İçeriğe Yönlendir

Gitti Laguna Geldi C5

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

Laguna yı en az iki sene bineceğim diye almıştım ama 1.5 aylık 1.6 dizel C5 maceram oldu. C5 in konforunu deyim yerindeyse hasta oldum. Fakat yarı otomatik oluşu ve 1700 kg lık arabaya 1.6 motor yetersiz kalıyordu. Tatil dönüşü biraz araştırınca 2009 model 118 binde boyasız hasar kayıtsız C5 i buldum. Dün sahibi ile görüştük Laguna ile takasa sıcak bakınca bugün alış veriş gerçekleşti.
Araç 2009 model C5 2.0 dizel otomatik sxpk modeli. 118 binde değişen ve boya yok. Aracın kondisyon ve şanzımanı gayet iyi durumda. Airmatic çift bölge dijital klima 9 hava yastığı katlanır ayna sunroof ön park sensörü gibi özelliklere sahip. Yakıt ve performans kullandıkça paylaşacağım.
dce0f01f284115f26eed726c430b0aa6.jpg79f6a203e6d637fdee0a830165510cf2.jpg163b2db21f5bed98ae0f0c8f79b0a59a.jpg1f81748e16afcdaec9bb260819f52ba6.jpg5ddcc86c66caad6519840ec13eee976b.jpg8eca10ec0460e23fdb27df3d561fe4d4.jpg05758653a5e9ee8469f2076114fd1ca7.jpgbcfd19b9f2a5644d57ec05ddc8c575b4.jpg

• Beğen 31
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Murat abi hayırlısı olsun aracin maşallahı var ,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Sempatim var bu markaya.  Yorumlarını ve konuyu takip edeceğim abicim. Babamda C5 SW istiyor, hemde çok istiyor ve haksız değil. Kusursuz bir güzelliği var.  Dünyaya birdaha gelmeyeceksin al gitsin diyorum.. :good1:

Citroen-C5-II-Tourer.jpg

citroenc5tourer-l-93357bef8cce3198.jpg

citroen-c5-tourer_interior_6.jpg

Bakalım alacakmı. 

Kazasız belasız güzel günlerde kullan abicim çok hoş araçlar.. :nazar:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sw sini ben de çok istedim ama gücüm yetmedi. Sw daha pahalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Akşen

Hayırlı olsun abi. Güle güle kullanırsınız inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Herkese çok teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Of of hayirli olsun. Arabayi bilen nasil da aliyir gozunu kirpmadan. Citroen'in meshur pnomatik suspansiyon sistemini maliyet nedeniyle 1.6'lara koyamadigi o harika sisteme sahip arac. Ucan hali. Bu tabiri Onder Bey biliyor zaten ve bundan sonra Ersel Bey de biliyor olacak. Kazasiz, belasiz gunlerde kullanin hayirli olsun. Benzersiz bir arac.

Saygilarimla.

1.6'nin suspansiyonu cok yumusak ama bunda basli basina farkli bir yapi var. Karakter tamamen degisecek.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Hayırlı olsun Murat. Hiç şaşırmadım bu sefer, otomobil konusunda her an her şey beklenir senden.Değişim ortalaman 5-6 ay civarı sanırım. Almadigin, kullanmadigin araba kalmayacak piyasada...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben de onu soracaktım. O meşhur süspansiyon sistemi bunda varsa harika abi bı-ra-ka-ma-ya-cak-sın inşallah bunu Murat abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Of of hayirli olsun. Arabayi bilen nasil da aliyir gozunu kirpmadan. Citroen'in meshur pnomatik suspansiyon sistemini maliyet nedeniyle 1.6'lara koyamadigi o harika sisteme sahip arac. Ucan hali. Bu tabiri Onder Bey biliyor zaten ve bundan sonra Ersel Bey de biliyor olacak. Kazasiz, belasiz gunlerde kullanin hayirli olsun. Benzersiz bir arac.

Saygilarimla.

1.6'nin suspansiyonu cok yumusak ama bunda basli basina farkli bir yapi var. Karakter tamamen degisecek.

Evren hakikaten 1.6 nın süspansiyonu çok yumuşak ve konforlu ancak motorun küçük kaldığını net olarak hissediyorsun.  Bir de vites geçişleri tabi. Hatta eşim "bu ne ya sanki acemi biri kullanıyor bu arabayı " demişti. :D

Harikulade..

Güzel günlerde kullan abi.

Çok sağol kardeşim.  Daha iyileri senin olsun.

Ben de onu soracaktım. O meşhur süspansiyon sistemi bunda varsa harika abi bı-ra-ka-ma-ya-cak-sın inşallah bunu Murat abi :)

Evet o meşhur süspansiyon sistemi var.

Hayırlı olsun maşallah sıfır gibiymiş araç  :nazar:

Sağol kardeşim. Daha iyileri senin olsun

Hayırlı olsun Murat. Hiç şaşırmadım bu sefer, otomobil konusunda her an her şey beklenir senden.Değişim ortalaman 5-6 ay civarı sanırım. Almadigin, kullanmadigin araba kalmayacak piyasada...

Mehmet abi; dünyaya bir kere geliyoruz. İmkanlar dahilinde her çiçekten bal toplamak lazım. Ama bu sefer sanırım iki sene kalacak çünkü ben İstanbul da aracın yanında olamayacağım. Eşim daha çok kullanacak. O yüzden otomatik olması daha büyük avantaj oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

Hayirli olsun .seviyorum boyle tok arabalari .hele şu direksiyonun ağır abiliği cok iyi

.bu arada bunlarin da mi direksiyon göbegi sabit??

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun araç. Tam fiyat fayda aracı bence.

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Hayırlısı olsun Murat.güzel günlerde mutlulukla kullanın.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Hayirli olsun .seviyorum boyle tok arabalari .hele şu direksiyonun ağır abiliği cok iyi

.bu arada bunlarin da mi direksiyon göbegi sabit??

Evet sabit

Hayırlı olsun araç. Tam fiyat fayda aracı bence.

Hayırlısı olsun Murat.güzel günlerde mutlulukla kullanın.

Çok teşekkür ederim 

Hayırlı olsun.

Hayirlisi olsun abi. Gule gule kullan

Yorum bağlantısı
Talip Eren

Hayırlı olsun,iyi günlerde kullanın. Direksiyonun göbeği sabit değil mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...