İçeriğe Yönlendir

2.0 Dizel Otomatik 4X4 Nissan Qashqai

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

9 litre ne ya.

Delik mi depon...

Otomatik kardeşim... Milyon defa debriyaj basıp, milyon defa vitesle oynamıyoz biz... Bizim için çalışıyor motor.. Yaksın biraz..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

9 litre ne ya.

Delik mi depon...

geri dönüp arkada kalanı aramaktan yakıyor tabii.. arkadaki yetişemeyince....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Otomatik kardeşim... Bilyon defa debriyaj basıp, milyon defa vitesle oynamıyoz biz... Bizim için çalışıyor motor.. Yaksın biraz.. 

2.0 candır. Yakıta az ödeyecez diye 200 km de bir durup aygaz aramıyoz , stepne yerinde duruyor, sızdırmazlık mış falanmış filanmış yok.  Emmi; debriyaj neydi? :D  :D  

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hahaha. Gol bu.

Evet Ertan. Ne dicen. ?

2.0 candır. Yakıta az ödeyecez diye 200 km de bir durup aygaz aramıyoz , stepne yerinde duruyor, sızdırmazlık mış falanmış filanmış yok. Emmi; debriyaj neydi? :D:D

Bilmem. Gereksiz bi pedal galiba.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2.0 candır. Yakıta az ödeyecez diye 200 km de bir durup aygaz aramıyoz , stepne yerinde duruyor, sızdırmazlık mış falanmış filanmış yok.  Emmi; debriyaj neydi? :D  :D  

fabrikada boyahaneye gidebilsin diye bi kol konmuş.. unutulup satışa gitmiş

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Kayseride 2 km.de bir bekliyorduk bozkırı 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Nevşehir kısa mesafe 9 litre

Uzun yol 120-130 km hız 6-6.5 litre

Abi yumurtalı kullanımda daha az yakar o zaman :) Bu arabaya göre gayet iyi tüketim.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi yumurtalı kullanımda daha az yakar o zaman :) Bu arabaya göre gayet iyi tüketim.

İllaki ama deneyemedim öyle bir tarz. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Otomatik kardeşim... Milyon defa debriyaj basıp, milyon defa vitesle oynamıyoz biz... Bizim için çalışıyor motor.. Yaksın biraz..

Avut kendini.

Sen hele köprüyü bir geç te görüşelim.

Hahaha. Gol bu.

Evet Ertan. Ne dicen. ?

Bilmem. Gereksiz bi pedal galiba.

Gol falan değil. Avutma kendini. Arabanın çirkinliğini debriyaj pedalı yok diye görmezden mi gelecez. Çirkin ve deposu delik bir araban var . Jatco bile bu kadar yakmıyordu... depoyu kontrol ettir bir sap saman delmiş olmasın depoyu

Sen bozkır a düşersin ben sana sorarım ehtiyar. Sizin yüzünüzden arabayı 5 viteste kullandım. Hala bana çamur atıyon.

He valla şahidim

Bir sen eksiktin. Seni kim çizdi la buraya. Sen de gelmişsin tamam olmuş. Başganınız nerde onu da getirin...

Başkasının arabası ile hava atma sen...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Emminin tepesinde ne geziyordun......

Çirkin arabası gidemiyor, arkadan kaktırıveriyordum virajlarda
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Sahibinin teker seslerinden ve bu gagtırmalardan haberi yoktur eminim....
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

:shok:  Demeyeydin iyiydi. :(  Beni bekliyordu o! 1,3 Puntoyla tırmalayanları düşünen yok! Millet basıp gidiyor.....Allahtan bozkır yiğidi vardı da.... :fiuw:

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ne var la wakkas benden söz ederken 2 defa düşüneceksin almışın eline bi çubuk bi ileri bi geri

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ne var la wakkas benden söz ederken 2 defa düşüneceksin almışın eline bi çubuk bi ileri bi geri

6 ileri bir geri yawrum. Sen sus. Büyükler konuşurken lafa girilmez. Kulaklarından tavana asarım seni.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

hoop hoop... 

Gol falan değil. Avutma kendini. Arabanın çirkinliğini debriyaj pedalı yok diye görmezden mi gelecez. Çirkin ve deposu delik bir araban var . Jatco bile bu kadar yakmıyordu... 

La Bi Git. 

Eksik şanzımanlı arabanla bır bır bır edip duruyon... 

Paşalar gibi 6 ileri otomatik şanzımanım var.. Dikkatini çekerim.. otomatik 6 ileri... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

hoop hoop...

La Bi Git.

Eksik şanzımanlı arabanla bır bır bır edip duruyon...

Paşalar gibi 6 ileri otomatik şanzımanım var.. Dikkatini çekerim.. otomatik 6 ileri...

6 ilerisi olmayanlara söyle sen onu.

İsterse 50 tane ileri olsun. Çirkin arabana güzel mi diyecez. Gözlüğün yok muydu gözünde bunu alırken. Ne zevk varmış sende de...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

:shok:  Demeyeydin iyiydi. :(  Beni bekliyordu o! 1,3 Puntoyla tırmalayanları düşünen yok! Millet basıp gidiyor.....Allahtan bozkır yiğidi vardı da.... :fiuw:

abi  dönüşte oldu problem, tırt mondeosu ile hava atmaya kalkıyor bide :D arkasını toplamaktan sizden koptuk 

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz
(düzenlendi)
tarihinde Kemal Korkmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

abi dönüşte oldu problem, tırt mondeosu ile hava atmaya kalkıyor bide :D arkasını toplamaktan sizden koptuk

Bu resimdeki detay nedir

14713264f1e16e74a765d518f6576a8a.jpg

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

En arkadasın işte detay mı var

Var öndeki iki ehtiyar ı götürüyorum. Biri dağa biri bağa gidiyor gözkulak olmayınca. Tın tın geldik 4. Vitesten yukarı çıkamadım...
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...