İçeriğe Yönlendir

Boya Ve Kaporta

pertev darendeli

Recommended Posts

pertev darendeli

herkese iyi günler. aracımın yaşı gereği tavan ve bagaj kapağında bulunan güneş yanıkları ve ufak tefek sürtmelerinde eklenmesiyle aracımı komple boya ve kaportaya sokmayı düşünüyorum. adana da ikamet ediyorum uygun fiyat ve temiz işçilik arayışındayım adana da olupta bilgi sahibi olanınız varsa yardımınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Kemal Mert

Gözü kapalı güvenebilirsin. Halil Bey ve babası Muhittin Bey, Baba oğul çalıştırıyorlar ve çok eski esnaflar.

Develi Oto

Adresi; Fatih, 73003. Sk. 7 A, 01160 Seyhan/Adana

Cep: 0545 268 0684

Alparslan Türkeş bulvarından (Turgut Özaldan) aşağı inerken kanala varmadan hemen sağa girin. 30 metre ilerde. (ara sokak)

Yorum bağlantısı
Kenan Aksoylu

Selam Pertev bey Kamil ve Burhan Usta var E-5 de Zülfikar otomotivin arka tarafında. Çok temiz ve dürüst işçilikleri vardır. Tutku Otomotiv düşünürseniz telefon numaralarını verebilirim.

Yorum bağlantısı

herkese iyi günler. aracımın yaşı gereği tavan ve bagaj kapağında bulunan güneş yanıkları ve ufak tefek sürtmelerinde eklenmesiyle aracımı komple boya ve kaportaya sokmayı düşünüyorum. adana da ikamet ediyorum uygun fiyat ve temiz işçilik arayışındayım adana da olupta bilgi sahibi olanınız varsa yardımınızı bekliyorum.

Pertev Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Boga

aynı şeyleri düşünüyormuşuz, 

takipteyim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...