İçeriğe Yönlendir

S-Max Cam Tavanlı Pekbikoltuklu

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Valla emmi nin ahı ile marş motoru falan gitti, cam tavanı görünen fotoğraflar çok atma abi, malum ismi değişik Capon un sunroof u da yok, cam tavan falan çatlar [emoji14]

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Valla emmi nin ahı ile marş motoru falan gitti, cam tavanı görünen fotoğraflar çok atma abi, malum ismi değişik Capon un sunroof u da yok, cam tavan falan çatlar [emoji14]

acenta düşünsün

Buzdolabı var ankaraya götürülecek kaça götürürsün abi?

tek ufak parça çalışmnıoz.. komple mutfak olsa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

acenta düşünsün

tek ufak parça çalışmnıoz.. komple mutfak olsa

Yine bana patladı. [emoji15]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Yüke, güce ve konfora tepki olarak bu arabayı yapmışlar bence..

Güle güle kullan abi.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Hayırlı olsun Çağlar abi. sahibini lord yapan ford bu olsa gerek. paşalar gibi gez dolaş valla, geniş geniş, ohh miss. maşallah. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

2 numara gelişi yaklaştıkça neden kacirdin bu arabaları diyorum kendi kendime ama benim gözüm Sefa beyin araçta ( maşallah nazar değmesin) arka 5 koltukta da isofix var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Hayırlı uğurlu olsun inşallah Çağlar abi. Ankara hipodrom yaz şenliğine geldiğinde s-max vardı sende galiba. Kaç yıl geçmiş vay be.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayırlı , uğurlu olsun abi.. bu aracı da elinden alırlar senin biraz keyfini sür şimdi :):nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2 numara gelişi yaklaştıkça neden kacirdin bu arabaları diyorum kendi kendime ama benim gözüm Sefa beyin araçta ( maşallah nazar değmesin) arka 5 koltukta da isofix var mı acaba?

3lü koltuk larda sağda ve solda var. en arkadakilerde isofix yok

Hayırlı uğurlu olsun inşallah Çağlar abi. Ankara hipodrom yaz şenliğine geldiğinde s-max vardı sende galiba. Kaç yıl geçmiş vay be.

vardı aynı renk cam tavansızı. bayağı uzun yol yaptım onunla. eşya falan taşıdım.. starken de yeniden alırım lsitesine yazmıştım

Hayırlı , uğurlu olsun abi.. bu aracı da elinden alırlar senin biraz keyfini sür şimdi :):nazar:

hafta 1 / istekli 3 oldu... satsan bulamazsın, satmasan isterler. Bu segment böyledir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vesile ile sağ arka bilyanın da ömrünün sounua geldiğini ince uğraşılar ile tespit ettik.

Bilyalar dağılmadan önce bazen sinyal vermeye başlar. Aniden tek günde uğuldamadan

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

S-Max kategorisi açılma talebimi büyükler uygun görürler mi acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

S-Max kategorisi açılma talebimi büyükler uygun görürler mi acaba?

koltuk sayısından bakacak olursak 3 smax .. 5 araba demek

Mercedes ve VW forumlarıyla görüşüyorum, onlardan birine açılacak s-max kategorisi. Ford sayılmadığından burada açılmasının anlamı yok  :p  :D

:rofl:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Vesile ile sağ arka bilyanın da ömrünün sounua geldiğini ince uğraşılar ile tespit ettik.

Bilyalar dağılmadan önce bazen sinyal vermeye başlar. Aniden tek günde uğuldamadan

Teklifim geçerli, bir vekalete bakar. Anahtarı bende nasıl olsa hâlâ, sessizce otoparktan çeker alırım.. :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

efe nin yatağının yanına park ettim.. kilo al da gel ama..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...