İçeriğe Yönlendir

İkinci El Laptop Aldim

Tuncay Küçük

Recommended Posts

Tuncay Küçük

Fakat geçmişini bilmiyorum bylock vs..killandim.Adam bilgisayar Tamirci si format attı verdi. Geri de almıyor anlayan birisi varsa yardım lutfen

Yorum bağlantısı
Tuncay Küçük

Benden önceki sahibi varsayalım şu malum fetö örgütü ile ilgili bi yazışma yaptı bilgisayarda veya bi program indirdi suç unsurlu bi risk varsa almamaliydim ama aldık bi kere

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

HDD değişmesi makina gecmişini çözmez.

Anakartın MAC adresi dünyada tektir. Değişmedikçe eskiyle bag kopmaz.

Ankart parası da neredeyse pc parasıdır.

Bence endişe etmeye gerek yok o işlerde kullanılan PCleri 2.ele vermek degil yakar atarlar zaten.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

adamın işi gücü yok fetöyle ilişkisi var diyelim sonra gidip bilgisayarcıyamı satacak laptopu:) e sizde bişey çıksa değneğin ucu en sonunda o adamı bulur niye böyle bir riske girsinler

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Alışveriş yaptığınızı belgeleyen bir fatura vs elinizde var ise onu saklayın.

Yorum bağlantısı

Bu zamana kadar hep ikinci el laptop aldım, böyle bir şey görmedim, duymadım, başıma da gelmedi...

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Zamanında 2. el bir telefon almıştım, içinden enteresan videolar çıkmıştı.. :blush:

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bende laptop alalı 1 ay falan oldu. Halen arayan soran yok.Ama dikkat etmek lazım ne olur ne olmaz. :))

Yorum bağlantısı
Tuncay Küçük

İnternette aradım biraz Fetocu ler cep tel.ve bilgisayarlarını elden çıkarıyor haberleri okudum killandim

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Satış sözleşmesi yapılırsa geçmişi malum örgütle alakalı bile olsa sözleşme tarihinden sonraki sahibini bağlamaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İnternette aradım biraz Fetocu ler cep tel.ve bilgisayarlarını elden çıkarıyor haberleri okudum killandim

Çoğu meslekten ihraç edildiği için ve Paraya ihtiyaçtan ellerinde nakite çevirecekleri araba telefon laptop satıyorlar.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

bişey olmaz. makbuz alın satıcıdan yeter.

Ne olacağı hiç belli olmaz süreç kritik malum, o makbuzla birlikte alırlar içeri.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu kadar sorun yapmayın, diski değiştirin, hayatınıza devam edin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Küçük

Bu kadar sorun yapmayın, diski değiştirin, hayatınıza devam edin.

Disk derken harddisk degilmi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

Bir zamanlar bundan 3 - 4sene evvel su an ihrac olan arkadaşın hiç bir sebep yokken

Hard disk ni değiştirmiştik. Çıkan diski ver kullanalım ver dedim. Olmaz dedi en son kalorifer

Kazanına atacağım demisti.

Bir anlam cikaramamistim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...