İçeriğe Yönlendir

Opel Antara`yı Nasıl Bilirsiniz?

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Selamlar abiler, dostlar,

Opel antarayı nasıl bilirsiniz? Konfor, performans, yakıt tüketimi, kronik arızaları vs vs hakkında neler düşünüyorsunuz? Sonbaharda otomatik bir araca geçmeyi planlıyorum, atmosferik 1.6 da civicten başka seçenek bulamadım o da gereksiz pahalı geliyor. Yakıt lpg veya dizel tercihim, performansı 1.6 tdci focusu aratmasın(aynı olabilir) yeterli. Bütçe 45 bin gibi ama çok hoşuma giden bişey olursa bikaç bin zorlayabilirim.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Captiva değilmi bu?

Öyle sanırım ama captiva düşünmüyorum bu biraz daha çekici geldi(Mert girdi aklıma gece gece).

Abi biliyorsun hyundai-kia grubunu severim, tucson-sportage da takibimde olan modeller. Linkteki de makyajlı kasa, güzelmiş :)

Yorum bağlantısı

Öyle sanırım ama captiva düşünmüyorum bu biraz daha çekici geldi(Mert girdi aklıma gece gece).

Foresterdan sonra yine kaşınmalar başlamış demekki  :D

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Antara alacağıma captiva alırım aynılar sonuçta :) ama bu ikisinin yerine tucson alırdım köksal abi [emoji39]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Foresterdan sonra yine kaşınmalar başlamış demekki  :D

Forester defterini kapattım gibi(yedek parça fiyatlarından dolayı)

Antara güzel, bordo deri döşeme vs..

Aha geldi suçlu. Donanımlı da araç, göz dolduruyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Captiva, her ne kadar aynı teknik aynı platform olsada chevroletten dolayı ben elerdim. Yarın ne olacak belli değil.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

antara yı ilk kez duydum desem  :fiuw:  :fiuw:

Edit: Hemen baktım pek hoş gelmedi tipi gözüme birde opel arabası hep korkutuyor beni.

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alperen Artam

2 yıl öncesine kadar 2008 model 2.0 dizel otomatiği vardı deli gibi yakıyordu ama gidiyordu, yola oturuşu ve gidişide gayet iyidi tek sorunu 45-50 kuruş yakmasıydı ki buda 2.0 motor ve cüssesi için normal değer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Chevrole araç satışlarını durdurdu, Türkiye'den elini ayağını çekiyor. Alınmaması gereken çok riskli bir marka.

çekilse ne olur zaten bitikti Türkiye'de chevy parça garantörü Opel, GM zaten bitti nerede o 15 yıl önce makam olarak kullanılan vectralar nerede şimdiki opeller şimdikilerin hepsi fıss eskilerinin yanında

f926dd9a7f17b091474a167865db77a6.jpg

Bu karizmada bu fiyata alternatifi yok captivanın bu fiyatta olmasına sebep olan dezavantajları var tabiki ama bence bu riske değer şehiriçi az km yapıyor olsam caddyle başa baş satar captiva alırım

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

sürmesi keyifsiz "arabayı sürmeniz" gerektiren gereksiz çok yakan, sallayan, anlamsızca büyük bir araç. karizma da değil.

45 bine otomatik benzinli corolla alınabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Yok benim de hoşuma gider, tipi, görünüşü ve iç mekanı. Ama fazla yakıyordur o ayrı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Tipini beğeniyorum bu araçların. Ama yakıt ve ikinci el konusu muamma...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Kütahya da belki bir tane vardır, bu konunun üstüne öğlen trafikte denk geldim. :)

Önümden gidiyordu, arkadan bakınca arka camın darlığından mı bilmiyorum iç hacmi çok dar izlenimi verdi bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alperen Artam

Bir ben beğeniyormuşum demek ki forumda :D

Yalnız değilsin kesinlikle yabana atılmaması gereken bir modeldi 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...