İçeriğe Yönlendir

Tork Anahtari Ve Subap Degisimi (Izmir)

Burak Balci

Recommended Posts

Burak Balci

Merhaba degerli arkadaslar. Taunus aracim icin subap takimi degistirmeyi planliyorum. Izmirde oturan arkadaslardan yardim istiyorum. Odunc verebileceginiz veya kiraya verebilecek tork anahtari sahibi olan arkadaslar varsa sevinirim. Ust kapagi cikarip subap ustasina verme planim var. Izmirde bildiginiz subap ustasi varsa ozel mesaj veya buradan yazabilirseniz sevinirim.. saglicakla kalin

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

torks seti  pek pahalı birşey değil 15 20 lira ya bile  var piyasada

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

10 lira dediler bozuklar fazla çıkmayınca 7 liraya aldım 1 ay olmadı henüz, koltukları söküp koltuk ısıtma takarsam lazım olur diye, elimizde bulunsun diyerek aldım. Lazım olursa vereyim ama gel git masrafı bir takım tork anahtarını çıkarabilir :)

Yorum bağlantısı
İsmail Kızılkaya

6 sanayıde murat subap var giderseniz yardımcı olurlar daha once calısmıstım bahadır ı bulun her konuda yardımcı olur 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu
(düzenlendi)

Tork anahtarı ayarlanabilir kuvvetle civata sıkmaya yarar herhalde bundan bahsediyor.Kapağı takarken lazım olacak.

tarihinde Sermet Gündoğdu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

500 tl lerden başlar tork anahtarı.. amatör kullanımda çantada bulunmaz pek. subaplara işlem yapacak olan firmadan isteneblir ? aklıma gelen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Burak Balci

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim değerli arkadaşlar.. Evet ayarlı tork anahtarı gerekiyor, kapagı kapatırken 60 70nm gibi torkla aşamalı olarak sıkmam gerekiyor. 20 liralık tork anahtarı ile yaparsam 1000km dayanmaz motor :)

6.sanayi murat subapı bulabilirsem konuşurum ve tork anahtarı verirmi bilemem :) Karabağlar sanayi sitesindde guven subap diye bi yer daha varmış. Bilen biri varmıdır acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...