İçeriğe Yönlendir

2007 Ford Fiesta 1.6 Ghia St Ön Arka Tamponlarım Geldi..

Musa Kuru

Recommended Posts

Musa Kuru

Uzun uğraşlar sonucunda Alper Aksakal Kankamın sayesinde ön arka st tamponları getirtebildik.. Arka difizörde ufak bir oynamada yaptık.

yorumlarınızı bekliyorum..

R1Lq87.jpg

3vBkX0.jpg

6r7j40.jpg

yN8kyk.jpg

GPQjqr.jpg

zavNW7.jpg

OVnjW4.jpg

Jqrj5J.jpg

412NdA.jpg

AnQjov.jpg

5LrjAz.jpg

yN8XJk.jpg

6r70p0.jpg

WgAd8m.jpg

3vBdW0.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, yalnız birazcık abartı dozu aşmış gibi, çift egzost olmamış, birisi zaten çalışmıyor ve arkadan içi temiz duruyor, araç dizel egzost olmaz normalde, st lerde olur onlarda benzinlidir yolda gören st diyip yarış moduna girer :)  ben orjinal fiesta S şekline sadık kalınması taraftarıyım yanlış anlamayın, elbette zevk meselesi bunlar ama ben olsam ekzostu takmazdım, ön lipte biraz fazla büyük gibi...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alperen Artam

Maşallah, lastik ebatınız nedir yanaklar 50 mi ?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Maşallah, yakışmış. bir ufak tavsiye, resimlerde güneşi arkanıza alın, çok yansıma yapmış.

Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

Arka tampon çok güzel. Farların çok güzel. Ön tampon çok güzel ama o ön lipler ve cam rüzgarlıkları gerçekten fazlalık. Göndelen üstüne gece kondu koymuşsun gibi olmuş  :rolleyes:  :)

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Maşallah güzel olmuş faka araba güzel bir pasta cila istiyor 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Güzel olmuş güle güle kullanın alper hocama selamlar saolsun insanları hiç kırmayan ve elinden geldiğince yardımcı olan biridir.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Musa Kuru

Egzosa biraz merakım var abi napayım öttüremesekte böyle avutuyoz kendimizi :D :D

Hayırlı olsun, yalnız birazcık abartı dozu aşmış gibi, çift egzost olmamış, birisi zaten çalışmıyor ve arkadan içi temiz duruyor, araç dizel egzost olmaz normalde, st lerde olur onlarda benzinlidir yolda gören st diyip yarış moduna girer :)  ben orjinal fiesta S şekline sadık kalınması taraftarıyım yanlış anlamayın, elbette zevk meselesi bunlar ama ben olsam ekzostu takmazdım, ön lipte biraz fazla büyük gibi...

Eyvallah Usta Buyur Lastik bu

13875064_10210130015989748_1607921045_n.

Maşallah, lastik ebatınız nedir yanaklar 50 mi ?

Eyvallah usta :)

Karlıkçı halil :) 
Emeğine sağlık hocam ama ben de abartı buldum.

Çok Acemi fotografçıyımdır : )

Maşallah, yakışmış. bir ufak tavsiye, resimlerde güneşi arkanıza alın, çok yansıma yapmış.

rüzgarlıklara alıştım şimdi sökünce çok toğaf duruyor ya. ön lipide söktüğümde bi insanın dişlerini sökmüş gibi görünüyor gözümde :D

Arka tampon çok güzel. Farların çok güzel. Ön tampon çok güzel ama o ön lipler ve cam rüzgarlıkları gerçekten fazlalık. Göndelen üstüne gece kondu koymuşsun gibi olmuş  :rolleyes:  :)

valla pasta cilayı yaptıralı 2.3 ay oldu araç bulunduğum bölge dolayısıyla biraz tozluydu.

Maşallah güzel olmuş faka araba güzel bir pasta cila istiyor 

aynen usta alper candır. aleykümselam. saygılar.

Güzel olmuş güle güle kullanın alper hocama selamlar saolsun insanları hiç kırmayan ve elinden geldiğince yardımcı olan biridir.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

maaşallah diyelim nazar deymesin. 1 sene fiesta kullandım. o sınıfta en ideal araçtır. hatta istanbulda en ideal araç. güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
İlker sağlam

Hayirli olsun cok şık durmus :) tamponlari nerde yaptrdiniz acaba ankaradayim bende?

Yorum bağlantısı

İlk resimlerde Tampon çalı çırpıdan gözükmüyor Eyvah dedim hani tampon :) Güzel olmuş zevk meselesi güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Onur Doğan

Hocam gözüme takıldı arka lastikler içeriye doğru basıyor gibi ? Yoksa bana mı öyle geldi.. 

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Son fotoğrafa kadar keyifle baktım.Ama son fotoğrafta gördüğüm kadarıyla egsoz pek olmamış,tekinin içi temiz kalmış ve diğeriyle simetrik değil biraz yamuk duruyor.Saydıklarımın dışında maşallahı var.

Yorum bağlantısı
Musa Kuru

Aynen usta egzoslarda ufak bi simetri sorunu var malesef. sol tarafa extra egzos çıkışı açmadan önce stepne boşluğunu hesap edemedik o şekilde bile zar zor yerleştirdik anca okadar oldu :D

Son fotoğrafa kadar keyifle baktım.Ama son fotoğrafta gördüğüm kadarıyla egsoz pek olmamış,tekinin içi temiz kalmış ve diğeriyle simetrik değil biraz yamuk duruyor.Saydıklarımın dışında maşallahı var.

Sanırım size öyle geldi usta veya fotolarda öyle görünmüş olabilir :)

Hocam gözüme takıldı arka lastikler içeriye doğru basıyor gibi ? Yoksa bana mı öyle geldi.. 

hehehe şekil olsun diye almıştım oraya teşekkürler usta sağolasın

İlk resimlerde Tampon çalı çırpıdan gözükmüyor Eyvah dedim hani tampon :) Güzel olmuş zevk meselesi güle güle kullanın.

Alper Aksakal aracılığı ile aldık tamponları çok şükür çok yardımcı oldu kendisi. forumada üye. bulabilirsin forumdan şansına oda ankarada. ama bugün düğünü vardı belki bu sıra ilgilenemeyebilir.

Hayirli olsun cok şık durmus :) tamponlari nerde yaptrdiniz acaba ankaradayim bende?

teşekkürler.

Bence iyi olmuş.

teşekkürler

:nazar:  :good1: Gayet şık.

Allah razı olsun usta. valla dediğin gibi ilk aracım fiestaydı yine aynı kasadan 2006. km ile oynandığı için sattım onu sonra doblo aldım sonra olmadı tekrar 2006 fiestaya döndüm. onunda kazasıydı yine km oynanması olunca :D onuda satıp 2015 clio aldım. onada için ısınmadı en son 3. kez bu kasalara döndüm şuanda bu var. inşallah uzun bir süre bunu kullanırım.

maaşallah diyelim nazar deymesin. 1 sene fiesta kullandım. o sınıfta en ideal araçtır. hatta istanbulda en ideal araç. güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Izgaraları boyamışsınız ne yazıkki siyahta boyanınca kendini belli etmiyor şahsen orjinal haliyle kullanıyorum ben

Yorum bağlantısı
Mustafa.Öztürk

Hayırlı olsun egzoz harıcın hepsı on numara olmus

Tamponları nerden temın ettınız ve ne kadara mal oldu bende arastıryorum ama bulamadım

Yorum bağlantısı
Musa Kuru

Allah Razı olsun usta.

Alper Aksakal arkadaşımız yardımcı oldu. foruma üye bulabilirsiniz forumdan. ortalama 3.bine mal oldu.

Hayırlı olsun egzoz harıcın hepsı on numara olmus

Tamponları nerden temın ettınız ve ne kadara mal oldu bende arastıryorum ama bulamadım

Orjinal hali benim pek hoşuma gitmiyor ya o yüzden boyadım.

Izgaraları boyamışsınız ne yazıkki siyahta boyanınca kendini belli etmiyor şahsen orjinal haliyle kullanıyorum ben

Allah Razı olsun usta.

Maşallah :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Türkkanı

orijinal st maşpiyel olsa ve ön lip çıkartılsa daha bi baktırır kendine  :nazar:

Yorum bağlantısı
Musa Kuru

orijinal st maşpiyel olsa ve ön lip çıkartılsa daha bi baktırır kendine  :nazar:

Orjinal st marşpiyele geçmeyi planlıyorum usta ama ön lipe gelirsek ön lip benim hoşuma gidiyor valla tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz. lip olmayınca dişleri dökülmüş insana benzetiyorum ben aracı :D

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Musa kardeşim maşallah kazasız belasız kullan. Arkadaşın birisi yazmış karlıkçı halil diye ben bu yakıştırmayı hafife almak diye algıladım. Karlıkçı x dediğiniz kişi oem ford ürünü satmaya başladıda bizim mi haberimiz yok aceba :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Kuru

Evyallah Kanka. Valla bende bilemedim karlıkçı halili :D

Musa kardeşim maşallah kazasız belasız kullan. Arkadaşın birisi yazmış karlıkçı halil diye ben bu yakıştırmayı hafife almak diye algıladım. Karlıkçı x dediğiniz kişi oem ford ürünü satmaya başladıda bizim mi haberimiz yok aceba :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...