İçeriğe Yönlendir

Honda Civic Type-R Testi Otopark.com

Misafir

Recommended Posts

Ramazan Altıntaş

bu adamlar gerçekten test ediyor ve testlerini izlerken keyif alıyorum :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

izmir Balçova otobanında denk geldi Parlament mavisi Böyle bir gürleme yok. Mükemmel bi araç

Bi roll yapaydınız bari 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bugün doktora seminer sunumun vardı, dün gece slaytını hazırlarken bir bildirim geldi, baktım ki bu. 17 dk 'dan bişe olmaz izliyim dedim, sonra baktım ki oo youtube içinde Ünal Turan Harun Taştan videolarına kadar gitmişim. 

Ama nasıl keyif aldım şu testi izlerken anlatamam. Hakikaten otopark kanalı çok iyi işler çıkarıyor. İnşallah profesyonel işlere doğru ilerlerken o içtenliği, samimiyeti kaybetmezler.

Type-R 'ye zaten söz bulamıyorum, herşey ortada. 160 bin tl... 10 sene sonra alırım ama :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

izmir Balçova otobanında denk geldi Parlament mavisi Böyle bir gürleme yok. Mükemmel bi araç

Bende dün Mavişehir'de gördüm geçerken bütün bakışları kendine çekmeyi başardı kendisi... :) 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Harun ? ehliyetine el konan mıydı ?

Evet abi. Video linki paylaşırım ama tasvip etmediğim hareketler. Akan trafikte her türlü magandalığa karşıyım. Gecenin bi vakti sağ sol boşken forever :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Evet abi. Video linki paylaşırım ama tasvip etmediğim hareketler. Akan trafikte her türlü magandalığa karşıyım. Gecenin bi vakti sağ sol boşken forever :)

yani belgeli  onaylı trafik canavarı?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Yalnız Megane RS, Leon Cupra bahsi geçiyor ama Golf R' dan hiç bahsetmiyorlar bile. [emoji14]

Çünkü onlar önden çeker, golf r 4 çeker.

Tip olarak type r cidden güzel alet ama, pistte kendisinden 20 hp eksiği olan cam tavanı olan leon cupra 290hp daha iyi süreler elde ediyor, ve yüklemeye de daha müsait.

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Çünkü onlar önden çeker, golf r 4 çeker.

Tip olarak type r cidden güzel alet ama, pistte kendisinden 20 hp eksiği olan cam tavanı olan leon cupra 290hp daha iyi süreler elde ediyor, ve yüklemeye de daha müsait.

Videoda en iyi süre type-r da diyordu?
Yorum bağlantısı

Yakında 911 Turbo S ve diğer sürpriz gelişmeler sizlerle :)

Özel test isteği yapsak olur mu Kubi :) yakımındır desende araya alsan bizim istek testimizi?  :)  :p

Yorum bağlantısı

Videoda en iyi süre type-r da diyordu?

Pistte görevli olduğum için ara sıra bazı şeyleri burada söylemem doğru olmaz, evet rekor şuan type r da ama başka şeyler var :)
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Pistte görevli olduğum için ara sıra bazı şeyleri burada söylemem doğru olmaz, evet rekor şuan type r da ama başka şeyler var :)

Anladım teşekkür ederim :)
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Özel test isteği yapsak olur mu Kubi :) yakımındır desende araya alsan bizim istek testimizi?  :)  :p

Olabilecek bir şeyse tabi yapılır abi :)

Yorum bağlantısı

Olabilecek bir şeyse tabi yapılır abi :)

Seat desem? Leon Fr Dsg desem? And'a bi çıtlatsan desem? Selamlarımı saygılarımı iletsen? [emoji4] [emoji4]
Yorum bağlantısı

Seat desem? Leon Fr Dsg desem? And'a bi çıtlatsan desem? Selamlarımı saygılarımı iletsen? [emoji4] [emoji4]

çok ezdiler leon'u seat araba vermez bence :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...