İçeriğe Yönlendir

Teker Kırılması

Mutlu Durukan

Recommended Posts

Çağlar Bayur

tam yandan gelip çarparsa açar. zaten o zaman yan direk kapıdan dışarı falan da çıkmış olmalı

Yorum bağlantısı
Mutlu Durukan

Anladım, kemerle alakalı değil yani.

Geçmiş olsun size birşey olmaması sevindirici.

Sağolun.
Yorum bağlantısı
Mutlu Durukan
(düzenlendi)

geçmiş olsun.ciddi kaza geçirmişsiniz.

Sağolun, benim de geçirdiğim en büyük kaza buydu. tarihinde Mutlu Durukan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Geçmiş olsun anlaşılan diğer araç da hızlıymış yerdeki sarı tampon yerde parçasından sizin aracın ön lastiğine kadar yerde bir çizgi oluşmuş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Mutlu Durukan

Geçmiş olsun anlaşılan diğer araç da hızlıymış yerdeki sarı tampon yerde parçasından sizin aracın ön lastiğine kadar yerde bir çizgi oluşmuş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sağolun siz söyleyince farkettim, o iz benim lastikten çıkmış anlaşılan. Bakalım aşağıda ne hasar çıkacak.
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun, benzer bir kazayı şu an ki kullandığım aracımla eşim yaptı iki yıl önce, masrafım 3350 gibi çıkmıştı, ortalama bu civarda çıkar diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas
(düzenlendi)

4cd46ff6955a5188eade88ad35bbdfdc.jpggeçmiş olsun bende buna benzer bir kazayi geçen sene yaşadım benim kapıda birşey yoktu sadece çamurluk tampon ve tekerde vardi sigortadan para koparmak için usta iyice şişirmiş 3600 tl benim araçta hasar vardi bana çarpanda perte çıkmıştı

tarihinde Ercan Ayas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mutlu Durukan

Geçmiş olsun.

Sağolun.

4cd46ff6955a5188eade88ad35bbdfdc.jpggeçmiş olsun bende buna benzer bir kazayi geçen sene yaşadım benim kapıda birşey yoktu sadece çamurluk tampon ve tekerde vardi sigortadan para koparmak için usta iyice şişirmiş 3600 tl benim araçta hasar vardi bana çarpanda perte çıkmıştı

sağolun.Bugün dosyası açılacak çıkan sonucu ve arabadan çıkan masrafı yine buradan paylaşırım.

Geçmiş olsun.

Sağolun.
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun. Bence iki bin lirayı çok rahat geçer masrafınız. Sadece sağ taraf olarak nitelendirmeyin aynı şekilde sol tarafta da birçok parça değişebilir.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mutlu Durukan

2Z4Nzv.jpg

Tekrar merhaba aracımın geçen cuma tüm işleri bitti ve teslim aldım. Önceden de tahmin ettiğimiz gibi komisyon suçu tamamen bana verdi ve itirazımız da sonucu değiştirmedi. Aracımda kaporta aksamını sıfır orijinal aldım , alt aksamda ise aks haricinde ne varsa değişti , diğer tekerlerde bir sıkıntı olmamış. Toplam masraf ise yaklaşık 3bin civarı oldu. Herkese ilgisi için tekrar teşekkürler.

YbRW0Z.jpg

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Geçmiş olsun

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mutlu Durukan

geçmiş olsun.

Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. 

Şükür ki size ve karşı tarafa bişey olmamış.

Geçmiş olsun

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese teşekkürler.
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

tekrar geçmiş olsun 2 dedim 3 çıktı ama temiz olmuş renk farkı da çok yok gibi allah daha beterinden saklasın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...