İçeriğe Yönlendir

Yeni Oyuncağım İlk Göz Ağrım Serçedesss

Cem Dilmen

Recommended Posts

Cem Dilmen

Abi  egsozların olduğu kısma söle bişey yapsan nasıl olur. Paintle bu kadar oldu. Sanki egsozlar biraz daha içeri alınsa daha iyi olcak gibi.

o783po.jpg

Fena olmamış Ahmet kardeşim bir denemekte fayda var biraz daha yukarı uzatıp tampon kısmına dolu gösterilebilir. Teşekkürler...
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

ellerinize sağlık, uğraş verip geçmişi yeniden yaşama çabanız sevindirici. gel gelelim o kadar uzun yazı okuduktan sonra ben de videodaki gibi aslına sadık bir araç toplama bekliyordum. ne yalan söyleyim sanki biraz apaçi geldi gözüme, kusura bakmayın.

ıspartalı 124

https://www.youtube.com/watch?v=SVtKg_yqytU

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

ellerinize sağlık, uğraş verip geçmişi yeniden yaşama çabanız sevindirici. gel gelelim o kadar uzun yazı okuduktan sonra ben de videodaki gibi aslına sadık bir araç toplama bekliyordum. ne yalan söyleyim sanki biraz apaçi geldi gözüme, kusura bakmayın.

ıspartalı 124

https://www.youtube.com/watch?v=SVtKg_yqytU

Estağfurullah Serhat Bey. Zevk meselesi sadece. İşin asıl zevkli kısmı toplamak için verilen uğraştı zaten. Sonuç bu şekilde oldu epey ilgi çekiyor, kırmızıda durunca gelenler, fotograf çektirenler, satılık mı diye soranlar falan derken biraz renk kattı o kadar. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cem Dilmen

Adını autobot koyalım mı nolur nolur  :wub:  :wub:

Ben bumblebee düşünmüştüm ama neden olmasın Fatih Bey :) 

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Maşallah çok güzel. Güle güle kullanın..  :nazar:  :nazar:  :nazar:

Teşekkürler Kerem Bey. 

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Cok güzel olmus elinize saglik. 

Motor sesi yalitimi icin: motor bölümü ile kabin arasindaki sac kisma da ayni diger  yarlere yaptiginiz gibi yalitim yapabilirsiniz. Püf noktalardan biri o bölümdeki her acikligi mümkün oldugunca kapatmak ve etrafina sesi yokedecek malzemeler koyabilirsiniz.

Sileceklerin alt kisminda plastik bir parca olur normalde sizin aracta var mi bilemiyorum ama orasi da önemli.

Ayrica kanputun ic kismina yalitim sesi yine bir miktar kesecektir

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Cok güzel olmus elinize saglik. 

Motor sesi yalitimi icin: motor bölümü ile kabin arasindaki sac kisma da ayni diger  yarlere yaptiginiz gibi yalitim yapabilirsiniz. Püf noktalardan biri o bölümdeki her acikligi mümkün oldugunca kapatmak ve etrafina sesi yokedecek malzemeler koyabilirsiniz.

Sileceklerin alt kisminda plastik bir parca olur normalde sizin aracta var mi bilemiyorum ama orasi da önemli.

Ayrica kanputun ic kismina yalitim sesi yine bir miktar kesecektir

Teşekkürler Eren Bey. Aynen dediklerinizi yapmayı düşündüm. Sanırım önümüzdeki yıl motorla ve şanzımanla ilgili birkaç düzenleme yapacağım, o esnada motoru indirmişken yapayım diye düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Çağlar

Ben bumblebee düşünmüştüm ama neden olmasın Fatih Bey :)

O da olur o daha iyiymiş :)

Yorum bağlantısı

Maşallah Cem abi   ellerine sağlık çok güzel olmuş. :bravo::good1::nazar:  Nacizane tavsiyem  Jant değişebilir mini coper ın jantları yakışıyor bu araca .  Arka tampona focus mk 2,5 kasadaki gibi ufak bir çıkıntı yapılıp egzozlar biraz daha içeriye alınabilir , birde mat folyo ile orası doldurulursa dahada şık olur.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Gece vakti ancak bu kadar yapabildim paint te :)

PM1Mgb.jpg

tarihinde Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Gece vakti ancak bu kadar yapabildim paint te :)

PM1Mgb.jpg

Öztunç Bey jant konusuna katılıyorum, öncelikli olarak kafamda o var. Çalışmanız da göayet güzel olmuş ben beğendim. Elinize sağlık. Tabi bu yaptıracak bir usta bulmak lazım. :) Ama resmi kaydettim değerlendireceğim muhakkak. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Orjinalciyim ama gerçekten güzel olmuş. :)

Sıfır 124 olsaydı herhalde böyle olurdu

YbQprj.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Orjinalciyim ama gerçekten güzel olmuş. :)

Sıfır 124 olsaydı herhalde böyle olurdu

YbQprj.jpg

Teşekkürler Mustafa Bey. Aslında 124 olsa tamamen orjinal olsun diye planlamıştım ama sizin gönderdiğiniz resimdeki gibi olsa süper olurdu. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Cem abi tebrik ediyorum seni. Harika olmuş araba. Daha da güzel olacak eminim. Hikaye ise hepsinden güzel :)

Bence de direksiyon fikrini değiştirme. Aynı direksiyonu koltuk rengi kaplayabilirsen harika olur diye dusunuyorum.

Güle güle kullan. Selamlar :flowers:

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Cem abi tebrik ediyorum seni. Harika olmuş araba. Daha da güzel olacak eminim. Hikaye ise hepsinden güzel :)

Bence de direksiyon fikrini değiştirme. Aynı direksiyonu koltuk rengi kaplayabilirsen harika olur diye dusunuyorum.

Güle güle kullan. Selamlar :flowers:

Teşekkür ediyorum Zafercim. Direksiyonu 2 gün önce kırmızı siyah spor direksiyon ile değiştirdim. Dediğin gibi daha güzel oldu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Cem Dilmen
(düzenlendi)

Arkadaşlar hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda aracın resimlerini paylaşmıştım. Son 1 aydır biraz daha oynayayım dedim hastalardan vakit buldukça ve stres atmak için. Şimdilik böyle bir şey çıktı. Sizinle paylaşmak istedim. Hastaneye gelip gitmek in mükemmel oluyor. Fazla ilgi çekmesi dışında. Tabi o da bazen sorun olabiliyor. Mesela acilen hastaya gidecek oluyorsun ışıkta biri önüne geçip fotoğraf çektirmek istiyor gibi :) 

Daha yapmak istediğim şeyler var aslında aklımda deli sorular. En azında şimdilik bu şekilde. Bir de kış geliyor malum bir şey yapmak ve yaptırmak daha zor olacak. 

Fikirleriniz benim için önemli biliyorsunuz. Her türlü yorum serbesttir.

D30Xmz.jpg

mEWlpV.jpg

E34lMn.jpg

jBGJRJ.jpg

2jV74v.jpg

B85Xg9.jpg

ZYPNRA.jpg

oERQl2.jpg

lE6YRk.jpg

VE1pRV.jpg

5Y19OL.jpg

A3d2lL.jpg

0yoV5B.jpg

40vmJG.jpg

tarihinde Cem Dilmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 11
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bence çok hoş olmuş. Vites topuzu hariç :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bence ön ve arka nikelaj tamponları takılınca daha güzel olacak gibi.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Çok güzel. Parlak bir siyah boya olsa çok çok çok güzel olurdu fikrimce. Maşallah.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...