İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Bugün sigortacı arayıp teklif sundu. Axa'dan geçen yıl 385 TL'ye yaptırmıştım 488 TL, Ak Kasko: 840 lira idi, 726 TL

Sigorta'nın niye arttığını sordum; Tamir'de orjinal parçaya geçiş ve özellikle Kayseri ve Gaziantep'teki kaza artışları dedi.

Yarın gidip yaptıracağım kısmet olursa.

Ege'nin batışı tek sebep :)

Kasko niye artmamış :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Dün benim courier için Allianzdan trafik 808 lira, Ray sigortadan da kasko için 1200 lira teklif aldım, daha sonra başka yerden de kasko için Ak sigorta 800 lira teklif verdi, kasko ile trafik sigortam aynı fiyata geldi..daha neler göreceğiz bakalım.

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Dün benim courier için Allianzdan trafik 808 lira, Ray sigortadan da kasko için 1200 lira teklif aldım, daha sonra başka yerden de kasko için Ak sigorta 800 lira teklif verdi, kasko ile trafik sigortam aynı fiyata geldi..daha neler göreceğiz bakalım.

Celladını bekleyen mahkum gibi oldum iki ay sonra benim de sigorta sürem doluyor bakalım ne çıkacak bahtımıza..

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Celladını bekleyen mahkum gibi oldum iki ay sonra benim de sigorta sürem doluyor bakalım ne çıkacak bahtımıza..

Çok kötü sormayın Yasir bey, bir rahat nefes alamaz olduk, eski kaskonun taksiti bitiyor pat 2 ay sonra yenisi başlıyor, o bitiyor vergisi geliyor, o bitiyor bakımı geliyor...

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şanslısınız... Aralıkta genelde rekabete girer bazı firmaların ikisi :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Şanslısınız... Aralıkta genelde rekabete girer bazı firmaların ikisi :D

Mehmet Bey (Emmi) o süreçte sizi bir rahatsız edeceğim zaten..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet Bey (Emmi) o süreçte sizi bir rahatsız edeceğim zaten..

Olur.. elimden geleni yaparım... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Generali den sigorta için aradılar 225 4 taksit, yaptım geçtim. Kasko için 2 3 hafta sonra tekrar arayacaklar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Generali den sigorta için aradılar 225 4 taksit, yaptım geçtim. Kasko için 2 3 hafta sonra tekrar arayacaklar.

Sabitlenmiş bir fiyattı galiba... 

Hayal bu rakamlar... 

ve bu şekilde devam ederse kendileri de hayal olacak... 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Mehmet bey, geçen sene 920 lira sigorta + kasko ya verdim. 800 e kadar teklif gelirse kaskoyuda buradan yapıp geçeceğim.

54 lira ev için sigorta falan diyor arayan arkadaş, yaptıran var mi?

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

fıyat cok ıyı  daha once fıyatı sabıtlemısmıydınız?

Mehmet bey, geçen sene 920 lira sigorta + kasko ya verdim. 800 e kadar teklif gelirse kaskoyuda buradan yapıp geçeceğim.

bende gecen sene 220 . 230 lıra cıvarı sabıtlemıstım. bugun generalı aradı.sabıtleme gorulmuyor dedı. telefon gorusme kayıtlarına bakıcaklar

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

ben sabitleme yaptığımı hayırlamıyorum. bu sefer aradıklarında da öyle birşey demediler, nasıl bir sistem ki o :)

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

ben sabitleme yaptığımı hayırlamıyorum. bu sefer aradıklarında da öyle birşey demediler, nasıl bir sistem ki o :)

bu fıyatı nasıl verdıler

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Aradılar 225 e yapalım dediler olur dedim :)

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

Aradılar 225 e yapalım dediler olur dedim :)

cok ıyı odeme nasıl oluyor? ve polıce 

cok ıyı odeme nasıl oluyor? ve polıce 

polıcenız ne zaman bıtıyordu?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

Kredi kartı ile. Posta ile gönderiyorlar. Bu sene isterseniz nail atalım si ik sayfayı çıktı alın dediler okur dedim bende.

6/11 de bitiyor. Ödeme de o zaman olacak.

Mail gelmiş bile

6e106a913f5f8075eee43cdd0bd051eb.jpg

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

Kredi kartı ile. Posta ile gönderiyorlar. Bu sene isterseniz nail atalım si ik sayfayı çıktı alın dediler okur dedim bende.

6/11 de bitiyor. Ödeme de o zaman olacak.

Mail gelmiş bile

kredı kartı bılgılerını telefondan mı verdınız?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:s :S :s plaka 34 mü?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

kredı kartı bılgılerını telefondan mı verdınız?

Evet. Plaka 07 ama İstanbul diye çıkıyor sistemde ikametten dolayı.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Bir arkadaşım bugün bir araba aldı. 10-12 yıldır arabası yoktu üzerine. Generali sigortadan teklif aldık, 1371.- dediler. Biz sizi ararız dedik. 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Yazma fırsatını henüz buldum.

Sigorta süresi geçmiş bir araç için diğerlerine nazaran bedava denecek bir rakama çok acil bir durumda yardımcı olan saygı değer abim Mehmet ÖZYÜREK 'e buradan teşekkür ederim. Hem de Allianz 'ın poliçesi ile. Kamu kaynağını etkin kullanmamıza vesile oldu vesselam.  :bravo:  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Gök

Bir arkadaşım bugün bir araba aldı. 10-12 yıldır arabası yoktu üzerine. Generali sigortadan teklif aldık, 1371.- dediler. Biz sizi ararız dedik.

Kasko anlamislardir :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gök

Bugun yeni aldigim aracim icin sigorta teklifi aradim. Emmi sagolsun ugrasti en uygun 650 tl civari buldu. Burdan tesekkur ederim emmiye. Farkli bir arkadasin arastirmasi sonucu axa sigortadan 450 tl'ye kestirdim. Umarim su anki sartlarda uygun olmustur. Bu arada yeni aracim yine mondeo (genc hali). Konusu cok yakinda insallah :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Can Yıldırım

Bana teklif verebilecek olan var mı

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Bundan sonra bende mehmet özyürek ten teklif alıp ona sigorta ve kasko yaptıracam,hem çok ilgileniyor hem de nede olsa forumdan tanıdığımız...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...