İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Cihan Yaşar

2013 Focus3 Powershift

Personel indirimi o*ldu sanırım biraz :)

normal fıyat nedır

normal fıyat nedır*

2003 fıestam var

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

emmı sıgortacılık ılkelerıne  baktımda  durustluk´ tarafsızlık´; guvenırlılık  seffaflık  bılgı paylasımı  yazıyor  telefon kayıtlarını bırde ben dınleyeyım  gonderın dıyorum yetkı yok dıyor

gecen sene aksıgortaya yaptırdım dıye sabıtleme olmamıs  aksıgortaya yaptıdıktan sonra generılı arayıp teklıf alıp sabıtlemem gereklıymıs telefonda sıgortacı bayan oyle dedimehmet abı ne yapmam gereklı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ucuz? tabi tabi

Anadolu 780 dedi ama yap diyince, pardon 1058 miş dedi... 

Sompo 830 dedi.. 

Allianz 1200

Axa 1590 

Halk 1700

Koca cip... Tablo bu... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

mk3 ten ucuz lem

hiç dayak yemmeiş bu

Dövmeye gitmek şart oldu

Kaskosu fiestaya göre ucuz :D

Olsun yinede benim olacak fiesta
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

Mehmet abi gecen sene generali fiyat teklifi verdi ben sigortayi yakinima yaptirdigimi soyledim generali fiyati sabitleyelim dedi.bugun aradim telefon kayitlarinda sabitlenmemis dendi ben kayitlari nadil alabilirim

Ben sabitleme yapilsin dedigimi saniyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet abi gecen sene generali fiyat teklifi verdi ben sigortayi yakinima yaptirdigimi soyledim generali fiyati sabitleyelim dedi.bugun aradim telefon kayitlarinda sabitlenmemis dendi ben kayitlari nadil alabilirim

Ben sabitleme yapilsin dedigimi saniyorum

Şirketin özel bir uygulaması.. Alamazsınız Cihan Bey. Vermek zorunda değiller.. 

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

Mehmet abi sabitlemeyi onlar teklif etti bende sigortaci yakinim ona policeyi yapmasini soyledim o yuzden generaliden yapamayacagimi soyledim sigortacida fiyayi sabitleyip seneye fiyattan teklif vercegini soyledi bende olur dedim.simdi ise sigortayi yaptirdiktan sonra tekrar benim generaliyi arayip teklifi sabitlemeliymisim oyle dediler bukayitlari alamiyacaksak neden kayit yapilrki

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

Mehmet abi sabitlemeyi onlar teklif etti bende sigortaci yakinim ona policeyi yapmasini soyledim o yuzden generaliden yapamayacagimi soyledim sigortacida fiyayi sabitleyip seneye fiyattan teklif vercegini soyledi bende olur dedim.simdi ise sigortayi yaptirdiktan sonra tekrar benim generaliyi arayip teklifi sabitlemeliymisim oyle dediler bukayitlari alamiyacaksak neden kayit yapilrki

neovo sıgorta nasıl

Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

2000 model fiestaya 419 tl fiyat çıktı ergo sigortaya yaptirdik fiyatlar uçuk yaptıracak

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mert Üçkaleler

Geçen sene 400 e yaptırdığım Anadolu Sigorta Trafik sigortası bu seneki teklifi 868 TL yok artık dedim :) Kaskoya' da 900 TL diyor :) (Bence Kasko çok uygun)

Sompo japan en uygun trafik sigortası teklifini veriyor güvenemiyorum nedense. 

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Axa yı tercih edin bence

Sompo 470-480 li bir rakam . Axa için 650 Civarı bir rakam aldım. Kesinlikle Anadoludan yaptırmayacağım.  Axa bile bana pahalı geliyor :(

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Sompo 470-480 li bir rakam . Axa için 650 Civarı bir rakam aldım. Kesinlikle Anadoludan yaptırmayacağım.  Axa bile bana pahalı geliyor :(

Bence Sampo ya yaptırabilirsiniz. Yine bence Axa'dan iyidir..Bu tamamen şahsi fikrimdir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Doğan

SOmponun işiniz olduğunda karşınızda muhattab bulabilirseniz iyidir herkes bundan şikayetçi ben axa yaptırıyorum hep

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Kaskonuz var ise,trafik sigortasında en uygun fiyatı kim veriyorsa onu yaptırın bence.

+1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

benim ne olacak o zaman emmi.

şimdi 1000 tl idi.6 ay sonra 2000 olur o zaman.

yok mudur bunun başka çareleri?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

benim ne olacak o zaman emmi.

şimdi 1000 tl idi.6 ay sonra 2000 olur o zaman.

yok mudur bunun başka çareleri?

vesile ile mesela kaçımız sigorta şiketine şikayet açtırıp: piyasada mesela 200 e yapılan bir boya işlmei için büyük plazalı alman lüksü marlkalarında 1000TL ye onay vermeniz yüzünden primler artıyor dedi?

müşteri de sesini duyurmlalı rahatsızlığı direkt sigortaya bildirmeli.

acentaya değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...