önce döndüm yapalım dedim... Zam gelmiş abi, 549 demiştik, 610 çıkıyor şimdi dedi..

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Peki Mapfre sigorta nasıldır ? yaklaşık 550 TL lik teklif alıyorum kendilerinden.

Yorum bağlantısı

Allah sonumuzu hayır etsin.. 

Bizler de sizler kadar muzdaribiz bu işten... Bir trafik poliçesi yapmak 2-3 saat.. Kırk yerden fiyat soruyoruz.. 

Fiyat araştırma bitiyor, en uygun verene dönüyoruz hadi yap diyoruz.. Hoop, fiyat artmış oluyor.. :D

Cuma günü fiyat araştırdım.. En uygunu buldum, az önce döndüm yapalım dedim... Zam gelmiş abi, 549 demiştik, 610 çıkıyor şimdi dedi..

peki emmi ben araştırma yaptım.benim sigorta 2000 den aşağı olmuyor.

arabayı hanımın üzerine göstersek ne kadar kârımız olabilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

peki emmi ben araştırma yaptım.benim sigorta 2000 den aşağı olmuyor.

arabayı hanımın üzerine göstersek ne kadar kârımız olabilir.

Seneye hanımların sigortası da artacak :)

Sigorta şirketleri bu paraları bizlerden bir şekilde alacak... 

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Bu gidişle, trafikte sigortasız dolaşan araçlar çoğalacak. Kaza durumunda kavga, dövüş, vb durumlar artacak. Gidişat muayene gibi olacak. Önceden muayenesiz araç direkt bağlanırdı. Şimdi trafikteki araçların yarısı muayenesiz. Trafik yakaladığında "muayeneniz geçmiş yaptırın bi ara" diyor. Bu durum devletin de işine geliyor. Geciken her gün için ceza alıyor nasılsa...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Geçen sene 250 tl (axa) olan trafik sigortamı bu sene en ucuz Mehmet abinin sayesinde 460tl ye halk sigortadan yaptırabildim. Arkadaşım ufak bir kazaya karışmış 1200tl trafik sigortası ödedi...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu gidişle, trafikte sigortasız dolaşan araçlar çoğalacak. Kaza durumunda kavga, dövüş, vb durumlar artacak. Gidişat muayene gibi olacak. Önceden muayenesiz araç direkt bağlanırdı. Şimdi trafikteki araçların yarısı muayenesiz. Trafik yakaladığında "muayeneniz geçmiş yaptırın bi ara" diyor. Bu durum devletin de işine geliyor. Geciken her gün için ceza alıyor nasılsa...

Bu durumda kurtarıcımız kasko olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bu durumda kurtarıcımız kasko olacak.

trafik sigorta priminde araç yaşının da önemi var mı abi.hani sürücüyle ilgili kriterler önemli ya,trafik için araç yaşı da kriter mi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

trafik sigorta priminde araç yaşının da önemi var mı abi.hani sürücüyle ilgili kriterler önemli ya,trafik için araç yaşı da kriter mi

Var ama etkisi çok az, Yeni modeller ucuz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak İşci

Bende iki haftaya yenileyeceğim, yaş 19 aracın ikinci yılı olacak, aracım 2011 Fiesta, geçen yıl 540 ödemiştim umarım bu sene fazla fark etmez, öğrenci adamım sonuçta :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Var ama etkisi çok az, Yeni modeller ucuz.

Mehmet abi benim de 22 sinde bitiyor sigorta, rica etsem fiyat alabilir miyim? Özel mesaj kapalı sanırım senin.

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

2001 Model Fiesta için bu teklifler gerçek olabilir mi ? :shok:

Axa 2418,37

Sompo 1062,05

Ankara 1542,83

Allianz 1411

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Axa 2418,37

Sompo 1062,05

Ankara 1542,83

Allianz 1411

olmamasını diliyorum :shok:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet abi benim de 22 sinde bitiyor sigorta, rica etsem fiyat alabilir miyim? Özel mesaj kapalı sanırım senin.

Mesaj kutum müsait Köksal.. Açık benimki.. 

Tc, plaka ve ruhsatın isim yazan sayfasındaki belge seri ve no 

Axa 2418,37

Sompo 1062,05

Ankara 1542,83

Allianz 1411

İndirim yoksa ve sigortalı yaşı genç ise.. olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Bozok

2010 civic en uygun fiyati ergo verdi 440 TL yaptirdik, gelecek ay kaskoya ne diycekler bakalim.. Bilen bi arkadasim yardimci olursa sevinirim kaskoyu yeniletmeden mini onarimdan ufak bir göçük duzelttirmek istiyorum budurum bir ay sonra yeniliyecegim kasko fiyatini etkilermi acaba?

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

2 - 3 hafta sonra benim de başımda. hayırlısı artık, yazarım buraya.

mini onarımda kasko etkilenmez 

Yorum bağlantısı

Benim adıma olan; babamın kullandığı aracın (Peugeot 206 feline 2006 model) sürücü ve personel indirimli olarak kaskosu 460TL çıktı Allianz'dan. %60 hasarsızlık indirimi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
(düzenlendi)

Emmi kasko (allianz) 2012 superb 1.6 tdi elegance ogretmen indirimli yuzde 50 hasarzizlik eski aractan 1444 tl tekrar Teşekkürler :-)

tarihinde Ali Uymaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

2010 civic en uygun fiyati ergo verdi 440 TL yaptirdik, gelecek ay kaskoya ne diycekler bakalim.. Bilen bi arkadasim yardimci olursa sevinirim kaskoyu yeniletmeden mini onarimdan ufak bir göçük duzelttirmek istiyorum budurum bir ay sonra yeniliyecegim kasko fiyatini etkilermi acaba?

mini onarimi bazi firmalar hasar kaydi olarak 0 göstererek sisteme isliyorlar kasko sirketi ismiyle yazarsaniz daha net cevap verebilirler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi kasko (allianz) 2012 superb 1.6 tdi elegance ogretmen indirimli yuzde 50 hasarzizlik eski aractan 1444 tl tekrar Teşekkürler :-)

Bu poliçede önemli olan 6 ay önce satılan aracın indiriminin kullanılabilmesi idi..

Allianz'ı seviyorum :)

Hayırlı olsun Hocam.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...