İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Ömer Sezer

30 yaş altı ilk kez araç sahibi olan bir arkadaşımın 2011 model Renault Megane3 1.5 dci aracı için aldığımız Trafik Sigortası teklifleri
Ergo : 1880
Axa : 1315
Allianz : 1145

Anadolu : 963
Ege : 760

gerçekten çok pahalı.!  :angry:

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Nedir bu fiyatlar böyle ya. Yaşım 28. Kendi adıma kayıtlı ilk aracımı Şubat ta aldım. 2006 model Focus. Anadolu sigortadan 378 liraya yaptırdım.

30 yaş altıyım ve ilk aracım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

30 yaş altı ilk kez araç sahibi olan bir arkadaşımın 2011 model Renault Megane3 1.5 dci aracı için aldığımız Trafik Sigortası teklifleri

Megane 3 zaten pahalı, bi de ilk araç sahibi, yaş düşük. Normal rakamlar.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Aynı yaş aynı şartlarda 2011 Focus tdci için bu rakalmların abartısız iki katı fiyat aldım. En son 1500 liraya muafiyetli bir kasko yaptırdım sanırım alianz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Caner AKYOL

7. basamak hasarsızlığı olan aracımıza en uygun mapfre sigortadan çıktı. 60 plakalı ve ankarada olan araç için fiyatlar aşağıdadır.

Trafik:224

Kasko: 1070 mapfre, 1100 allianz, 4950 axa, 2000 küsür güneş

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Arkadaslar aracimin sigortasi ve kaskosunun onumuzdeki ay bitmesi sebebiyle internet uzerinden bir kac siteden teklif aldim. Araci gecen sene 420 liraya sigorta yaptirmistim. Kendisi adima olan ilk aracti. Bu seneki tekliflerde 850 liradan asagi teklif yok. Herhangi bir kazaya karismadim. Bu fiyatlar normal mi ? Degilse kasko sigorta konusunda yardimci olabilecek biri var mi ?

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

kasko ve trafik sigortası fiyatları çok yükseldi. forumda konuları tartışıldı. yapacak pek bir şey yok gibi.

Yorum bağlantısı

Vallahi yeni aldığım araca 390 TL ye zar zor sigorta yaptırdım , fiyatlar ciddi anlamda uçmuş. 200-250 ye sigorta yaptırdığımız günler geride kaldı sanırım

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Bu yıl fiyatların uçmasına en büyük örnek bende sanırım. Eşimin ilk aracı, yaşı ve aracın kaza frekansı gibi konular üst üste binince 750 TL'ye sigorta yaptırdım. (en büyük kayıplarımdan biridir.) 

Yorum bağlantısı
Caner AKYOL

temmuzda çıkan yasaya göre trafik ve kasko fiyatlarında artış oldu. fiyatlar aşağıda görüldüğü gibi uçtu gitti

7. basamak hasarsızlığı olan aracımıza en uygun mapfre sigortadan çıktı. 60 plakalı ve ankarada olan araç için fiyatlar aşağıdadır.

Trafik:224

Kasko: 1070 mapfre, 1100 allianz, 4950 axa, 2000 küsür güneş

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Arkadaslar aracimin sigortasi ve kaskosunun onumuzdeki ay bitmesi sebebiyle internet uzerinden bir kac siteden teklif aldim. Araci gecen sene 420 liraya sigorta yaptirmistim. Kendisi adima olan ilk aracti. Bu seneki tekliflerde 850 liradan asagi teklif yok. Herhangi bir kazaya karismadim. Bu fiyatlar normal mi ? Degilse kasko sigorta konusunda yardimci olabilecek biri var mi ?

Benimde araştırmalarımda o civarlarda yüksek rakamlar çıkmıştı. Koalay.com'dan geçen seneki fiyatın %10 fazlasına yaptırdım.

Yorum bağlantısı

bende 200 tl civarında sigortaya ödeme yaparken bir anda 380 tl ödeme yapmam ekonomimi iyi bi sarstı sigortalar iyi yükseldi bu ara

Yorum bağlantısı
Erol Güven
(düzenlendi)

Bu yıl ne hikmetse sigorta ücretleri resmen uçmuş ne böyle herkes şikayetçi geçen sene yol yardımı dahil 320 tl ye yaptırmıştım bakalım bu sene bir sürpriz bizi bekliyor ama hadi hayırlısı.

tarihinde Erol Güven tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

92 doğumluyum generali sigortanın danışmanının söylediğine göre 5.kademeden %10 indirimliymişim ama 828 lira teklif var emmi 

Mehmet Bey Yaşınız kaç ?

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Geçen yıl 385 liraya yaptırmıştım. Niçin bu kadar az indirim var dedim, piyasaya son zamanlarda çok fazla custom çıkmışmış. Kaza yapma olasılığı artmış. İşler bireyselden genele dönmüş durumda. Piyasada ne kadar çok kaza olduysa o kadar fiyatlar artıyor.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Nisanda 300 e sigorta geçen gün de 500 e ( bixenonlar da işli) kaskomu yeniledim tabiki araç babamın üstüne yapmamın avantajı bu [emoji1]

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Nisanda 300 e sigorta geçen gün de 500 e ( bixenonlar da işli) kaskomu yeniledim tabiki araç babamın üstüne yapmamın avantajı bu [emoji1]

bi xenonları faturalı mı almıştınız nasıl işlettiniz acaba ?

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

bi xenonları faturalı mı almıştınız nasıl işlettiniz acaba ?

Hiç birşey istemiyolar sdece arabaya yapılan ek tutarı söylüyosunuz örneğin 3000 liralık aksesuar vs var diyorsunuz ona göre fiyat veriyo herhangibir sıkıntıda onun ücreti de ödeniyo kasko tarafından
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...