İçeriğe Yönlendir

Opel Antara`yı Nasıl Bilirsiniz?

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Serhat ipeksoy

evet yollarda pek görmediğimiz için bişey diyemeyiz ama captiva ile aynı altyapıyı kullandığını varsayarsak, captiva kullanıcıları yorumlayabilirler.

o7qZM7.jpg

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Köksal abi msj ını beğenmiş demekki oda beğeniyor :p

Tipi güzel geldi ama yakıtı fazla ise memur adama çok gelebilir.

Bu aksam izmitten eve manuel 2008 tucsonda yolcu olarak geldim. Yüksek Sürüş pozisyonu güzel ama yine de 4 çeker in hantalligi var (soft yazılım var). 2009 sonrası makyajlı kasası 2 çeker ve 150 bg sanırım soft yazılımla biraz daha yakıt iyi olsa alınabilir. Aklımda şehiriçi 9-10 lt tüketim var max olarak.

Yorum bağlantısı

Tipi güzel geldi ama yakıtı fazla ise memur adama çok gelebilir.

Bu aksam izmitten eve manuel 2008 tucsonda yolcu olarak geldim. Yüksek Sürüş pozisyonu güzel ama yine de 4 çeker in hantalligi var (soft yazılım var). 2009 sonrası makyajlı kasası 2 çeker ve 150 bg sanırım soft yazılımla biraz daha yakıt iyi olsa alınabilir. Aklımda şehiriçi 9-10 lt tüketim var max olarak.

Rafet el roman dan Macera dolu Amerika şarkısını yolluyorum sana [emoji2]
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Rafet el roman dan Macera dolu Amerika şarkısını yolluyorum sana [emoji2]

Hep yiyip yatmaktan oluyor, sahura kalksam böyle olmaz [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hep yiyip yatmaktan oluyor, sahura kalksam böyle olmaz [emoji1]

Aynen bak oruç bile macera içinde demekki macera arama illa macera arıyorsan mondi bak en selective olanından
Yorum bağlantısı
Ayberk Erdinc

Selamlar abiler, dostlar,

Opel antarayı nasıl bilirsiniz? Konfor, performans, yakıt tüketimi, kronik arızaları vs vs hakkında neler düşünüyorsunuz? Sonbaharda otomatik bir araca geçmeyi planlıyorum, atmosferik 1.6 da civicten başka seçenek bulamadım o da gereksiz pahalı geliyor. Yakıt lpg veya dizel tercihim, performansı 1.6 tdci focusu aratmasın(aynı olabilir) yeterli. Bütçe 45 bin gibi ama çok hoşuma giden bişey olursa bikaç bin zorlayabilirim.

Opel antarayı pek bilmemde son sahibi olmak için ideal. Birkaç tavsiyem var o bütçeye göre;

1.5dci 110hp edc touch fluence

w210 e200 komp. merso

1.8T b6 kasa a4

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...