İçeriğe Yönlendir

S-Max Cam Tavanlı Pekbikoltuklu

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mehmet Yeter

Hayırlı olsun  :nazar:  :nazar:  bu sıralar herkes araba değişiyor, bir ben kalacağım bu gidişle  :D

Ali abi yalnız değilsin satsam satamıyorum para etmiyor alsam alamıyorum param yetmiyor mersoların bile fiyatları düştü ama biz başlangıç yapamadık vardır bunda da bir hayır. Çağlar abi hayırlı olsun efsane araç güle güle kullanın. Bunların aynı segmentte rakibi R class.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi yalnız değilsin satsam satamıyorum para etmiyor alsam alamıyorum param yetmiyor mersoların bile fiyatları düştü ama biz başlangıç yapamadık vardır bunda da bir hayır. Çağlar abi hayırlı olsun efsane araç güle güle kullanın. Bunların aynı segmentte rakibi R class.

Valla Ayhan satmış, sattığı fiyatı duysan şaşarsın, 2011 focusla aynı diyim yeter sana :) ben krediyi bekliyorum, bir bitsin fena yapacağım, 2.0 tsi mi desem 2.0 tdi mi, bir aldımmı beygirler havada uçacak, RS class diyorum bende  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayırlı olsun abi maşallah çok güzel araç 4+1 full eşyalı ev gibi

6+1 bu. Pekbikoltuklu
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Adım adım çıkın. :)

Benim kronoloji

99 Mondeo

2002 mondeo

2006 mondeo

2008 qashqai

2010 ......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Benim kronoloji

99 Mondeo

2002 mondeo

2006 mondeo

2008 qashqai

2010 ......

bu teknikte doğru, beni durduran sürekli başka masraflar çıkması ve 2. eli istememem, kısaca iş zor  :(

birde şu var, ek masraflar (ev gibi) bunlar olmasa mesela 99-2008, 9 senede ben zaten sıfır 318i bmw alırım, buda beni durduruyor, yavaş yavaş değil şak diye son modele geçerim ve 10 sene ardıma bakmam, benim teknikte böyle  :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

bu teknikte doğru, beni durduran sürekli başka masraflar çıkması ve 2. eli istememem, kısaca iş zor :(

birde şu var, ek masraflar (ev gibi) bunlar olmasa mesela 99-2008, 9 senede ben zaten sıfır 318i bmw alırım, buda beni durduruyor, yavaş yavaş değil şak diye son modele geçerim ve 10 sene ardıma bakmam, benim teknikte böyle :biggrin:

Bildiğin araba alırsan 2. el sorun değil.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Allah kaza bela vermesin.  :D  

En güzel günlerde kullan inşallah. Hakikaten çok fonksiyonel ve zevkli araba

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir araba o kadar sene kullanılmaz. Başka arabalar da var :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bildiğin araba alırsan 2. el sorun değil.

buda doğru, sen şanslısın, piyasa çok fena, geçen arkadaşa fiesta baktık, 2005 ti, adam övdü övdü, baktığımda benim araç bunun yanında 0 km. gibi kaldı, 25 kaat istiyor birde, ben 32 ye satarım mesela bu durumda :)

Bir araba o kadar sene kullanılmaz. Başka arabalar da var :)

doğru, zaten bir aldımmı olay bitecek, 318i aldım diyelim, 3-4 sene sonra 320d alırım, arayı açmadan ekleye ekleye, 10 sene kullandınmı yeniden sıfır almak baya zor oluyor gerçekten, neyse oldu birkere, bundan sonra bir kallavi araba alayım, sonra senin teknikle devam edeceğim galiba :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi hayırlı olsun. KAzasız belasız inşallah.

Lüks hep senle olsun :nazar:

Yorum bağlantısı

Maşallah karadan yürüyen gemi.

Kazasız belasız inşallah abi, her Ford modelinden bi adet müze mi yapacaksın anlamadım ki :)

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ankara ya mondeo yu almaya bende geleyim dediğinde anlamalıydım.

Çok büyük otobüs gibi araba bana gelmez ama satmayı düşünürsen yine bi arayıver.

Güzel günlerde kullanman dileğiyle abi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Benim kronoloji

99 Mondeo

2002 mondeo

2006 mondeo

2008 qashqai

2010 ......

2010 s60 d2 ;) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...