İçeriğe Yönlendir

Gitti Laguna Geldi C5

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

O.Yücel Çetin

Fevkaladenin fevkinde. Fiyatına göre mükemmel otomobil. Güzel günlerde kullanman dileğiyle Abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Fevkaladenin fevkinde. Fiyatına göre mükemmel otomobil. Güzel günlerde kullanman dileğiyle Abi.

Sağol kardeşim.  Daha iyileri senin olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Hayırlı olsun abi, biraz araştırınız demişsin neyi araştırıcaz [emoji16]

Nerede demişim

Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu

hayırlı uğurlu olsun. ALLAH güle güle binmeyi nasip etsin inşALLAH.  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Abi kendine bayram hediyesi almışsın.:)  Hayırlı olsun. Güle güle kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah Ersel  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Güzel günlerde kullan abim, 1.6 ehdi yarı otm niyetlenip kullandıktan sonra sanzımandan dolayı vazgeçmiştim. Bunda hangi şanzıman var

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Güzel günlerde kullan abim, 1.6 ehdi yarı otm niyetlenip kullandıktan sonra sanzımandan dolayı vazgeçmiştim. Bunda hangi şanzıman var

Geçişleri hissedilmeyen 6 ileri dsg diye biliyorum  

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kazasız belasız ve de cezasız kullan Ersel. Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Kazasız belasız ve de cezasız kullan Ersel. Hayırlı olsun.

Çok teşekkürler Cenk. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayırlı olsun inşallah. Bu c5 ler uzun zamandır makyaj yemiyor. Kasa yıllardır güncel sayılır. Benim de merak ettiğim ve ilgilendiğim bir araç. Acaba arka koltukta 3 kişi rahat seyahat edebilir mi. Şanzuman çıkıntısı yok gibi gördüm resimlerden.

Evet, zaten bu kasa makyajlanmıştı, yeni kasa yok. Eskisi de yok. Uzun süredir sitesinde C5 in sıfırı yok. Ya C5 i bitirdiler ya da isim değişimiyle yeni bişey gelecek. Türkiyede  sıfır C5 satılmıyor :(

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Hayırlı uğurlu olsun murat abi. Güle güle kullan. Maşallah  :nazar: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Önder 1.6 sı da güzeldi ama bunun uzaktan yakından ilgisi yok. 2.0 bambaşkaymış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abi hayırlı olsun.Şu süspansiyon la ilgili biraz daha kullanım tecrübelerini paylaşırmısın

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Maşallah Murat abi araba güzel özellikle 2.0 dizel otm olması ayrı bir keyiflidir illaki

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

tekrar yazıyorum yakında forumda 2000cc altı araç kalmayacak :) 2.0 litreciler artıyor ben dahil. C5 in koltuklarını ve direksiyonunu sevmiyorum. Koltuklar yarış koltuğu gibi çok sarıyor adamı biraz iri yarıysanız rahatsız edebilir.  Normal insan boyutlarındaysanız sıkıntı yok :biggrin:

hayırlı olsun tam fiyat performans arabası 50 civarı diye biliyorum fiyatlarını. Sadece süspansiyon için bile alınır, eşek kadar jant ile mis gibi kullanılıyor. Yok çukurdan geçtim ses geldi, yok zıplattı yok pat küt etti derdi yok maşallah özellikle konforla ve yakıt tüketimiyle ilgili detaylı bilgi bekleriz. Hayırlı olsun

1.6 dizel düz vites c5 alınır + çip olursa.

Sanırım c5 mondeodan daha ağır...

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

tekrar yazıyorum yakında forumda 2000cc altı araç kalmayacak :) 2.0 litreciler artıyor ben dahil. C5 in koltuklarını ve direksiyonunu sevmiyorum. Koltuklar yarış koltuğu gibi çok sarıyor adamı biraz iri yarıysanız rahatsız edebilir.  Normal insan boyutlarındaysanız sıkıntı yok :biggrin:

hayırlı olsun tam fiyat performans arabası 50 civarı diye biliyorum fiyatlarını. Sadece süspansiyon için bile alınır, eşek kadar jant ile mis gibi kullanılıyor. Yok çukurdan geçtim ses geldi, yok zıplattı yok pat küt etti derdi yok maşallah özellikle konforla ve yakıt tüketimiyle ilgili detaylı bilgi bekleriz. Hayırlı olsun

1.6 dizel düz vites c5 alınır + çip olursa.

Sanırım c5 mondeodan daha ağır...

Bugün yaklaşık 500 km yol yaptım. Çoğunluğu sahil yolu virajlı ve gidiş geliş yol. 7 litre civarı yaktı. Dönüş otoban 5.8 e kadar düştü. Ancak 120 nin altına pek düşmedim. 

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

İçini dışını temizledim bugün.593f11bfff2c051b57dd53d8686c2b0f.jpgdd2bf492c6fce7793bd59292b847a751.jpg064ce869540b289d5534e55af11a89fc.jpg104b75b77d74bb8dbab98f4abd73b095.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

1.6 dizel otomatiği ile istanbul içinde gezdim. Aracın oturma pozsiyonu düşük ve camları çok ufak. Bu nedenle içinde ciddi bir kasvetli ortam var gibi gelmişti. Bu araçta sunroof var ne kadar yeterli olur bilmiyorum ama bu araca kesi in komple cam tavan şart. Hayırlı olsun abi

Sw bakacaksın o zaman

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Tüm ağır bakımı yapıldı. Trigyer değişti tüm filtreler diskler balatalar ön düzen hepsi bitti. Şimdi daha bir muhteşem

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...