İçeriğe Yönlendir

Paslanmaz Yüzey Yapiştirici

Tacettin Kadı

Recommended Posts

Tacettin Kadı

Merhabalar. Bana önerebileceğiniz iki paslanmaz malzemeyi birbirine yapıştıracak ürün lazım. Denenmiş bir şey olursa çok makbule geçer. Biz önceden imalatta kullanıyorduk. İsmini falan hatırlamıyorum ama yalnız çift tüplüydü, renkleri yeşil mavi diye hatırlıyorum da pek emin değilim. Bu arada bir defaya mahsus ısıya dayanması lazım. İş hakkında kısa bilgi verim. 

Paslanmaz saca önce tezgah şeklini veriyoruz. Düz yüzeyinden evye küveti saca kaynatılacak kadar kesip çıkarıyoruz. kesilen yerde mukavemet kaybı oldugundan, alttan kayıt atıyoruz. Bu kayıtı suan punta punta kaynak yapıyoruz ve görünen yüzeyi ne kadar temizlesekte ben burdayım diyor. Onun için yapıstırıcı şart. Kayıttan sonra evyeyi argon kaynağı ile komple kaynatıyoruz. Yani bir kerelik ısıya daynması lazım. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

İran yapıştırıcısı denen şey geldi aklıma ,gri renkte ve porselen gibi oluyor kuruduğunda.

Yorum bağlantısı
Misafir

würtün ürünleri var asansör sektöründeyim paslanmaz sac ile suntayı veya siyah sac ile paslanmaz sacı yapıştırmada kullanıyoruz.

silikon şeklinde olanı var gri renkte

birde kova şeklinde olanı var oda püskürtme makinesi ile uygulanıyor...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...